Вхід для користувачів

Наразі на сайті

Наразі на сайті 0 користувачів і 0 гостей.

5-й Кубок пам'яті Героя України Василя Мельникова

м. Харків

17 - 21.07.2007 р.

Групові стрибки на точнiсть приземлення

Чоловіки

Кваліфікаційні стрибки
Фінальна частина
Спортивна
органiзацiя
№ уч.
Прізвище та ініціали
1-й
2-й
3-й
4-й
5-й
Сума
(см)
Рей-
тинг
1/2
фіналу
Фінал
Сума
(см)
Мiсце
"Схід"
Луганський АСК ТСОУ 12 Алдакімов С.М.
2
1
2
1
4
32
1
2
1
5
1
Луганський АСК ТСОУ 14 Ліжненко І.І.
3
4
0
1
3
0
0
Луганський АСК ТСОУ 19 Азанов В.А.
0
1
4
1
5
1
1
сума стрибка
5
6
6
3
12
3
2
підсумок
11
17
20
32
5
Скайдайвер
Харківський АК ТСОУ ім. В.С. Гризодубової 4 Волобуєв Б.А.
2
2
2
5
0
39
3
1
2
16
2
Харківський АК ТСОУ ім. В.С. Гризодубової 7 Рубан В.М.
2
10
0
2
6
5
2
Харківський АК ТСОУ ім. В.С. Гризодубової 21 Стоянчук В.М.
2
2
2
1
1
4
2
сума стрибка
6
14
4
8
7
10
6
підсумок
20
24
32
39
16
Прикордонники
в/ч 1467, ДПСУ, м. Харків 3 Манірко Є.М.
0
3
1
0
2
40
4
3
2
15
3
Чернігівський АСК ТСОУ 10 Глуздовський С.О.
3
2
3
0
10
4
2
в/ч 1467, ДПС, м. Харків 24 Корчмар П.П.
2
4
5
3
2
3
1
сума стрибка
5
9
9
3
14
10
5
підсумок
14
23
26
40
15
К.О.Т.и
в/ч 2269, ВВ МВС, м. Олександрія 5 Кириленко Ю.В.
0
0
0
2
3
36
2
6
6
19
4
в/ч А1134, ПС ЗСУ, м. Вінниця 13 Ткаченко С.В.
2
2
1
0
16
5
0
в/ч 2269, ВВ МВС, м. Олександрія 26 Осичний Ю.О.
2
2
1
2
3
1
1
сума стрибка
4
4
2
4
22
12
7
підсумок
8
10
14
36
19
А.В.Ш.
АТСК "ГРААЛЬ", м. Севастополь 1 Виблов В.А.
12
9
0
3
2
52
5
5
ЦАК ТСОУ ім. О.К.Антонова, м. Київ 17 Шляпников О.В.
0
2
0
4
1
АТСК "ГРААЛЬ", м. Севастополь 20 Абрамов Д.Д.
5
4
4
0
6
сума стрибка
17
15
4
7
9
підсумок
32
36
43
52
Люнет
Севастопольський АСК ТСОУ 9 Сиволапов О.Є.
4
3
11
16
16
111
6
6
Севастопольський АСК ТСОУ 16 Чернявський А.М.
2
16
2
11
2
АТСК "ГРААЛЬ", м. Севастополь 25 Слободянюк Ю.Я.
4
3
15
4
2
сума стрибка
10
22
28
31
20
підсумок
32
60
91
111
Пара- Крым-Коктебель
СК "Пара-Крим", м. Сімферополь 6 Юрченко В.О.
1
5
2
2
1
121
7
7
СК "Пара-Крим", м. Сімферополь 8 Сава І.В.
4
16
10
7
16
СК "Пара-Крим", м. Сімферополь 23 Носуль О.Г.
7
2
16
16
16
сума стрибка
12
23
28
25
33
підсумок
35
63
88
121
Полюс
Харківський АК ТСОУ ім. В.С. Гризодубової 2 Ромасько С.М.
11
8
16
16
16
124
8
8
Харківський АК ТСОУ ім. В.С. Гризодубової 11 Корепанов Е.Е.
8
2
0
5
6
Харківський АК ТСОУ ім. В.С. Гризодубової 22 Набоков С.В.
3
8
3
6
16
сума стрибка
22
18
19
27
38
підсумок
40
59
86
124
Оптимисты
Луганський АСК ТСОУ 15 Лабінцев С.І.
3
6
5
2
1
166
9
9
Кіровоградський АСК ТСОУ 18 Пустовий О.М.
16
12
14
16
11
     
16
16
16
16
16
сума стрибка
35
34
35
34
28
підсумок
69
104
138
166

 

Старший суддя вправи №3, суддя 2 категорії В.О. Дузенко
Секретар вправи №3, суддя 2 категорії М.Г. Жеребцов

 

 


5-й Кубок пам'яті Героя України Василя Мельникова

м. Харків

17 - 21.07.2007 р.

Групові стрибки на точнiсть приземлення

Жінки

Кваліфікаційні стрибки
Фінальна частина
Спортивна
органiзацiя
№ уч.
Прізвище та ініціали
1-й
2-й
3-й
4-й
5-й
Сума
Рей-
тинг
1/2
фіналу
Фінал
Додат. стрибок
Сума
Мiсце
ЛіС
в/ч 1467, ДПСУ, м. Харків 45 Дьячок С.М.
1
2
0
1
0
31
3
0
0
1
2
1
в/ч 2269, ВВ МВСУ, м. Олександрія 40 Кириленко О.С.
2
1
1
16
7
1
1
3
сума стрибка
3
3
1
17
7
1
1
4
підсумок
6
7
24
31
2
Прикордонниці
в/ч 1467, ДПСУ, м. Харків 47 Зубрицька Л.А.
0
1
0
0
0
9
1
0
1
4
1
2
в/ч 1467, ДПСУ, м. Харків 49 Залєвська К.К.
2
4
0
0
2
0
0
16
сума стрибка
2
5
0
0
2
0
1
20
підсумок
7
7
7
9
1
Ласточки
в/ч А1134, ПС ЗСУ, м. Вінниця 42 Корчмар І.М.
0
2
2
4
2
16
2
2
2
5
3
в/ч А1134, ПС ЗСУ, м. Вінниця 46 Кузнецова Т.В.
0
1
1
2
2
1
0
сума стрибка
0
3
3
6
4
3
2
підсумок
3
6
12
16
5
ДНЕПРЯНКА
Дніпропетровський АСК ТСОУ 41 Пісарькова О.Л.
0
4
2
4
1
53
4
6
3
41
4
Дніпропетровський АСК ТСОУ 51 Зіміна-Кокіна З.В.
5
2
3
16
16
16
16
сума стрибка
5
6
5
20
17
22
19
підсумок
11
16
36
53
41
КиДОН
Донецький АСК ТСОУ 43 Ольшницька Н.М.
16
3
5
12
5
105
5
5
ЦАК імені О.К.Антонова ТСОУ, м. Київ 48 Сивухіна О.В.
15
16
16
1
16
сума стрибка
31
19
21
13
21
підсумок
50
71
84
105
Галюся
Дніпропетровський АСК ТСОУ 50 Земська Л.В.
5
0
5
16
0
106
6
6
Харківський АК ім. В.С. Гризодубової ТСОУ 44 Климова Г.Л
16
16
16
16
16
сума стрибка
21
16
21
32
16
підсумок
37
58
90
106

 

Старший суддя вправи №3, суддя 2 категорії В.О. Дузенко
Секретар вправи №3, суддя 2 категорії М.Г. Жеребцов

 

 


Таблиця матчевих зустрічей у групових стрибках на точність приземлення на 5-й Кубок пам'яті  Героя України Василя МельниковаТаблиця матчевих зустрічей у групових стрибках на точність приземлення на 5-й Кубок пам'яті Героя України Василя Мельникова
Таблиця матчевих зустрічей у групових стрибках на точність приземлення на 5-й Кубок пам'яті  Героя України Мельникова. ЖінкиТаблиця матчевих зустрічей у групових стрибках на точність приземлення на 5-й Кубок пам'яті Героя України Мельникова. Жінки
Прикріплений файлРозмір
5_kubok_melnikova.pdf247 кб