Дещо з галерей

Вхід для користувачів

Наразі на сайті

Наразі на сайті 0 користувачів і 1 гість.

VI Відкритий Кубок "Агро-Союзу" з парашутного спорту

 

м. Дніпропетровськ, аеродром "Майське"

Вправа № 1 Групова акробатика - "четвірки"

Назва команди
Склад команди
Стрибок
Сума (фігур)
Мiсце
1-й
2-й
3-й
4-й
5-й
6-й
7-й
8-й
9-й
10-й
"OCEAN 5" - Узун А.В.
- Самохвал Д.В.
- Ковалев Д.Н.
- Горбунков В.В.
- Дреганов С.Н. - відеооператор.
13
16
18
17
11
16
23
17
16
16
163
1
“PARASKUF” - Карпеков Д.В.
- Капустін А.В.
- Філін С.М.
- Сулім О.П.
- Бедрін В.В. - відеооператор.
12
14
18
15
13
17
15
16
14
14
148
2
"U-TEAM" - Андреєв Г.В.
- Поцілуєнко А.В.
- Стальний А.В.
- Чернишов Ю.Д.
- Акамов О.С. - відеооператор.
11
17
16
13
11
15
14
16
12
12
137
3
"ЧЮДО-Команда" - Міхмель А.В.
- Ісхаков О.Г.
- Король Ю.П.
- Томашевська О.А.
- Кочевих В.І. - відеооператор.
7
7
7
7
7
9
9
7
6
7
73
4
"SKY PENGUINS" - Єрмолаєв Є.О.
- Кудря О.Б.
- Товстоп'ят С.Б.
- Рештун В.М.
- Шаров В.А. - відеооператор.
6
3
8
3
5
9
7
7
6
6
60
5

 

Старший суддя, суддя CISM

 

О. Нечехов

Головний секретар, суддя 2 категорії

 

Т. Даниленко

 

Вправа № 2 Групова акробатика - "швидкісні шістки"

Назва команди
Склад команди
1-й
стрибок
2-й
стрибок
3-й
стрибок
Сума
Мiсце
"U-OCEAN 7" - Узун А.В.
- Андреєв Г.В.
- Самохвал Д.В.
- Стальний А.В.
- Ковалев Д.Н.
- Горбунков В.В.
- Дреганов С.Н. - відеооператор.
10,3
12,15
11,483
33,94
1
“PARASKUF”  - Карпеков Д.В.
- Капустін А.В.
- Філін С.М.
- Сулім О.П.
- Яремко В.В.
- Мосолов М.В.
- Бедрін В.В. - відеооператор.
16,8
14,6
13,017
44,41
2
"РОМАШКА" - Довгань Ю.С.
- Алексеєнко В.А.
- Пода О.В.
- Маркевич Я.В.
- Клязніко А.О.
- Кутя О.А.
- Даниленко С.М. - відеооператор.
30
19,51
21,547
71,05
3
"SKY PENGUINS" - Єрмолаєв Є.О.
- Кудря О.Б.
- Товстоп'ят С.Б.
- Шаров В.А.
- Ісхаков О.Г.
- Грєбцов О.В.
- Рось О.О. - відеооператор.
30
20,19
21,62
71,81
4

 

Старший суддя Впр. №2, суддя 2 категорії Л. Дьячок
Головний секретар, суддя 2 категорії Т. Даниленко

 

Вправа № 3 Free Fly "Pro class"

Назва команди
Склад команди
Стрибки    
1-й
2-й
3-й
4-й
5-й
6-й
Сума
балів
Мiсце
"Лос Кабанос" - Бауман О.М.
- Колесник М.Ю.
- Міщенко П.В. - відеооператор.
4
7
5
5
3
6
30
1
"JAZZFIRE" - Лагуза О.М.
- Буликін О.С.
- Міщенко П.В. - відеооператор.
4
5
6
5
4
4
28
2
"Defolt" - Клязніко А.О.
- Мощинський Д.Г.
- Буликін О.С. - відеооператор.
1
1
0
0
0
0
2
3

 

Старший суддя Впр.№ 3, суддя НК В. Закорецька
Головний секретар, суддя 2 категорії Т. Даниленко