Дещо з галерей

Вхід для користувачів

Наразі на сайті

Наразі на сайті 0 користувачів і 0 гостей.

Підсумки 11-й Кубку імені К.О. Калініна
з класичного парашутизму

м. Харків

16 - 20.07.2008 р.

ОСОБИСТЕ ДВОЄБОРСТВО

Жiнки



уч.
Прізвище,
ініціали
Спорт.
звання
Спортивна органiзацiя
Вправа №1
Вправа №2
 Двоєборство
Результат

(см)
Мiсце
Результат

(сек)
Мiсце
Сума

(очки)
Мiсце
41 Кириленко О.С. МСМК в/ч 2269, ВВ МВСУ, м. Олександрія
25,32
49 Зубрицька Л.А. МСМК в/ч 1467, ДПСУ, м. Харків
21 
28,41
51 Сивухіна О.В. МС ЦАК ТСОУ ім. О.К.Антонова, м. Київ
77 
28,02
48 Кузнецова Т.В. МС в/ч А1134, ПС ЗСУ, м. Вінниця
37 
29,41
44 Залєвська К.К. МСМК в/ч 1467, ДПСУ, м. Харків
38 
32,57
42 Зіміна-Кокіна З.В. МС Дніпропетровський АСК ТСОУ
50 
23,37
14 
46 Ольшницька Н.М. МС Донецький АСК ТСОУ
82 
26,16
14 
43 Пісарькова О.Л. КМС Дніпропетровський АСК ТСОУ
22 
24,75
14 
50 Купчик О.В. 1 р-д Єнакіївський ДАТСК ТСОУ
79 
10 
28,45
19 
47 Климова Г.Л. 1 р-д, кат. "С" Харківський АК ТСОУ ім. В.С.Гризодубової
59 
29,66
10 
19 
10 
45 Яковлєва Н.Д. 1 р-д Кіровоградський АСК ТСОУ
80 
11 
32,00
11 
22 
11 

Чоловiки

уч.

Прізвище
та ініціали
Спорт.
звання
Спортивна органiзацiя
Вправа №1
Вправа №2
 

Двоєборство
Результат
(см)
Мiсце
(очки)
Результат

(сек)
Мiсце
(очки)
Сума

(очки)
Мiсце
24 Манірко Є.М. МСМК в/ч 1467, ДПСУ, м. Харків
23,06
5 Корчмар П.П. МС в/ч 1467, ДПСУ, м. Харків
17 
24,13
15 Азанов В.А. МС Єнакіївський ДАТСК ТСОУ
15 
25,18
14 Осичний Ю.О. МС в/ч 2269, ВВ МВСУ, м. Олександрія
14 
17,74
1 Волобуєв Б.А. МС АТСК "ГРААЛЬ", м. Севастополь
18 
23,14
22 Кириленко Ю.В. МСМК в/ч 2269, ВВ МВСУ, м. Олександрія
17 
19,57
13 
2 Трофименко В.М. МС АТСК "ГРААЛЬ", м. Севастополь
31 
10 
25,50
15 
32 Глуздовський С.О. 1 р-д в/ч 1467, ДПСУ, м. Харків
31 
10 
20,46
19 
25 Абрамов Д.Д. МС АТСК "ГРААЛЬ", м. Севастополь
30 
20,67
10 
19 
19 Рубан В.М. МС Харківський АК ТСОУ ім. В.С.Гризодубової
39 
12 
20,79
11 
23 
10 
13 Ліжненко І.І. МС Єнакіївський ДАТСК ТСОУ
24 
17 
18,16
24 
11 
28 Чернявський А.М. 1 р-д Севастопольський АСК ТСОУ
22 
23,59
16 
24 
12 
18 Корепанов Е.Е. 1 р-д Харківський АК ТСОУ ім. В.С.Гризодубової
41 
13 
21,11
12 
25 
13 
31 Шляпніков О.В. МС ЦАК ТСОУ ім. О.К.Антонова, м. Київ
17 
25,49
21 
27 
14 
33 Петров В.Г. МС Харківський АК ТСОУ ім. В.С.Гризодубової
24 
17 
22,18
13 
30 
15 
9 Виблов В.А. 1 р-д АТСК "ГРААЛЬ," м. Севастополь
48 
14 
24,00
17 
31 
16 
21 Лабінцев С.І. 1 р-д Єнакіївський ДАТСК ТСОУ
21 
16 
23,47
15 
31 
17 
11 Рижило П.А. МС Харківський АК ТСОУ ім. В.С.Гризодубової
26 
20 
22,40
14 
34 
18 
10 Сиволапов О.Є. 1 р-д Севастопольський АСК ТСОУ
20 
15 
32,00
30 
45 
19 
29 Звєрєв В.В. 1 р-д Єнакіївський ДАТСК ТСОУ
25 
19 
29,94
27 
46 
20 
4 Лисенко С.О. 1 р-д Єнакіївський ДАТСК ТСОУ
36 
26 
24,80
20 
46 
21 
8 Корж О.П. МС Дніпропетровський АСК ТСОУ
30 
23 
26,66
24 
47 
22 
17 Недбайлюк Є.В. 1 р-д АТСК "ГРААЛЬ", м. Севастополь
35 
25 
26,27
23 
48 
23 
20 Козленко О.О. 1 р-д Харківський АК ТСОУ ім. В.С.Гризодубової
53 
30 
24,42
19 
49 
24 
26 Ромасько С.М. МС Харківський АК ТСОУ ім. В.С.Гризодубової
45 
28 
25,57
22 
50 
25 
12 Горячун А.В. 1 р-д АТСК "ГРААЛЬ", м. Севастополь
29 
22 
30,58
28 
50 
26 
23 Бойко В.М. кат. "С" Асоциація "ПАРА-СКУФ"
69 
33 
24,41
18 
51 
27 
3 Слободянюк Ю.Я. 1 р-д Севастопольський АСК ТСОУ
27 
21 
32,00
30 
51 
28 
27 Пустовий О.М. 1 р-д Кіровоградський АСК ТСОУ
44 
27 
29,20
26 
53 
29 
30 Бабенко М.В. 1 р-д Єнакіївський ДАТСК ТСОУ
32 
24 
32,00
30 
54 
30 
16 Звіздун І.С. 1 р-д Дніпропетровський АСК ТСОУ
58 
31 
29,12
25 
56 
31 
7 Богуренко І.Л. 1 р-д Єнакіївський ДАТСК ТСОУ
53 
29 
31,38
29 
58 
32 
Головний суддя, суддя  FAI В.В. Покатилов
Головний секретар, суддя 3 категорії С.М. Труш

 

Вправа №1 - Iндивідуальнi стрибки на точнiсть приземлення

Жiнки


уч.
Прізвище та ініціали
Спорт.
звання
Спортивна органiзацiя
Стрибки
Фінал
Сума

(см)
Мiсце
1-й
2-й
3-й
4-й
5-й
41 Кириленко О.С. МСМК в/ч 2269, ВВ МВСУ, м. Олександрія
1
49 Зубрицька Л.А. МСМК в/ч 1467, ДПСУ, м. Харків
4
21 
48 Кузнецова Т.В. МС в/ч А1134, ПС ЗСУ, м. Вінниця
12 
9
37 
44 Залєвська К.К. МСМК в/ч 1467, ДПСУ, м. Харків
29
38 
51 Сивухіна О.В. МС ЦАК ТСОУ ім. О.К.Антонова, м. Київ
13 
11 
16 
32
77 
46 Ольшницька Н.М. МС Донецький АСК ТСОУ
16 
16 
16 
32
82 
43 Пісарькова О.Л. КМС Дніпропетровський АСК ТСОУ
22 
42 Зіміна-Кокіна З.В. МС Дніпропетровський АСК ТСОУ
16 
16 
50 
47 Климова Г.Л. 1 р-д, кат. "С" Харківський АК ТСОУ ім. В.С.Гризодубової
16 
16 
16 
59 
50 Купчик О.В. 1 р-д Єнакіївський ДАТСК ТСОУ
16 
16 
16 
16 
15 
79 
10 
45 Яковлєва Н.Д. 1 р-д Кіровоградський АСК ТСОУ
16 
16 
16 
16 
16 
80 
11 

Чоловiки


уч.
Прізвище та ініціали
Спорт.
звання
Спортивна органiзацiя
Стрибки
Фінал
Сума
(см)
Мiсце
(очки)
1-й
2-й
3-й
4-й
5-й
24 Манірко Є.М. МСМК в/ч 1467, ДПСУ, м. Харків
1
14 Осичний Ю.О. МС в/ч 2269, ВВ МВСУ, м. Олександрія
12 
14 
2
15 Азанов В.А. МС Єнакіївський ДАТСК ТСОУ
11 
15 
3
5 Корчмар П.П. МС в/ч 1467, ДПСУ, м. Харків
17 
4
22 Кириленко Ю.В. МСМК в/ч 2269, ВВ МВСУ, м. Олександрія
17 
5
31 Шляпніков О.В. МС ЦАК ТСОУ ім. О.К.Антонова, м. Київ
13 
17 
6
1 Волобуєв Б.А. МС АТСК "ГРААЛЬ", м. Севастополь
11 
18 
7
28 Чернявський А.М. 1 р-д Севастопольський АСК ТСОУ
11 
22 
8
25 Абрамов Д.Д. МС АТСК "ГРААЛЬ", м. Севастополь
28 
30 
9
2 Трофименко В.Н. МС АТСК "ГРААЛЬ", м. Севастополь
13 
31 
10
32 Глуздовський С.О. 1 р-д в/ч 1467, ДПСУ, м. Харків
21 
31 
10
19 Рубан В.М. МС Харківський АК ТСОУ ім. В.С.Гризодубової
26 
39 
12
18 Корепанов Е.Е. 1 р-д Харківський АК ТСОУ ім. В.С.Гризодубової
26 
41 
13
9 Виблов В.А. 1 р-д АТСК "ГРААЛЬ," м. Севастополь
32 
48 
14
10 Сиволапов О.Є. 1 р-д Севастопольський АСК ТСОУ
10 
20 
15
21 Лабінцев С.І. 1 р-д Єнакіївський ДАТСК ТСОУ
21 
16
13 Ліжненко І.І. МС Єнакіївський ДАТСК ТСОУ
24 
17
33 Петров В.Г. МС Харківський АК ТСОУ ім. В.С.Гризодубової
16 
24 
17
29 Звєрєв В.В. 1 р-д Єнакіївський ДАТСК ТСОУ
16 
25 
19
11 Рижило П.А. МС Харківський АК ТСОУ ім. В.С.Гризодубової
15 
26 
20
3 Слободянюк Ю.Я. 1 р-д Севастопольський АСК ТСОУ
16 
27 
21
12 Горячун А.В. 1 р-д АТСК "ГРААЛЬ", м. Севастополь
29 
22
8 Корж А.П. МС Дніпропетровський АСК ТСОУ
12 
30 
23
30 Бабенко М.В. 1 р-д Єнакіївський ДАТСК ТСОУ
16 
32 
24
17 Недбайлюк Є.В. 1 р-д АТСК "ГРААЛЬ", м. Севастополь
12 
10 
35 
25
4 Лисенко С.О. 1 р-д Єнакіївський ДАТСК ТСОУ
15 
36 
26
27 Пустовий О.М. 1 р-д Кіровоградський АСК ТСОУ
16 
16 
44 
27
26 Ромасько С.М. МС Харківський АК ТСОУ ім. В.С.Гризодубової
16 
16 
45 
28
7 Богуренко І.Л. 1 р-д Єнакіївський ДАТСК ТСОУ
12 
16 
16 
53 
29
20 Козленко О.О. 1 р-д Харківський АК ТСОУ ім. В.С.Гризодубової
12 
12 
16 
53 
29
6 Юрчук В.Ю. 1 р-д Бєлгородский АСК РОСТО
16 
12 
13 
58 
31
16 Звіздун І.С. 1 р-д Дніпропетровський АСК ТСОУ
15 
16 
16 
58 
31
23 Бойко В.М. кат. "С" Асоциація "ПАРА-СКУФ"
15 
13 
16 
16 
69 
33
Старший суддя вправи № 1, суддя FAI Н.М. Павловська
Секретар вправи № 1, суддя 2 категорії В.Д. Руденко

 

Вправа №2 - Iндивiдуальнi акробатичнi стрибки

Жiнки

ш - штраф
р - результат


уч.
Прізвище
та ініціали
Спорт.
звання
Спортивна органiзацiя
1-й стрибок
2-й стрибок
Фiнал
Сума
(сек)
Місце
(очки)
ш
р
ш
р
ш
р
41 Кириленко О.С. МСМК в/ч 2269, ВВ МВСУ, м. Олександрія
0,2 
7,69 
0,1 
8,59 
0,3 
9,04 
25,32
1
51 Сивухіна О.В. МС ЦАК ТСОУ ім. О.К.Антонова, м. Київ
0,0 
9,50 
0,2 
9,89 
0,0 
8,63 
28,02
2
49 Зубрицька Л.А. МСМК в/ч 1467, ДПСУ, м. Харків
0,5 
8,69 
0,5 
9,49 
0,8 
10,23 
28,41
3
48 Кузнецова Т.В. МС в/ч А1134, ПС ЗСУ, м. Вінниця
0,9 
10,24 
0,1 
9,99 
1,2
9,18
29,41
4
44 Залєвська К.К. МСМК в/ч 1467, ДПСУ, м. Харків
0,6 
11,04 
0,6 
10,36 
0,7 
11,17 
32,57
5
42 Зіміна-Кокіна З.В. МС Дніпропетровський АСК ТСОУ
1,5
11,06 
0,8 
12,31 
23,37
6
43 Пісарькова О.Л. КМС Дніпропетровський АСК ТСОУ
1,7 
12,02 
1,5
12,73 
24,75
7
46 Ольшницька Н.М. МС Донецький АСК ТСОУ
2,6 
14,12 
0,5 
12,04 
26,16
8
50 Купчик О.В. 1 р-д Єнакіївський ДАТСК ТСОУ
4,0 
15,11 
2,1 
13,34 
28,45
9
47 Климова Г.Л. 1 р-д, кат. "С" Харківський АК ТСОУ ім. В.С.Гризодубової
4,0 
16,00 
0,4 
13,66 
29,66
10
45 Яковлєва Н.Д. 1 р-д Кіровоградський АСК ТСОУ
16,0 
16,00 
16,0 
16,00 
32,00
11

Чоловiки


уч.
Прізвище
та ініціали
Спорт.
звання
Спортивна органiзацiя
1-й стрибок
2-й стрибок
Фiнал
Сума
(сек)
Місце
(очки)
ш
р
ш
р
ш
р
24 Манірко Є.М. МСМК в/ч 1467, ДПСУ, м. Харків
0,7
7,31
1,3
8,20
0,5 
7,55
23,06 
1
1 Волобуєв Б.А. МС АТСК "ГРААЛЬ", м. Севастополь
0,0
7,12
0,1
7,45
0,4 
8,57
23,14 
2
5 Корчмар П.П. МС в/ч 1467, ДПСУ, м. Харків
0,3
7,50
1,3
8,94
0,4 
7,69
24,13 
3
15 Азанов В.А. МС Єнакіївський ДАТСК
0,2
7,55
0,9
8,58
0,6 
9,05
25,18 
4
2 Трофименко В.М. МС АТСК "ГРААЛЬ", м. Севастополь
1,4
8,37
2,3
9,25
0,7 
7,88
25,50 
5
14 Осичний Ю.О. МС в/ч 2269, ВВ МВСУ, м. Олександрія
1,6
9,30
0,1
8,44
17,74 
6
13 Ліжненко І.І. МС Єнакіївський ДАТСК ТСОУ
0,8
8,82
0,8
9,34
18,16 
7
22 Кириленко Ю.В. МСМК в/ч 2269, ВВ МВСУ, м. Олександрія
2,5
9,66
2,1
9,91
19,57 
8
32 Глуздовський С.О. 1 р-д в/ч 1467, ДПСУ, м. Харків
1,7
10,14
2,7
10,32
20,46 
9
25 Абрамов Д.Д. МС АТСК "ГРААЛЬ", м. Севастополь
1,3
10,35
0,6
10,32
20,67 
10
19 Рубан В.М. МС Харківський АК ТСОУ ім. В.С.Гризодубової
0,0
8,65
2,2
12,14
20,79 
11
18 Корепанов Е.Е. 1 р-д Харківський АК ТСОУ ім. В.С.Гризодубової
0,4
10,37
0,4
10,74
21,11 
12
33 Петров В.Г. МС Харківський АК ТСОУ ім. В.С.Гризодубової
3,0
11,19
2,3
10,99
22,18 
13
11 Рижило П.А. МС Харківський АК ТСОУ ім. В.С.Гризодубової
1,3
11,03
0,4
11,37
22,40 
14
21 Лабінцев С.І. 1 р-д Єнакіївський ДАТСК ТСОУ
2,7
11,65
1,5
11,82
23,47 
15
28 Чернявський А.М. 1 р-д Севастопольський АСК ТСОУ
1,0
12,31
0,5
11,28
23,59 
16
9 Виблов В.А. 1 р-д АТСК "ГРААЛЬ," м. Севастополь
1,9
11,07
2,2
12,93
24,00 
17
23 Бойко В.М. кат. "С" Асоциація "ПАРА-СКУФ"
1,3
11,56
1,7
12,85
24,41 
18
20 Козленко О.О. 1 р-д Харківський АК ТСОУ ім. В.С.Гризодубової
1,7
10,99
2,7
13,43
24,42 
19
4 Лисенко С.О. 1 р-д Єнакіївський ДАТСК ТСОУ
1,7
12,55
0,5
12,25
24,80 
20
31 Шляпніков О.В. МС ЦАК ТСОУ ім. О.К.Антонова, м. Київ
1,8
12,54
2,4
12,95
25,49 
21
26 Ромасько С.М. МС Харківський АК ТСОУ ім. В.С.Гризодубової
2,3
13,56
0,8
12,01
25,57 
22
17 Недбайлюк Є.В. 1 р-д АТСК "ГРААЛЬ", м. Севастополь
0,1
13,38
1,1
12,89
26,27 
23
8 Корж О.П. МС Дніпропетровський АСК ТСОУ
16,0
16,00
2,6
10,66
26,66 
24
16 Звіздун І.С. 1 р-д Дніпропетровський АСК ТСОУ
2,0
14,29
2,0
14,83
29,12 
25
27 Пустовий О.М. 1 р-д Кіровоградський АСК ТСОУ
2,4
13,83
1,4
15,37
29,20 
26
29 Звєрєв В.В. 1 р-д Єнакіївський ДАТСК ТСОУ
1,0
14,84
1,0
15,10
29,94 
27
12 Горячун А.В. 1 р-д АТСК "ГРААЛЬ", м. Севастополь
2,5
14,58
16,0
16,00
30,58 
28
7 Богуренко І.Л. 1 р-д Єнакіївський ДАТСК ТСОУ
16,0
16,00
1,0
15,38
31,38 
29
30 Бабенко М.В. 1 р-д Єнакіївський ДАТСК ТСОУ
3,0
16,00
1,3
16,00
32,00 
30
3 Слободянюк Ю.Я. 1 р-д Севастопольський АСК ТСОУ
1,0
16,00
2,0
16,00
32,00 
30
10 Сиволапов О.Є. 1 р-д Севастопольський АСК ТСОУ
16,0
16,00
16,00
16,00
32,00 
30
Старший суддя вправи № 2, суддя 2 категорiї Л.М. Дьячок
Секретар вправи № 2, суддя 2 категорiї Н.М. Домбровська