Вхід для користувачів

Наразі на сайті

Наразі на сайті 0 користувачів і 0 гостей.

 

ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
З ПАРАШУТНОГО СПОРТУ НА ТОЧНІСТЬ ПРИЗЕМЛЕННЯ

аеродром Коротич, м. Харків

5 - 7. 10. 2007 р.

Вправа № 1- Індивідуальні стрибки на точність приземлення


уч.
Прізвище та ініціали
Спорт.
звання, категорія
Спортивна органiзацiя
Стрибки
1/2 фіналу
Cума
Мiсце
Викон. нормат.
1-й
2-й
3-й
4-й
5-й
7 Рубан Володимир Миколайович МС ХАК ТСОУ ім. В.С.Гризодубової
0,00
0,01
0,00
0,03
0,00
0,07
0,11
1
п.МС
13 Козленко Олександр Олександрович 1 р-д, "С" ХАК ТСОУ ім. В.С.Гризодубової
0,13
0,00
0,04
0,10
0,10
0,12
0,49
2
в. КМСУ
19 Бабенко Максим Валерійович 2 р-д Єнакіївський ДАТСК
0,08
0,01
0,12
0,25
0,05
0,00
0,51
3
в.1 р-д 
16 Корепанов Ель Елійович 1 р-д, "С" ХАК ТСОУ ім. В.С.Гризодубової
0,13
0,04
0,03
0,00
0,16
0,46
0,82
4
п.1 р-д 
3 Пустовий Олександр Миколайович 1 р-д, "С" Кіровоградский АТСК ТСОУ
0,07
0,04
0,53
0,09
0,12
0,11
0,96
5
п.1 р-д 
18 Богданов Антон Сергійович "С" м. Бєлгород
0,11
0,00
0,12
0,10
0,05
1,52
1,90
6
в.1 р-д 
10 Пустовий Дмитро Миколайович 2 р-д, "В" Кіровоградский АТСК ТСОУ
0,07
0,07
0,08
0,28
0,05
2,00
2,55
7
в.1 р-д 
20 Гамзабеков Керім Гамзайович 2 р-д ХАК ім.В.С.Гризодубової
0,10
5,00
0,00
0,00
0,00
0,13
5,23
8
в.1 р-д 
22 Звєрєв Володимир Володимирович 2 р-д Єнакіївський ДАТСК
0,05
0,13
0,07
0,07
4,82
0,31
5,45
9
в.1 р-д 
31 Холоденко Олександра Вікторівна 1 р-д, "С" Єнакіївський ДАТСК
0,88
1,37
1,63
1,03
0,61
4,11
9,63
10
п.1 р-д 
15 Гілко Рустам Миколайович 2 р-д в/ч 1467, ДПСУ, м. Харків
0,09
0,50
2,50
0,10
2,50
5,69
11
17 Кузнєцов Антон Володимирович "С" в/ч 1467, ДПСУ, м. Харків
0,81
0,32
1,57
0,14
4,15
6,99
12
33 Климова Галина Леонідівна "С" ХАК ТСОУ ім. В.С.Гризодубової
4,46
0,44
2,26
0,08
1,55
8,79
13
8 Грінченко Володимир Юрійович "В" ХАК ТСОУ ім. В.С.Гризодубової
2,33
5,00
0,51
0,19
2,19
10,22
14
1 Бондар Валерій Володимирович 2 р-д ХАК ТСОУ ім. В.С.Гризодубової
2,35
5,00
2,50
0,32
5,00
15,17
15
14 Бурмістров Олександр Сергійович 2 р-д, "В" Кіровоградский АТСК ТСОУ
0,51
5,00
5,00
5,00
0,09
15,60
16
4 Пономарьов Олександр Миколайович 2 р-д, "В" Кіровоградский АТСК ТСОУ
5,00
3,32
5,00
5,00
0,94
19,26
17
11 Гузєв Сергій Петрович 2 р-д ХАК ТСОУ ім. В.С.Гризодубової
5,00
1,99
5,00
5,00
5,00
21,99
18
2 Баланюк Володимир Андрійович 2 р-д ХАК ТСОУ ім. В.С.Гризодубової
5,00
5,00
5,00
5,00
5,00
25,00
19
5 Коновалов Олексій Олександрович "В" ХАК ТСОУ ім. В.С.Гризодубової
5,00
5,00
5,00
5,00
5,00
25,00
19
12 Задорожний Ернест Володимирович "В" ХАК ТСОУ ім. В.С.Гризодубової
5,00
5,00
5,00
5,00
5,00
25,00
19

Вправа № 3- Групові стрибки на точність приземлення

Команда
№ уч.
Прізвище та ініціали
Результати стрибків
Сума
Місце
1
2
3
4
5
"ХАЗ" 7 Рубан Володимир Миколайович МС
0,00
0,01
0,00
0,03
0,00
0,77
1
13 Козленко Олександр Олександрович 1 р-д, "С"
0,13
0,00
0,04
0,10
0,10
16 Корепанов Ель Елійович 1 р-д, "С"
0,13
0,04
0,03
0,00
0,16
сума стрибка
0,26
0,05
0,07
0,13
0,26
підсумок
0,31
0,38
0,51
0,77
"Стопка" 19 Бабенко Максим Валерійович 2 р-д
0,08
0,01
0,12
0,25
0,05
11,17
2
22 Звєрєв Володимир Володимирович 2 р-д
0,05
0,13
0,07
0,07
4,82
31 Холоденко Олександра Вікторівна 1 р-д, "С"
0,88
1,37
1,63
1,03
0,61
сума стрибка
1,01
1,51
1,82
1,35
5,48
підсумок
2,52
4,34
5,69
11,17
"Інгул" 3 Пустовий Олександр Миколайович 1 р-д, "С"
0,07
0,04
0,53
0,09
0,12
17,00
3
10 Пустовий Дмитро Миколайович 2 р-д, "В"
0,07
0,07
0,08
0,28
0,05
14 Бурмістров Олександр Сергійович 2 р-д, "В"
0,51
5,00
5,00
5,00
0,09
сума стрибка
0,65
5,11
5,61
5,37
0,26
підсумок
5,76
11,37
16,74
17,00
"К.Г.Б." 1 Бондар Валерій Володимирович 2 р-д
2,35
5,00
2,50
0,32
5,00
27,85
4
15 Гілко Рустам Миколайович 2 р-д
0,09
0,50
2,50
0,10
2,50
17 Кузнєцов Антон Володимирович "С"
0,81
0,32
1,57
0,14
4,15
сума стрибка
3,25
5,82
6,57
0,56
11,65
підсумок
9,07
15,64
16,20
27,85
"Винищувачі" 18 Богданов Антон Сергійович "С"
0,11
0,00
0,12
0,10
0,05
30,48
5
20 Гамзабеков Керім Гамзайович 2 р-д
0,10
5,00
0,00
0,00
0,00
  відсутній учасник  
5,00
5,00
5,00
5,00
5,00
сума стрибка
5,21
10,00
5,12
5,10
5,05
підсумок
15,21
20,33
25,43
30,48
"Галюся" 8 Грінченко Володимир Юрійович "В"
2,33
5,00
0,51
0,19
2,19
41,00
6
11 Гузєв Сергій Петрович 2 р-д
5,00
1,99
5,00
5,00
5,00
33 Климова Галина Леонідівна "С"
4,46
0,44
2,26
0,08
1,55
сума стрибка
11,79
7,43
7,77
5,27
8,74
підсумок
19,22
26,99
32,26
41,00
"Крила Рад" 2 Баланюк Володимир Андрійович 2 р-д
5,00
5,00
5,00
5,00
5,00
75,00
7
5 Коновалов Олексій Олександрович "В"
5,00
5,00
5,00
5,00
5,00
12 Задорожний Ернест Володимирович "В"
5,00
5,00
5,00
5,00
5,00
сума стрибка
15,00
15,00
15,00
15,00
15,00
підсумок
30,00
45,00
60,00
75,00

 

Старший cуддя вправ № 1,3, суддя 2 категорії Л.М. Дьячок
Секретар вправ № 1,3, суддя 1 категорії Н.В. Бородай

 

Прикріплений файлРозмір
rezultat_chemp_kharkov_2007.pdf96.89 кб