Дещо з галерей

Вхід для користувачів

Наразі на сайті

Наразі на сайті 0 користувачів і 0 гостей.

57-й Чемпiонат України з класичного парашутизму

м. Кіровоград

15 - 19.08.2007 р.

ЗАГАЛЬНОКОМАНДНА ПЕРШIСТЬ

№ з/п
Команда
Сума очок команд
в особистому двоєборстві 
Загальна
сума очок
Місце
Чоловіки
Жінки
1
в/ч 1467, ДПСУ, м. Харків
58
17
75
1
2
в/ч А1134, ПС ЗСУ, м. Вiнниця
60
28
88
2
3
АТСК "Грааль", м. Севастополь
88
49
137
3

 

Головний суддя, суддя  FAI В.В. Покатілов            
Головний секретар, суддя  FAI В.В. Злотнік

 

 



Командна першість

Чоловiки

№     уч.
П.I.Б.
Спорт.
звання
Спортивна органiзацiя
Вправа №1
Вправа №2
Командний залік
Результат
(см)
Мiсце
Результат
(сек)
Мiсце
Залікові
очки
Місце
команди
25
Корчмар П.П. МС в/ч 1467, ДПСУ, м. Харків
22
17
25,32 
6
23
1
26
Манiрко Є.М. МС в/ч 1467, ДПСУ, м. Харків
10
4
29,31 
1
5
27
Дригайло О.В. МС в/ч 1467, ДПСУ, м. Харків
13
12
22,12 
18
30
28
відсутній учасник    
58
5
Кутя О.А. МСМК в/ч А1134, ПС ЗСУ, м. Вiнниця
13
12
29,75 
2
14
2
6
Ткаченко С.В. МС в/ч А1134, ПС ЗСУ, м. Вiнниця
27
21
29,86 
10
31
7
Гулак С.Г. МСМК в/ч А1134, ПС ЗСУ, м. Вiнниця
10
4
20,12 
11
15
8
відсутній учасник    
60
1
Рубан В.М. МС Харківський АК ТСОУ ім. В.С.Гризодубової
16 
15
23,20 
25
40
3
2
Корепанов Е.Е. 1 р-д Харківський АК ТСОУ ім. В.С.Гризодубової
36 
28
27,41 
28
56
3
Стоянчук В.М. МС Харківський АК ТСОУ ім. В.С.Гризодубової
12 
8
21,45 
16
24
4
Волобуєв Б.А. МС Харківський АК ТСОУ ім. В.С.Гризодубової
13 
12
31,59 
4
16
80
13
Азанов В.О. МС Луганський АСК ТСОУ
24
20
30,97 
3
23
4
14
Алдакімов С.М. МС Луганський АСК ТСОУ
22
17
21,19 
15
32
15
Лабiнцев С.I. 1 р-д Луганський АСК ТСОУ
11
7
23,60 
24
31
16
Лiжненко I.I. МС Луганський АСК ТСОУ
40
31
29,08 
9
40
86
9
Абрамов Д.Д. МС АТСК "Грааль", м. Севастополь
17
10
22,17 
19
29
5
10
Горячун А.В. 1 р-д АТСК "Грааль", м. Севастополь
32
24
29,00 
30
54
11
Трофименко В.М. МС АТСК "Грааль", м. Севастополь
27
21
33,33 
5
26
12
Виблов В.А. 1 р-д АТСК "Грааль", м. Севастополь
28
11
22,82 
22
33
88
17
Чернявський А.М. 1 р-д Севастопольський АСК ТСОУ
27
21
24,49 
27
48
6
18
Носков О.А. МС Севастопольський АСК ТСОУ
9
3
22,62 
21
24
19
Сиволапов О.Є. 1 р-д Севастопольський АСК ТСОУ
33
25
32,00 
32
57
20
відсутній учасник    
129
21
Глуздовський С.О. 1 р-д Чернігівський АСК ТСОУ
34
27
22,17 
19
46
7
22
Бойко В.М. 1 р-д Чернігівський АСК ТСОУ
80
35
32,00 
32
67
23
Суходольський О.В. 1 р-д Чернігівський АСК ТСОУ
80
35
32,00 
32
67
24
відсутній учасник    
180

 

Головний суддя, суддя  FAI В.В. Покатілов            
Головний секретар, суддя  FAI В.В. Злотнік


Командна першість

Жiнки

№ уч.
П.I.Б.
Спорт.
звання
Спортивна органiзацiя
Вправа №1
Вправа. №2
Командний залік
Рез-т
(см)
Мiсце
Рез-т
(сек)
Мiсце
Залікові
очки
Місце
команди
60
Залєвська К.К. КМС в/ч 1467, ДПСУ, м. Харків
4
1
32,41 
9
10
1
61
Дьячок С.М. МСМК в/ч 1467, ДПСУ, м. Харків
7
3
37,76 
5
8
62
Зубрицька Л.А. МСМК в/ч 1467, ДПСУ, м. Харків
10
6
36,45 
3
9
17
57
Кириленко О.С. МСМК в/ч 2269, ВВ МВСУ, м. Олександрія
9
5
35,31 
2
7
2
58
Курченко О.А. МСМК в/ч 2269, ВВ МВСУ, м. Олександрія
8
4
31,68 
8
12
59
Осічна І.Є. 1 р-д в/ч 2269, ВВ МВСУ, м. Олександрія
28
11
24,69 
14
25
19
69
Земська Л.В. МС Днiпропетровський АСК ТСОУ
7
2
32,53 
10
12
3
70
Пiсарькова О.Л. КМС Днiпропетровський АСК ТСОУ
26
9
22,13 
11
20
71
Зіміна-Кокіна З.В. МС Днiпропетровський АСК ТСОУ
27
10
30,21 
6
16
Групові стрибки на точність приземлення: 3 місце
28
66
Корчмар I.М. МСМК в/ч А1134, ПС ЗСУ, м. Вiнниця
16
7
34,02 
1
8
67
Кузнєцова Т.В. МС в/ч А1134, ПС ЗСУ, м. Вiнниця
32
13
30,28 
7
20
4
68
відсутня учасниця    
Групові стрибки на точність приземлення: 4 місце
28
63
Яковлєва Н.В. 1 р-д АТСК "Грааль", м. Севастополь
31
12
22,88 
12
24
64
Бєлова Т.Й. 1 р-д АТСК "Грааль", м. Севастополь
35
10
27,40 
15
25
5
65
відсутня учасниця    
49

 

Головний суддя, суддя  FAI В.В. Покатілов            
Головний секретар, суддя  FAI В.В. Злотнік


Вправа № 1 - Iндивідуальнi стрибки на точнiсть приземлення

Жiнки

№ уч.
Прізвище та ініціали
Спорт.
звання
Спортивна органiзацiя
Стрибки
Напів-фінал
Фінал
Додат-ковий стрибок
Сума (см.)
Мiсце
Викон. нормат.
1-й
2-й
3-й
4-й
5-й
60
Залєвська К.К. КМС в/ч 1467, ДПСУ, м.Харків
1
69
Земська Л.В. МС Днiпропетровський АСК ТСОУ
1*
2
61
Дьячок С.М. МСМК в/ч 1467, ДПСУ, м.Харків
2*
3
58
Курченко О.А. МСМК в/ч 2269, ВВ МВСУ, м.Олександрія
4
57
Кириленко О.С. МСМК в/ч 2269, ВВ МВСУ, м.Олександрія
5
62
Зубрицька Л.А. МСМК в/ч 1467, ДПСУ, м.Харків
10 
6
66
Корчмар I.М. МСМК в/ч А1134, м.Вiнниця
16 
7
70
Пiсарькова О.Л. КМС Днiпропетровський АСК ТСОУ
16 
26 
8
71
Зіміна-Кокіна З.В. МС Днiпропетровський АСК ТСОУ
10 
27 
9
64
Бєлова Т.Й. 1 р-д АТСК "Грааль", м.Севастополь
16 
35 
10
59
Осична І.Є 1 р-д в/ч 2269, ВВ МВСУ, м.Олександрія
10 
28 
11
63
Яковлєва Н.В. 1 р-д АТСК "Грааль", м.Севастополь
13 
31 
12
67
Кузнєцова Т.В. МС в/ч А1134, м.Вiнниця
16 
12 
32 
13
74
Сивухіна О.В. МС ЦАК ТСОУ ім.О.К.Антонова, м.Київ
15 
36 
14
72
Гурковська О.Б. 1 р-д Вінницький АСК ТСОУ
16 
16 
45 
15
73
Ольшницька Н.М. МС Донецький АСК ТСОУ
16 
16 
16 
50 
16
76
Холоденко О.В. 1 р-д Єнакіївський ДАТСК
16 
16 
13 
16 
66 
17
75
Климова Г.Л. кат. "С" Харківський АК ТСОУ ім.В.С.Гризодубової
16 
16 
16 
16 
16 
80 
18

 

Старший суддя вправ № 1,3, суддя 3 категорiї М.В. Бленштейн           
Секретар вправи № 1, суддя 3 категорiї І.В. Кальянова


Вправа № 2 - Iндивiдуальнi акробатичнi стрибки

Жiнки

№ уч.
Прізвище та ініціали
Спорт.
звання
Спортивна органiзацiя
Перший стрибок
Другий стрибок
Півфiнал
Фінал
Сума (сек.)
Місце
Викон. нормат.
штраф
рез-т
штраф
рез-т
штраф
рез-т
штраф
рез-т
66
Корчмар I.М. МСМК в/ч А1134, м. Вiнниця
0,8 
8,62 
0,4 
8,43 
0,2 
8,06 
1,2 
8,91 
34,02 
1
57
Кириленко О.С. МСМК в/ч 2269, ВВ МВСУ, м.Олександрія
1,2 
8,57 
0,4 
8,78 
0,6 
9,25 
1,3 
8,71 
35,31 
2
62
Зубрицька Л.А. МСМК в/ч 1467, ДПСУ, м.Харків
0,2 
8,96 
0,4 
8,84 
0,2 
9,47 
0,7 
9,18 
36,45 
3
74
Сивухіна О.В. МС ЦАК ТСОУ ім.О.К.Антонова, м.Київ
1,1 
9,97 
0,4 
9,23 
0,2 
9,26 
0,5 
9,21 
37,67 
4
61
Дьячок С.М. МСМК в/ч 1467, ДПСУ, м.Харків
0,4 
9,57 
0,3 
9,24 
0,1 
8,73 
1,2 
10,22 
37,76 
5
71
Зіміна-Кокіна З.В. МС Днiпропетровський АСК ТСОУ
0,2 
9,41 
0,9 
10,05 
0,5 
10,75 
30,21 
6
67
Кузнєцова Т.В. МС в/ч А1134, м.Вiнниця
0,5 
8,85 
0,8 
9,73 
1,7 
11,70 
30,28 
7
58
Курченко О.А. МСМК в/ч 2269, ВВ МВСУ, м.Олександрія
1,6 
10,33 
0,4 
8,45 
2,8 
12,90 
31,68 
8
60
Залєвська К.К. КМС в/ч 1467, ДПСУ, м.Харків
0,7 
10,90 
0,7 
11,13 
0,4 
10,38 
32,41 
9
69
Земська Л.В. МС Днiпропетровський АСК ТСОУ
1,2 
10,58 
1,8 
11,47 
1,1 
10,48 
32,53 
10
70
Пiсарькова О.Л. КМС Днiпропетровський АСК ТСОУ
1,3 
11,05 
0,9 
11,08 
22,13 
11
63
Яковлєва Н.В. 1 р-д АТСК "Грааль", м.Севастополь
0,4 
10,51 
1,1 
12,37 
22,88 
12
72
Гурковська О.Б. 1 р-д Вінницький АСК ТСОУ
1,3 
11,95 
0,6 
11,51 
23,46 
13
59
Осична І.Є. 1 р-д в/ч 2269, ВВ МВСУ, м.Олександрія
1,0 
12,13 
0,7 
12,56 
24,69 
14
64
Бєлова Т.Й. 1 р-д АТСК "Грааль", м.Севастополь
2,1 
14,91 
0,9 
12,49 
27,40 
15
73
Ольшницька Н.М. МС Донецький АСК ТСОУ
0,1 
11,50 
4,5 
16,00 
27,50 
16
76
Холоденко О.В. 1 р-д Єнакіївський ДАТСК
2,4 
15,00 
16,0 
16,00 
31,00 
17
75
Климова Г.Л. кат. "С" Харківський АК ТСОУ ім.В.С.Гризодубової
3,2 
16,00 
1,4 
15,50 
31,50 
18

 

<;/tr>
Старший суддя вправи № 2, суддя 2 категорiї Н.М. Кальянова          
Секретар вправи №2, суддя 1 категорії А.Г. Семенець


ОСОБИСТЕ ДВОЄБОРСТВО

Жiнки

№ уч.
П.I.Б.
Спорт.
звання
Спортивна органiзацiя
Вправа №1
Вправа  №2
  Двоєборство
Викон. нормат.
Результат (см.)
Мiсце
Результат (сек.)
Мiсце
Сума (очки)
Мiсце
57
Кириленко О.С. МСМК в/ч 2269, ВВ МВСУ, м.Олександрія
35,31 
2 
66
Корчмар I.М. МСМК в/ч А1134, м.Вiнниця
16 
34,02 
61
Дьячок С.М. МСМК в/ч 1467, ДПСУ, м.Харків
3 
37,76 
3 
62
Зубрицька Л.А. МСМК в/ч 1467, ДПСУ, м.Харків
10 
36,45 
60
Залєвська К.К. КМС в/ч 1467, ДПСУ, м.Харків
32,41 
10 
69
Земська Л.В. МС Днiпропетровський АСК ТСОУ
2 
32,53 
10 
12 
58
Курченко О.А. МСМК в/ч 2269, ВВ МВСУ, м.Олександрія
31,68 
12 
71
Зіміна-Кокіна З.В. МС Днiпропетровський АСК ТСОУ
27 
30,21 
15 
74
Сивухіна О.В. МС ЦАК ТСОУ ім.О.К.Антонова, м.Київ
36 
14 
37,67 
18 
67
Кузнєцова Т.В. МС в/ч А1134, м.Вiнниця
32 
13 
30,28 
20 
10 
70
Пiсарькова О.Л. КМС Днiпропетровський АСК ТСОУ
26 
22,13 
11 
19 
11 
63
Яковлєва Н.В. 1 р-д АТСК "Грааль", м.Севастополь
31 
12 
22,88 
12 
24 
12 
64
Бєлова Т.Й. 1 р-д АТСК "Грааль", м.Севастополь
35 
10 
27,40 
15 
25 
13 
59
Осична І.Є. 1 р-д в/ч 2269, ВВ МВСУ, м.Олександрія
28 
11 
24,69 
14 
25 
14 
72
Гурковська О.Б. 1 р-д Вінницький АСК ТСОУ
45 
15 
23,46 
13 
28 
15 
73
Ольшницька Н.М. МС Донецький АСК ТСОУ
50 
16 
27,50 
16 
32 
16 
76
Холоденко О.В. 1 р-д Єнакіївський ДАТСК
66 
17 
31,00 
17 
34 
17 
75
Климова Г.Л. кат. "С" Харківський АК ТСОУ ім.В.С.Гризодубової
80 
18 
31,50 
18 
36 
18 

 

Головний суддя, суддя  FAI В.В. Покатілов            
Головний секретар, суддя  FAI В.В. Злотнік


Вправа № 1 - Iндивідуальнi стрибки на точнiсть приземлення

Чоловiки


уч.
Прізвище та ініціали
Спорт.
звання
Спортивна органiзацiя
Стрибки
Напів-фінал
Фінал
Додат-ковий стрибок
Cума
(см)
Мiсце
Викон.нормат.
1-й
2-й
3-й
4-й
5-й
29
Кириленко Ю.В. МС в/ч 2269, ВВ МВСУ, м. Олександрія
0*
1
30
Осичний Ю.О. МС в/ч 2269, ВВ МВСУ, м. Олександрія
0 
2*
2
18
Носков О.А. МС Севастопольський АСК ТСОУ
3
7
Гулак С.Г. МСМК в/ч А1134, м. Вiнниця
0 
10 
4
26
Манiрко Є.М. МС в/ч 1467, ДПСУ, м. Харків
10 
4
38
Набоков С.В. 1 р-д Харківський АК ТСОУ ім. В.С.Гризодубової
0 
10 
6
15
Лабiнцев С.I. 1 р-д Луганський АСК ТСОУ
;1 
11 
7
3
Стоянчук В.М. МС Харківський АК ТСОУ ім. В.С.Гризодубової
12 
8
31
Школа Ф.Ф. МС Одеський АСК ТСОУ
12 
8
9
Абрамов Д.Д. МС АТСК "Грааль", м. Севастополь
0 
10 
17 
10
12
Виблов В.А. 1 р-д АТСК "Грааль", м. Севастополь
0 
16 
28 
11
4
Волобуєв Б.А. МС Харківський АК ТСОУ ім. В.С.Гризодубової
0 
13 
12
5
Кутя О.А. МСМК в/ч А1134, м. Вiнниця
0 
13 
12
27
Дригайло О.В. МС в/ч 1467, ДПСУ, м. Харків
0 
13 
12
1
Рубан В.М. МС Харківський АК ТСОУ ім. В.С.Гризодубової
16 
15
32
Шляпников О.В. МС ЦАК ТСОУ ім. О.К.Антонова, м. Київ
13 
0 
18 
16
14
Алдакімов С.М. МС Луганський АСК ТСОУ
22 
17
25
Корчмар П.П. МС в/ч 1467, ДПСУ, м. Харків
16 
22 
17
39
Воронюк І.В. 1 р-д Єнакіївський ДАТСК
22 
17
13
Азанов В.О. МС Луганський АСК ТСОУ
0 
16 
24 
20
6
Ткаченко С.В. МС в/ч А1134, м. Вiнниця
11 
0 
27 
21
11
Трофименко В.М. МС АТСК "Грааль", м. Севастополь
16 
27 
21
17
Чернявський А.М. 1 р-д Севастопольський АСК ТСОУ
0 
16 
27 
21
10
Горячун А.В. 1 р-д АТСК "Грааль", м. Севастополь
16 
32 
24
19
Сиволапов О.Є. 1 р-д Севастопольський АСК ТСОУ
16 
16 
0 
33 
25
35
Пустовий О.М. 1 р-д Кіровоградский АТСК ТСОУ
16 
33 
25
21
Глуздовський С.О. 1 р-д Чернігівський АСК ТСОУ
15 
34 
27
2
Корепанов Е.Е. 1 р-д Харківський АК ТСОУ ім. В.С.Гризодубової
16 
36 
28
34
Шаров В.А. 1 р-д ЦАК ТСОУ ім. О.К.Антонова, м. Київ
16 
16 
36 
28
36
Корж О.П. МС Дніпропетровський АСК ТСОУ
16 
12 
39 
30
16
Лiжненко I.I. МС Луганський АСК ТСОУ
14 
16 
0 
40 
31
37
Козленко О.О. 1 р-д Харківський АК ТСОУ ім. В.С.Гризодубової
16 
14 
43 
32
33
Звіздун І.С. 1 р-д Дніпропетровський АСК ТСОУ
16 
11 
16 
16 
16 
75 
33
41
Бакієв Р.С. 1 р-д Маріупольський АТСК 
16 
13 
14 
16 
16 
75 
33
22
Бойко В.М. 1 р-д Чернігівський АСК ТСОУ
16 
16 
16 
16 
16 
80 
35
23
Суходольський О.В. 1 р-д Чернігівський АСК ТСОУ
16 
16 
16 
16 
16 
80 
35
40
Ржавікін В.О. 1 р-д Єнакіївський ДАТСК
16 
16 
16 
16 
16 
80 
35

 

Старший суддя вправ № 1,3, суддя 3 категорiї М.В. Бленштейн            
Секретар вправи № 1, суддя 3 категорiї І.В. Кальянова


Вправа № 2 - Iндивiдуальнi акробатичнi стрибки

Чоловiки

№ уч.
Прізвище та ініціали
Спорт.
звання
Спортивна органiзацiя
Перший стрибок
Другий стрибок
Пiвфiнал
Фiнал
Сума (сек.)
Мiсце
Викон. нормат.
штраф
рез-т
штраф
рез-т
штраф
рез-т
штраф
рез-т
26
Манiрко Є.М. МС в/ч 1467, ДПСУ, м.Харків
0,2 
6,84 
1,0 
7,94 
0,1 
7,32 
0,6 
7,21 
29,31 
1
5
Кутя О.А. МСМК в/ч А1134, м. Вiнниця
1,0 
7,71 
0,2 
7,27 
0,4 
7,51 
0,4 
7,26 
29,75 
2
13
Азанов В.О. МС Луганський АСК ТСОУ
0,1 
7,32 
0,7 
7,69 
0,8 
8,41 
0,5 
7,55 
30,97 
3
4
Волобуєв Б.А. МС Харківський АК ТСОУ ім.В.С.Гризодубової
1,1 
7,87 
1,6 
8,77 
0,2 
7,62 
0,2 
7,33 
31,59 
4
11
Трофименко В.М. МС АТСК "Грааль", м.Севастополь
1,6 
8,52 
1,6 
8,38 
0,1 
7,17 
2,2 
9,26 
33,33 
5
25
Корчмар П.П. МС в/ч 1467, ДПСУ, м.Харків
-
7,81 
0,1 
8,15 
1,3 
9,36 
25,32 
6
29
Кириленко Ю.В. МС в/ч 2269, ВВ МВСУ, м.Олександрія
1,1 
8,66 
1,1 
8,76 
0,5 
8,23 
25,65 
7
30
Осичний Ю.О. МС в/ч 2269, ВВ МВСУ, м.Олександрія
0,7 
8,55 
2,7 
10,07 
0,9 
8,68 
27,30 
8
16
Лiжненко I.I. МС Луганський АСК ТСОУ
1,2 
9,79 
0,5 
9,18 
0,9 
10,11 
29,08 
9
6
Ткаченко С.В. МС в/ч А1134, м.Вiнниця
0,6 
9,40 
0,1 
9,23 
0,9 
11,23 
29,86 
10
7
Гулак С.Г. МСМК в/ч А1134, м.Вiнниця
1,7 
9,32 
3,0 
10,80 
20,12 
11
34
Шаров В.А. 1 р-д ЦАК ТСОУ ім.О.К.Антонова, м.Київ
1,6 
10,30 
0,5 
9,85 
20,15 
12
31
Школа Ф.Ф. МС Одеський АСК ТСОУ
1,1 
9,90 
1,4 
10,80 
20,70 
13
36
Корж О.П. МС Дніпропетровський АСК ТСОУ
1,8 
10,27 
2,3 
10,60 
20,87 
14
14
Алдакімов С.М. МС Луганський АСК ТСОУ
1,7 
11,58 
0,1 
9,61 
21,19 
15
3
Стоянчук В.М. МС Харківський АК ТСОУ ім.В.С.Гризодубової
1,6 
10,25 
1,8 
11,20 
21,45 
16
37
Козленко О.О. 1 р-д Харківський АК ТСОУ ім.В.С.Гризодубової
0,2 
10,43 
0,8 
11,43 
21,86 
17
27
Дригайло О.В. МС в/ч 1467, ДПСУ, м.Харків
4,1 
11,50 
2,4 
10,62 
22,12 
18
9
Абрамов Д.Д. МС АТСК "Грааль", м.Севастополь
1,5 
10,54 
1,5 
11,63 
22,17 
19
21
Глуздовський С.О. 1 р-д Чернігівський АСК ТСОУ
3,0 
10,78 
3,5 
11,39 
22,17 
19
18
Носков О.А. МС Севастопольський АСК ТСОУ
3,3 
12,20 
1,2 
10,42 
22,62 
21
12
Виблов В.А. 1 р-д АТСК "Грааль", м.Севастополь
1,3 
11,55 
1,2 
11,27 
22,82 
22
32
Шляпников О.В. МС ЦАК ТСОУ ім.О.К.Антонова, м.Київ
1,8 
11,87 
0,9 
11,12 
22,99 
23
15
Лабiнцев С.I. 1 р-д Луганський АСК ТСОУ
2,3 
11,83 
2,0 
11,77 
23,60 
24
1
Рубан В.М. МС Харківський АК ТСОУ ім.В.С.Гризодубової
2,8 
13,07 
0,3 
10,13 
23,20 
25
38
Набоков С.В. 1 р-д Харківський АК ТСОУ ім.В.С.Гризодубової
2,4 
12,39 
3,1 
11,88 
24,27 
26
17
Чернявський А.М. 1 р-д Севастопольський АСК ТСОУ
0,2 
12,36 
0,4 
12,13 
24,49 
27
2
Корепанов Е.Е. 1 р-д Харківський АК ТСОУ ім.В.С.Гризодубової
16,0 
16,00 
0,7 
11,41 
27,41 
28
39
Воронюк І.В. 1 р-д Єнакіївський ДАТСК
1,3 
12,47 
4,0 
16,00 
28,47 
29
10
Горячун А.В. 1 р-д АТСК "Грааль", м.Севастополь
16,0 
16,00 
0,4 
13,00 
29,00 
30
33
Звіздун І.С. 1 р-д Дніпропетровський АСК ТСОУ
2,2 
14,85 
3,3 
16,00 
30,85 
31
19
Сиволапов О.Є. 1 р-д Севастопольський АСК ТСОУ
1,3 
16,00 
16,0 
16,00 
32,00 
32
22
Бойко В.М. 1 р-д Чернігівський АСК ТСОУ
16,0 
16,00 
16,0 
16,00 
32,00 
32
23
Суходольський О.В. 1 р-д Чернігівський АСК ТСОУ
16,0 
16,00 
16,0 
16,00 
32,00 
32
35
Пустовий О.М. 1 р-д Кіровоградский АТСК ТСОУ
16,0 
16,00 
5,7 
16,00 
32,00 
32
40
Ржавікін В.О. 1 р-д Єнакіївський ДАТСК
16,0 
16,00 
16,0 
16,00 
32,00 
32
41
Бакієв Р.С. 1 р-д Маріупольський АТСК 
2,5 
16,00 
0,7 
16,00 
32,00 
32

 

Старший суддя вправи № 2, суддя 2 категорiї Н.М. Кальянова           
Секретар вправи №2, суддя 1 категорії А.Г. Семенець


ОСОБИСТЕ ДВОЄБОРСТВО

Чоловiки

№     уч.
Прізвище та ініціали
Спорт.
звання
Спортивна органiзацiя
Вправа №1
Вправа  №2
 
Двоєборство
Викон. нормат.
Рез-т (см.)
Мiсце
Рез-т (сек.)
Мiсце
Сума (очки)
Мiсце
26
Манiрко Є.М. МС в/ч 1467, ДПСУ, м. Харків
10 
29,31 
29
Кириленко Ю.В. МС в/ч 2269, ВВ МВСУ, м. Олександрія
25,65 
30
Осичний Ю.О. МС в/ч 2269, ВВ МВСУ, м. Олександрія
2 
27,30 
10 
5
Кутя О.А. МСМК в/ч А1134, м. Вiнниця
13 
12 
29,75 
2 
14 
7
Гулак С.Г. МСМК в/ч А1134, м. Вiнниця
10 
20,12 
11 
15 
4
Волобуєв Б.А. МС Харківський АК ТСОУ ім. В.С.Гризодубової
13 
12 
31,59 
16 
31
Школа Ф.Ф. МС Одеський АСК ТСОУ
12 
20,70 
13 
21 
13
Азанов В.О. МС Луганський АСК ТСОУ
24 
20 
30,97 
3 
23 
25
Корчмар П.П. МС в/ч 1467, ДПСУ, м. Харків
22 
17 
25,32 
23 
18
Носков О.А. МС Севастопольський АСК ТСОУ
3 
22,62 
21 
24 
10 
3
Стоянчук В.М. МС Харківський АК ТСОУ ім. В.С.Гризодубової
12 
21,45 
16 
24 
11 
11
Трофименко В.М. МС АТСК "Грааль", м. Севастополь
27 
21 
33,33 
26 
12 
9
Абрамов Д.Д. МС АТСК "Грааль", м. Севастополь
17 
10 
22,17 
19 
29 
13 
27
Дригайло О.В. МС в/ч 1467, ДПСУ, м. Харків
13 
12 
22,12 
18 
30 
14 
15
Лабiнцев С.I. 1 р-д Луганський АСК ТСОУ
11 
23,60 
24 
31 
15 
6
Ткаченко С.В. МС в/ч А1134, м. Вiнниця
27 
21 
29,86 
10 
31 
16 
38
Набоков С.В. 1 р-д Харківський АК ТСОУ ім. В.С.Гризодубової
10 
24,27 
26 
32 
17 
14
Алдакімов С.М. МС Луганський АСК ТСОУ
22 
17 
21,19 
15 
32 
18 
12
Виблов В.А. 1 р-д АТСК "Грааль", м. Севастополь
28 
11 
22,82 
22 
33 
19 
32
Шляпников О.В. МС ЦАК ТСОУ ім. О.К.Антонова, м. Київ
18 
16 
22,99 
23 
39 
20 
16
Лiжненко I.I. МС Луганський АСК ТСОУ
40 
31 
29,08 
40 
21 
34
Шаров В.А. 1 р-д ЦАК ТСОУ ім. О.К.Антонова, м. Київ
36 
28 
20,15 
12 
40 
22 
1
Рубан В.М. МС Харківський АК ТСОУ ім. В.С.Гризодубової
16 
15 
23,20 
25 
40 
23 
36
Корж О.П. МС Дніпропетровський АСК ТСОУ
39 
30 
20,87 
14 
44 
24 
39
Воронюк І.В. 1 р-д Єнакіївський ДАТСК
22 
17 
28,47 
29 
46 
25 
21
Глуздовський С.О. 1 р-д Чернігівський АСК ТСОУ
34 
27 
22,17 
19 
46 
26 
17
Чернявський А.М. 1 р-д Севастопольський АСК ТСОУ
27 
21 
24,49 
27 
48 
27 
37
Козленко О.О. 1 р-д Харківський АК ТСОУ ім. В.С.Гризодубової
43 
32 
21,86 
17 
49 
28 
10
Горячун А.В. 1 р-д АТСК "Грааль", м. Севастополь
32 
24 
29,00 
30 
54 
29 
2
Корепанов Е.Е. 1 р-д Харківський АК ТСОУ ім. В.С.Гризодубової
36 
28 
27,41 
28 
56 
30 
19
Сиволапов О.Є. 1 р-д Севастопольський АСК ТСОУ
33 
25 
32,00 
32 
57 
31 
35
Пустовий О.М. 1 р-д Кіровоградский АТСК ТСОУ
33 
25 
32,00 
32 
57 
31 
33
Звіздун І.С. 1 р-д Дніпропетровський АСК ТСОУ
75 
33 
30,85 
31 
64 
33 
41
Бакієв Р.С. 1 р-д Маріупольський АТСК 
75 
33 
32,00 
32 
65 
34 
22
Бойко В.М. 1 р-д Чернігівський АСК ТСОУ
80 
35 
32,00 
32 
67 
35 
23
Суходольський О.В. 1 р-д Чернігівський АСК ТСОУ
80 
35 
32,00 
32 
67 
35 
40
Ржавікін В.О. 1 р-д Єнакіївський ДАТСК
80 
35 
32,00 
32 
67 
35 

 

Головний суддя, суддя FAI В.В. Покатілов           
Головний секретар, суддя FAI В.В. Злотнік


Вправа № 3 - Групові стрибки на точнiсть приземлення

Жiнки

№ уч.
Спортивна органiзацiя
Прізвище та ініціали
Стрибки
Сума
Мiсце
1-й
2-й
3-й
4-й
5-й
60
в/ч 1467, ДПСУ, м.Харків Залєвська К.К.
14 
1
61
Дьячок С.М.
62
Зубрицька Л.А.
сума стрибка
57
в/ч 2269, ВВ МВСУ, м. Олександрія Кириленко О.С.
37 
2
58
Курченко О.А.
59
Осічна І.Є
10 
сума стрибка
13 
69
Днiпропетровський АСК ТСОУ Земська Л.В.
52 
3
70
Пiсарькова О.Л.
16 
71
Зіміна-Кокіна З.В.
10 
сума стрибка
19 
14 
14 
66
в/ч А1134, ПС ЗСУ м. Вiнниця Корчмарь I.М.
124 
4
67
Кузнєцова Т.В.
16 
12 
68
відсутня учасниця
16 
16 
16 
16 
16 
сума стрибка
36 
19 
28 
19 
22 
63
АТСК "Грааль", м. Севастополь Яковлєва Н.В.
13 
130 
5
64
Бєлова Т.Й.
65
відсутня учасниця
16 
16 
16 
16 
16 
сума стрибка
33 
24 
27 
19 
27 
72
Збірна клубів 1 Гурковська О.Б.
16 
16 
131 
6
73
Ольшницька Н.М.
16 
16 
16 
74
Сивухіна О.В.
15 
сума стрибка
23 
27 
40 
25 
16 

 

Старший суддя вправ № 1,3, суддя 3 категорiї М.В. Бленштейн           
Секретар вправи № 3, суддя 1 категорiї Н.М. Козирєва


Вправа № 3 - Групові стрибки на точнiсть приземлення

Чоловiки

№ уч.
Спортивна органiзацiя
Прізвище та ініціали
Стрибки
Сума
Мiсце
1-й
2-й
3-й
4-й
5-й
29
Збірна клубів "ІНГУЛ" Кириленко Ю.В.
40 
1
30
Осичний Ю.О.
31
Школа Ф.Ф.
32
Шляпников О.В.
13 
сума стрибка
15 
10 
10 
1
Харківський АК ТСОУ 
імені В.С.Гризодубової
Рубан В.М.
77 
2
2
Корепанов Е.Е.
16 
3
Стоянчук В.М.
4
Волобуєв Б.А.
сума стрибка
16 
11 
22 
19 
9
АТСК "Грааль",
м. Севастополь
Абрамов Д.Д.
78 
3
10
Горячун А.В.
16 
11
Трофименко В.М.
16 
12
Виблов В.А.
сума стрибка
25 
22 
15 
10 
13
Луганський АСК ТСОУ Азанов В.О.
16 
94 
4
14
Алдакімов С.М.
15
Лабiнцев С.I.
16
Лiжненко I.I.
14 
16 
сума стрибка
25 
12 
42 
25
в/ч 1467, ДПСУ,
м. Харків
Корчмар П.П.
16 
121 
5
26
Манiрко Є.М.
27
Дригайло О.В.
28
відсутній учасник
16 
16 
16 
16 
16 
сума стрибка
25 
18 
36 
18 
24 
5
в/ч А1134, ПС ЗСУ м. Вiнниця Кутя О.А.
129 
6
6
Ткаченко С.В.
11 
7
Гулак С.Г.
8
відсутній учасник
16 
16 
16 
16 
16 
сума стрибка
19 
27 
30 
21 
32 
17
Севастопольський
АСК ТСОУ
Чернявський А.М.
16 
144 
7
18
Носков О.А.
19
  Сиволапов О.Є.
16 
16 
20
  відсутній учасник
16 
16 
16 
16 
16 
сума стрибка
23 
35 
17 
37 
32 
37
Збірна клубів 1 Козленко О.О.
16 
14 
153 
8
38
Набоков С.В.
39
Воронюк І.В.
40
Ржавікін В.О.
16 
16 
16 
16 
16 
сума стрибка
29 
22 
29 
34 
39 
33
Збірна клубів 2 Звіздун І.С.
16 
11 
16 
16 
16 
183 
;;;;
9
34
Шаров В.А.
16 
16 
35
Пустовий О.М.
16 
36
Корж О.П.
16 
12 
сума стрибка
64 
37 
29 
33 
20 
21
Чернігівський
АСК ТСОУ
Глуздовський С.О.
15 
274 
10
22
Бойко В.М.
16 
16 
16 
16 
16 
23
Суходольський О.В.
16 
16 
16 
16 
16 
24
відсутній учасник
16 
16 
16 
16 
16 
сума стрибка
49 
54 
51 
63 
57 

 

Старший суддя вправ № 1,3, суддя 3 категорiї М.В. Бленштейн           
Секретар вправи № 3, суддя 1 категорiї Н.М. Козирєва
Прикріплений файлРозмір
rezultat_57_chemp_ua.pdf451.79 кб