Дещо з галерей

Вхід для користувачів

Наразі на сайті

Наразі на сайті 0 користувачів і 1 гість.

10-й Кубок імені К.О.Калініна з класичного парашутизму

м. Харків

17 - 21.07.2007 р.

Вправа №1 - Iндивідуальнi стрибки на точнiсть приземлення

Чоловіки


уч.
Прізвище та ініціали
Спорт.
звання
Спортивна органiзацiя
Стрибок
Сума (см)
Мiсце
(очки)
1-й
2-й
3-й
4-й
5-й
5 Кириленко Ю.В. МС в/ч 2269, ВВ МВСУ, м.Олександрія
0
0
0
2
3
5
1
3 Манірко Є.М. МС в/ч 1467, ДПСУ, м.Харків
0
3
1
0
2
6
2
17 Шляпников О.В. МС ЦАК ТСОУ ім.О.К.Антонова, м.Київ
0
2
0
4
1
7
3
21 Стоянчук В.М. МС Харківський АК ТСОУ ім.В.С.Гризодубової
2
2
2
1
1
8
4
12 Алдакімов С.М. МС Луганський АСК ТСОУ
2
1
2
1
4
10
5
26 Осичний Ю.О. МС в/ч 2269, ВВ МВСУ, м.Олександрія
2
2
1
2
3
10
5
4 Волобуєв Б.А. МС Харківський АК ТСОУ ім.В.С.Гризодубової
2
2
2
5
0
11
7
6 Юрченко В.О. МС СК "Пара-Крим", м.Сімферополь
1
5
2
2
1
11
7
14 Ліжненко І.І. МС Луганський АСК ТСОУ
3
4
0
1
3
11
7
19 Азанов В.А. МС Луганський АСК ТСОУ
0
1
4
1
5
11
7
24 Корчмар П.П. МС в/ч 1467, ДПСУ, м.Харків
2
4
5
3
2
16
11
15 Лабінцев С.І. КМС Луганський АСК ТСОУ
3
6
5
2
1
17
12
10 Глуздовський С.О. 1 р-д Чернігівський АСК ТСОУ
3
2
3
0
10
18
13
20 Абрамов Д.Д. МС АТСК "ГРААЛЬ", м.Севастополь
5
4
4
0
6
19
14
7 Рубан В.М. МС Харківський АК ТСОУ ім.В.С.Гризодубової
2
10
0
2
6
20
15
11 Корепанов Е.Е. 1 р-д Харківський АК ТСОУ ім.В.С.Гризодубової
8
2
0
5
6
21
16
13 Ткаченко С.В. МС в/ч А1134, ПС ЗСУ, м.Вінниця
2
3
1
0
16
22
17
1 Виблов В.А. 1 р-д АТСК "ГРААЛЬ," м.Севастополь
12
9
0
3
2
26
18
25 Слободянюк Ю.Я. 1 р-д Сімферопольський АСК ТСОУ
4
3
15
4
2
28
19
16 Чернявський А.М. 1 р-д Севастопольський АСК ТСОУ
2
16
2
11
2
33
20
22 Набоков С.В. 1 р-д Харківський АК ТСОУ ім.В.С.Гризодубової
3
8
3
6
16
36
21
9 Сиволапов О.Є. 1 р-д Севастопольський АСК ТСОУ
4
3
11
16
16
50
22
8 Сава І.В. 1 р-д СК "Пара-Крим", м.Сімферополь
4
16
10
7
16
53
23
23 Носуль О.Г. 1 р-д СК "Пара-Крим", м.Сімферополь
7
2
16
16
16
57
24
2 Ромасько С.М. МС Харківський АК ТСОУ ім.В.С.Гризодубової
11
8
16
16
16
67
25
18 Пустовий О.М. 1 р-д Кіровоградський АСК ТСОУ
16
12
14
16
11
69
26

 

Старший суддя вправи № 1, суддя 3 категорії М.В. Бленштейн
Секретар вправи № 1, суддя 2 категорії Н.М. Кальянова

 

 


10-й Кубок імені К.О.Калініна з класичного парашутизму

м. Харків

17 - 21.07.2007 р.

Вправа №1 - Iндивідуальнi стрибки на точнiсть приземлення

Жінки


уч.
Прізвище та ініціали
Спорт.
звання
Спортивна органiзацiя
1-й стрибок
2-й стрибок
3-й стрибок
4-й стрибок
5-й стрибок
Сума (см)
Мiсце
47 Зубрицька Л.А. МСМК в/ч 1467, ДПСУ, м. Харків
0
1
0
0
0
1
1
45 Дьячок С.М. МСМК в/ч 1467, ДПСУ, м. Харків
1
2
0
1
0
4
2
46 Кузнецова Т.В. МС в/ч А1134, ПС ЗСУ, м. Вінниця
0
1
1
2
2
6
3
49 Залєвська К.К. КМС в/ч 1467, ДПСУ, м. Харків
2
4
0
0
2
8
4
42 Корчмар І.М. МСМК в/ч А1134, ПС ЗСУ, м. Вінниця
0
2
2
4
2
10
5
41 Пісарькова О.Л. КМС Дніпропетровський АСК ТСОУ
0
4
2
4
1
11
6
50 Земська Л.В. МС Дніпропетровський АСК ТСОУ
5
0
5
16
0
26
7
40 Кириленко О.С. МСМК в/ч 2269, ВВ МВСУ, м. Олександрія
2
1
1
16
7
27
8
43 Ольшницька Н.М. МС Донецький АСК ТСОУ
16
3
5
12
5
41
9
51 Зіміна-Кокіна З.В. МС Дніпропетровський АСК ТСОУ
5
2
3
16
16
42
10
48 Сивухіна О.В. МС ЦАК ТСОУ ім. О.К.Антонова, м. Київ
15
16
16
1
16
64
11
44 Климова Г.Л. кат. "С" Харківський АК ТСОУ ім. В.С.Гризодубової
16
16
16
16
16
80
12

 

Старший суддя вправи № 1, суддя 3 категорії М.В. Бленштейн
Секретар вправи № 1, суддя 2 категорії Н.М. Кальянова

 

 


10-й Кубок імені К.О.Калініна з класичного парашутизму

м. Харків

17 - 21.07.2007 р.

Вправа №2 - Iндивiдуальнi акробатичнi стрибки

Чоловіки


уч.
Прізвище
та ініціали
Спорт.
звання
Спортивна органiзацiя
1-й стрибок
2-й стрибок
Сума
(сек)
Місце
(очки)
штраф
результат
штраф
результат
4 Волобуєв Б.А. МС Харківський АК ТСОУ ім. В.С.Гризодубової
0,2
7,70
0,8
7,46
15,16
1
3 Манірко Є.М. МС в/ч 1467, ДПСУ, м. Харків
0,3
6,84
2,9
9,37
16,21
2
19 Азанов В.А. МС Луганський АСК ТСОУ
1,6
8,52
0,8
7,92
16,44
3
5 Кириленко Ю.В. МС в/ч 2269, ВВ МВСУ, м. Олександрія
1,3
8,27
1,6
8,56
16,83
4
26 Осичний Ю.О. МС в/ч 2269, ВВ МВСУ, м. Олександрія
1,7
9,18
0,8
8,29
17,47
5
14 Ліжненко І.І. МС Луганський АСК ТСОУ
1,1
9,23
0,7
8,88
18,11
6
24 Корчмар П.П. МС в/ч 1467, ДПСУ, м. Харків
1,7
9,99
0,5
8,67
18,66
7
13 Ткаченко С.В. МС в/ч А1134, ПС ЗСУ, м. Вінниця
0,5
9,24
1,4
10,20
19,44
8
7 Рубан В.М. МС Харківський АК ТСОУ ім. В.С.Гризодубової
0,8
10,37
0,6
9,74
20,11
9
21 Стоянчук В.М. МС Харківський АК ТСОУ ім. В.С.Гризодубової
1,5
10,35
1,8
10,76
21,11
10
11 Корепанов Е.Е. 1 р-д Харківський АК ТСОУ ім. В.С.Гризодубової
1,4
11,43
0,3
9,96
21,39
11
20 Абрамов Д.Д. МС АТСК "ГРААЛЬ", м. Севастополь
2,5
11,36
1,2
10,39
21,75
12
2 Ромасько С.М. МС Харківський АК ТСОУ ім. В.С.Гризодубової
1,0
10,76
1,7
11,53
22,29
13
12 Алдакімов С.М. МС Луганський АСК ТСОУ
2,4
11,99
0,6
11,15
23,14
14
6 Юрченко В.О. МС СК "Пара-Крим", м. Сімферополь
0,3
10,86
0,7
12,54
23,40
15
17 Шляпников О.В. МС ЦАК ТСОУ ім. О.К.Антонова,м. Київ
2,0
12,54
0,7
11,37
23,91
16
1 Виблов В.А. 1 р-д АТСК "ГРААЛЬ," м. Севастополь
0,9
12,02
1,6
12,49
24,51
17
15 Лабінцев С.І. КМС Луганський АСК ТСОУ
3,0
13,11
2,0
11,93
25,04
18
16 Чернявський А.М. 1 р-д Севастопольський АСК ТСОУ
1,5
12,65
1,9
13,37
26,02
19
10 Глуздовський С.О. 1 р-д Чернігівський АСК ТСОУ
16,0
16,00
2,6
10,68
26,68
20
22 Набоков С.В. 1 р-д Харківський АК ТСОУ ім. В.С.Гризодубової
1,0
12,42
4,8
15,01
27,43
21
9 Сиволапов О.Є. 1 р-д Севастопольський АСК ТСОУ
2,7
15,36
16,0
16,00
31,36
22
8 Сава І.В. 1 р-д СК "Пара-Крим", м. Сімферополь
16,0
16,00
3,4
16,00
32,00
23
18 Пустовий О.М. 1 р-д Кіровоградський АСК ТСОУ
5,0
16,00
16,0
16,00
32,00
24
23 Носуль О.Г. 1 р-д СК "Пара-Крим", м. Сімферополь
16,0
16,00
1,6
16,00
32,00
25
25 Слободянюк Ю.Я. 1 р-д Сімферопольський АСК ТСОУ
16,0
16,00
16,0
16,00
32,00
26

 

Старший суддя вправи № 2, суддя 2 категорiї О.А. Труш
Секретар вправи № 2, суддя 1 категорiї Н.М. Козирєва

 

 


10-й Кубок імені К.О.Калініна з класичного парашутизму

м. Харків

17 - 21.07.2007 р.

Вправа №2 - Iндивiдуальнi акробатичнi стрибки

Жінки

<;;td>МС
№ уч.
Прізвище
та ініціали
Спорт.
звання
Спортивна органiзацiя
1-й стрибок
2-й стрибок
Сума
(сек)
Місце
(очки)
штраф
результат
штраф
результат
40 Кириленко О.С. МСМК в/ч 2269, ВВ МВСУ, м. Олександрія
0,3
7,61
0,5
7,50
15,11
1
42 Корчмар І.М. МСМК в/ч А1134, ПС ЗСУ, м. Вінниця
--
8,07
1,0
8,93
17,00
2
45 Дьячок С.М. МСМК в/ч 1467, ДПСУ, м. Харків
0,6
8,98
0,8
9,64
18,62
3
50 Земська Л.В.Дніпропетровський АСК ТСОУ
1,1
10,19
2,0
10,94
21,13
4
41 Пісарькова О.Л. КМС Дніпропетровський АСК ТСОУ
1,8
11,52
1,7
10,50
22,02
5
46 Кузнецова Т.В. МС в/ч А1134, ПС ЗСУ, м. Вінниця
0,8
10,33
1,8
11,79
22,12
6
48 Сивухіна О.В. МС ЦАК ТСОУ ім. О.К.Антонова, м. Київ
1,2
10,43
0,6
11,70
22,13
7
51 Зіміна-Кокіна З.В. МС Дніпропетровський АСК ТСОУ
0,8
10,56
2,4
11,65
22,21
8
49 Залєвська К.К. КМС в/ч 1467, ДПСУ, м. Харків
1,0
10,95
1,3
11,82
22,77
9
47 Зубрицька Л.А. МСМК в/ч 1467, ДПСУ, м. Харків
16,0
16,00
2,4
10,92
26,92
10
43 Ольшницька Н.М. МС Донецький АСК ТСОУ
1,6
13,90
0,7
13,73
27,63
11
44 Климова Г.Л. кат. "С" Харківський АК ТСОУ ім. В.С.Гризодубової
1,0
15,63
3,4
16,00
31,63
12

 

Старший суддя вправи № 2, суддя 2 категорiї О.А. Труш
Секретар вправи № 2, суддя 1 категорiї Н.М. Козирєва

 

 


10-й Кубок імені К.О.Калініна з класичного парашутизму

м. Харків

17 - 21.07.2007 р.

ОСОБИСТЕ ДВОЄБОРСТВО

Чоловіки

№ уч.
Прізвище
та ініціали
Спорт.
звання
Спортивна органiзацiя
Вправа №1
Вправа №2
Двоєборство
Результат (см)
Мiсце
(очки)
Результат (сек)
Мiсце
(очки)
Сума (очки)
Мiсце
3 Манірко Є.М. МС в/ч 1467, ДПСУ, м. Харків
6
2
16,21
2
4
1
5 Кириленко Ю.В. МС в/ч 2269, ВВ МВСУ, м. Олександрія
5
1
16,83
4
5
2
4 Волобуєв Б.А. МС Харківський АК ТСОУ ім. В.С.Гризодубової
11
7
15,16
1
8
3
19 Азанов В.А. МС Луганський АСК ТСОУ
11
7
16,44
3
10
4
26 Осичний Ю.О. МС в/ч 2269, ВВ МВСУ, м. Олександрія
10
5
17,47
5
10
5
14 Ліжненко І.І. МС Луганський АСК ТСОУ
11
7
18,11
6
13
6
21 Стоянчук В.М. МС Харківський АК ТСОУ ім. В.С.Гризодубової
8
4
21,11
10
14
7
24 Корчмар П.П. МС в/ч 1467, ДПСУ, м. Харків
16
11
18,66
7
18
8
12 Алдакімов С.М. МС Луганський АСК ТСОУ
10
5
23,14
14
19
9
17 Шляпников О.В. МС ЦАК ТСОУ ім. О.К.Антонова, м. Київ
7
3
23,91
16
19
10
7 Рубан В.М. МС Харківський АК ТСОУ ім. В.С.Гризодубової
20
15
20,11
9
24
11
6 Юрченко В.О. МС СК "Пара-Крим", м. Сімферополь
11
7
23,40
15
22
12
13 Ткаченко С.В. МС в/ч А1134, ПС ЗСУ, м. Вінниця
22
17
19,44
8
25
13
20 Абрамов Д.Д. МС АТСК "ГРААЛЬ", м. Севастополь
19
14
21,75
12
26
14
11 Корепанов Е.Е. 1 р-д Харківський АК ТСОУ ім. В.С.Гризодубової
21
16
21,39
11
27
15
15 Лабінцев С.І. КМС Луганський АСК ТСОУ
17
12
25,04
18
30
16
10 Глуздовський С.О. 1 р-д Чернігівський АСК ТСОУ
18
13
26,68
20
33
17
1 Виблов В.А. 1 р-д АТСК "ГРААЛЬ", м. Севастополь
26
18
24,51
17
35
18
2 Ромасько С.М. МС Харківський АК ТСОУ ім. В.С.Гризодубової
67
25
22,29
13
38
19
16 Чернявський А.М. 1 р-д Севастопольський АСК ТСОУ
33
20
26,02
19
39
20
22 Набоков С.В. 1 р-д Харківський АК ТСОУ ім. В.С.Гризодубової
36
21
27,43
21
42
21
9 Сиволапов О.Є. 1 р-д Севастопольський АСК ТСОУ
50
22
31,36
22
44
22
25 Слободянюк Ю.Я. 1 р-д Сімферопольський АСК ТСОУ
28
19
32,00
26
45
23
8 Сава І.В. 1 р-д СК "Пара-Крим", м. Сімферополь
53
23
32,00
23
46
24
23 Носуль О.Г. 1 р-д СК "Пара-Крим", м. Сімферополь
57
24
32,00
25
49
25
18 Пустовий О.М. 1 р-д Кіровоградський АСК ТСОУ
69
26
32,00
24
50
26

 

Головний суддя, суддя FAI І.А. Тьорло
Головний секретар, суддя 1 категорії Л.М. Постнікова

 

 

10-й Кубок імені К.О.Калініна з класичного парашутизму

м. Харків

17 - 21.07.2007 р.

ОСОБИСТЕ ДВОЄБОРСТВО

Жінки

№ уч.
Прізвище,
ініціали
Спорт.
звання
Спортивна органiзацiя
Вправа №1
Вправа №2
Двоєборство
Результат (см)
Мiсце
Результат (сек)
Мiсце
Сума (очки)
Мiсце
45 Дьячок С.М. МСМК в/ч 1467, ДПСУ, м. Харків
4
2
18,62
3
5
1
42 Корчмар І.М. МСМК в/ч А1134, ПС ЗСУ, м. Вінниця
10
5
17,00
2
7
2
40 Кириленко О.С. МСМК в/ч 2269, ВВ МВСУ, м. Олександрія
27
8
15,11
1
9
3
46 Кузнецова Т.В. МС в/ч А1134, ПС ЗСУ, м. Вінниця
6
3
22,12
6
9
4
47 Зубрицька Л.А. МСМК в/ч 1467, ДПСУ, м. Харків
1
1
26,92
10
11
5
50 Земська Л.В. МС Дніпропетровський АСК ТСОУ
26
7
21,13
4
11
6
41 Пісарькова О.Л. КМС Дніпропетровський АСК ТСОУ
11
6
22,02
5
11
7
49 Залєвська К.К. КМС в/ч 1467, ДПСУ, м. Харків
8
4
22,77
9
13
8
48 Сивухіна О.В. МС ЦАК ТСОУ ім. О.К.Антонова, м. Київ
64
11
22,13
7
18
9
51 Зіміна-Кокіна З.В. МС Дніпропетровський АСК ТСОУ
42
10
22,21
8
18
10
43 Ольшницька Н.М. МС Донецький АСК ТСОУ
41
9
27,63
11
20
11
44 Климова Г.Л. кат. "С" Харківський АК ТСОУ ім. В.С.Гризодубової
80
12
31,63
12
24
12

 

Головний суддя, суддя FAI І.А. Тьорло
Головний секретар, суддя 1 категорії Л.М. Постнікова

 

 

Прикріплений файлРозмір
10_kubok_kalinina.pdf238.54 кб