Дещо з галерей

Вхід для користувачів

Наразі на сайті

Наразі на сайті 0 користувачів і 0 гостей.

«ЗАТВЕРДЖУЮ»
Генеральний директор ХДАВП

_______________ А.К. М’ялиця

« » червня 2012 р.

«ЗАТВЕРДЖУЮ»

Президент Харківської обласної

Федерації парашутного спорту

_____________О.В. Шаповалов

20 червня 2012 р.

 

 
 

ПОЛОЖЕННЯ

про відкриті змагання

"15-й Кубок імені К.О. Калініна з парашутного спорту"

 

1. МЕТА І ЗАВДАННЯ
 
1.1. Популяризація та розвиток парашутного спорту в Україні та Харківській області.
1.2. Розіграш особистої першості з парашутного спорту на Кубок імені першого директора і Головного конструктора Харківського авіаційного заводу К.О. Калініна.
1.3. Впровадження нових елементів в програму парашутного спорту.
 
2. ТЕРМІНИ І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ
 
2.1. Змагання проводяться в період з 15 по 19 серпня 2012 року на базі Харківського аероклубу ТСО України імені В.С. Гризодубової, аеродром „Коротич”.
 
2.2. Прибуття суддів 15 серпня до 11-ї години, спортивних делегацій для участі в особистій першості – 16 серпня до 14-ї години за адресою: вул. Плеханівська, 16-А, м. Харків, 61001, тел. (057) 732-83-97, 733-32-31, 733-31-87, або безпосередньо на аеродром “Коротич”.
 
3. КЕРІВНИЦТВО І ОРГАНІЗАЦІЯ ЗМАГАНЬ
 
3.1. Змагання організовуються і проводяться згідно документів, що регламентують льотно - парашутну роботу в авіаційних організаціях ТСО України.
 
3.2. Підготовку і організацію змагань здійснює Харківське державне авіаційне виробниче підприємство, Харківська обласна федерація парашутного спорту, Харківський аероклуб ТСО України імені В.С. Гризодубової.
 
3.3. Безпосереднє проведення змагань покладається на начальника змагань та головного суддю, призначених встановленим порядком.
 
4. ДОПУСК УЧАСНИКІВ ДО ЗМАГАНЬ ТА МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
 
4.1. Змагання проводяться на тому ж місці, що і відкритий всеукраїнський турнір «Кубок Дружби» з парашутного спорту на точність приземлення і розігруються окремо серед чоловіків і жінок. 
 
4.2. До участі у змаганнях допускаються всі спортсмени-учасники відкритого всеукраїнського турніру «Кубок Дружби» з парашутного спорту на точність приземлення.
 
4.3. Харківський аероклуб ТСО України імені В.С. Гризодубової забезпечує підготовку місця змагань, авіаційною технікою та льотно-технічним складом, керівництво польотами та стрибками, розташуванням та медичним обслуговуванням спортсменів на аеродромі.
 
4.4. Харківська обласна федерація парашутного спорту частково забезпечує змагання паливно-мастильними матеріалами для виконання парашутних стрибків, розташуванням на житло спортсменів країн СНД.
 
4.5. Харківське державне авіаційне виробниче підприємство забезпечує розташування суддівської колегії змагань в ПОК «Авіатор», їх доставку автотранспортом до місця проведення змагань, частково паливно-мастильними матеріалами для польотів літака, дипломами, кубками та цінними призами переможцям Кубка імені К.О. Калініна.
 
5. ПРОГРАМА, УМОВИ ЇЇ ВИКОНАННЯ, ОЦІНКА ВПРАВ ТА ВИЗНАЧЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ
 
5.1. Програма змагань:
5.1.1. Вправа № 1 - складається з 3-х кваліфікаційних стрибків на точність приземлення,
5.1.1.1. + фінал (4-й кваліфікаційний стрибок «Кубка Дружбы»), до якого входять 20 кращих чоловіків та 10 кращих жінок за сумою двох кращих результатів кваліфікаційних стрибків.
5.1.2. Вправа № 2 - складається з 1-го кваліфікаційного стрибка на точність приземлення на два датчики АВП (автоматичний вимірювальний прилад),
5.1.2.1. + фінал, до якого входять 20 кращих чоловіків та 10 кращих жінок за результатами кваліфікаційного стрибка на два датчики.
 
5.2. Умови виконання, оцінка результатів стрибків:
5.2.1. на точність приземлення у вправах № 1 і № 2 – згідно даного Положення, Положення про відкритий всеукраїнський турнір «Кубок Дружби» + спеціальні умови до стрибків на два датчики АВП:
5.2.1.1. стрибки виконуються на два датчики автоматичної вимірювальної системи (АВП) з радіусом виміру до 15 см (при цьому центральні диски можуть бути діаметрами 2-х або 3-х см у будь-якому сполученні). Датчики встановлюються впритул один до одного, при цьому зручно розташовуються для приземлення спортсмена одночасно двома ногами, згідно створу заходження його на ціль.
5.2.1.2. стрибки виконуються групами не більше ніж з 3 осіб з висоти 900 м. Фінальний стрибок виконується згідно з попередніми результатами у зворотному порядку до зайнятих місць спортсменами. При цьому за рішенням суддівської колегії стрибки можуть виконуватися при вітрі до 8 м/с.
5.2.1.3. При першому доторканні при приземленні не ногами – штраф 32 см.
5.2.1.4. результат стрибка складається з суми результатів обох датчиків.
 
5.3. Якщо за погодних умов, або форс-мажорних обставин повна програма не може бути виконана, змагання будуть вважатися розіграними при мінімумі: вправа № 1 - 2 стрибки, вправа № 2 - 1 стрибок (повторні стрибки у цієї вправи за форс-мажорних обставин не проводяться).
 
5.4. Місця спортсменів у вправах визначаються за найменшою сумою технічних результаті в усіх стрибках, включаючи фінальні (вправа № 1 згідно п.5.1.1.1).
5.4.1. у випадку однаковості сумарних результатів місця спортсменів визначаються за кращими результатами фінальних стрибків;
5.4.2. у випадку однаковості суми технічних результатів та фінальних стрибків місця визначаються з більшої кількості кращих результатів у всіх турах (0см, 1см, 2см, і т.д.), а у випадку тотожності – спортсменам з кращим результатом неврахованого кваліфікаційного стрибка (п.5.1.1.1.)
5.4.3. спортсменам, які брали участь тільки у кваліфікаційних турах, у випадку однаковості сумарних результатів, визначаються однакові (кращі) місця.
 
5.5. Двоєборство:
5.5.1 місця спортсменів визначаються окремо серед чоловіків і жінок за найменшою сумою очок у вправах № 1 та № 2.
5.5.2. Очки відповідають місцю спортсмена у вправі серед тих учасників, які брали участь в обох вправах змагань.
5.5.3. За однакової суми очок у двоєборстві місця спортсменів визначаються за кращим місцем у вправі № 1.
 
6. НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ
 
6.1. Переможці та призери Кубка імені К.О. Калініна у двоєборстві та переможці у вправі № 2 серед чоловіків і жінок окремо нагороджуються цінними призами та дипломами ХДАВП. Призери у вправі № 2 нагороджуються дипломами ХДАВП.
6.2 Тренери, котрі підготували переможців Кубка імені К.О. Калініна у двоєборстві нагороджуються дипломами ХДАВП (один раз).
 
ОРГКОМІТЕТ ХДАВП