Вхід для користувачів

Наразі на сайті

Наразі на сайті 0 користувачів і 0 гостей.

6-й Кубок пам'яті Героя України Василя Мельникова

Групові стрибки на точнiсть приземлення

м. Харків

16 - 20.07.2008 р.

Жінки
Кваліфікаційні стрибки
Фінальна частина
Спортивна
органiзацiя
№ уч.
Прізвище та ініціали
1-й
2-й
3-й
4-й
5-й
Сума
Мiсце
1/2
фіналу
Фінал
Мiсце
Прикордонниці
в/ч 1467, ДПСУ, м. Харків 44 Залєвська К.К.
26 
1
1
в/ч 1467, ДПСУ, м. Харків 49 Зубрицька Л.А.
сума стрибка
13 
підсумок
19 
23 
26 
"Шпильки"
в/ч 2269, ВВ МВСУ, м. Олександрія 41 Кириленко О.С.
33 
2
1
в/ч А1134, ПС ЗСУ, м. Вінниця 48 Кузнецова Т.В.
12 
сума стрибка
13 
підсумок
15 
24 
26 
33 
ОБА-НА
Харківський АК ТСОУ ім. В.С.Гризодубової 47 Климова Г.Л.
16 
16 
16 
138 
4
16 
3
Єнакіївський ДАТСК ТСОУ 50 Купчик О.В.
16 
16 
16 
16 
15 
сума стрибка
21 
32 
22 
32 
31 
22 
підсумок
53 
75 
107 
138 
Подруги
Донецький АСК ТСОУ 46 Ольшницька Н.М.
16 
16 
16 
100 
3
16 
4
Дніпропетровський АСК ТСОУ 42 Зіміна-Кокіна З.В.
16 
16 
16 
сума стрибка
19 
25 
32 
18 
32 
підсумок
25 
50 
82 
100 
Чоловіки
Кваліфікаційні стрибки
Фінальна частина
Спортивна
органiзацiя
№ уч.
Прізвище та ініціали
1-й
2-й
3-й
4-й
5-й
Сума
(см)
Мiсце
1/4
фіналу
1/2
фіналу
Фінал
Мiсце
СП
АТСК "ГРААЛЬ", м. Севастополь 1 Волобуєв Б.А.
18 
1
2
1
в/ч 2269, ВВ МВСУ, м. Олександрія 14 Осичний Ю.О.
0
в/ч 2269, ВВ МВСУ, м. Олександрія 22 Кириленко Ю.В.
1
сума стрибка
3
підсумок
12 
13 
18 
МН
в/ч 1467, ДПСУ, м. Харків 5 Корчмар П.П.
27 
2
2
2
в/ч 1467, ДПСУ, м. Харків 24 Манірко Є.М.
0
в/ч 1467, ДПСУ, м. Харків 32 Глуздовський С.О.
1
сума стрибка
3
підсумок
12 
17 
18 
27 
Друзі
Севастопольський АСК ТСОУ 10 Сиволапов О.Є.
10 
35 
3
0
3
Севастопольський АСК ТСОУ 28 Чернявський А.М.
2
12 
ЦАК ТСОУ ім. О.К.Антонова, м. Київ 31 Шляпніков О.В.
5
сума стрибка
10 
11 
7
21 
підсумок
11 
22 
27 
35 
"ГРААЛЬ"
АТСК "ГРААЛЬ", м. Севастополь 9 Виблов В.А.
53 
5
2
16 
4
АТСК "ГРААЛЬ", м. Севастополь 17 Недбайлюк Є.В.
12 
10 
2
АТСК "ГРААЛЬ", м. Севастополь 25 Абрамов Д.Д.
3
сума стрибка
11 
15 
12 
7
30 
підсумок
15 
26 
41 
53 
Чоловіки
Кваліфікаційні стрибки
Фінальна частина
Спортивна
органiзацiя
№ уч.
Прізвище та ініціали
1-й
2-й
3-й
4-й
5-й
Сума
(см)
Мiсце
1/4
фіналу
Мiсце
Віст
Харківський АК ТСОУ ім. В.С.Гризодубової 18 Корепанов Е.Е.
81 
6
5
Харківський АК ТСОУ ім. В.С.Гризодубової 19 Рубан В.М.
Харківський АК ТСОУ ім. В.С.Гризодубової 20 Козленко О.О.
12 
12 
16 
сума стрибка
19 
13 
16 
24 
підсумок
28 
41 
57 
81 
Донбас
Єнакіївський ДАТСК ТСОУ 13 Ліжненко І.І.
49 
4
6
Єнакіївський ДАТСК ТСОУ 15 Азанов В.А.
Єнакіївський ДАТСК ТСОУ 21 Лабінцев С.І.
сума стрибка
15 
13 
11 
підсумок
24 
37 
45 
49 
"Напильники"
АТСК "ГРААЛЬ", м. Севастополь 2 Трофименко В.Н.
105 
8
7
Бєлгородский АСК РОСТО 6 Юрчук В.Ю.
16 
12 
13 
АТСК "ГРААЛЬ", м. Севастополь 12 Горячун А.В.
сума стрибка
27 
16 
17 
21 
24 
11 
підсумок
43 
60 
81 
105 
"Восток"
Харківський АК ТСОУ ім. В.С.Гризодубової 11 Рижило П.А.
15 
95 
7
8
Харківський АК ТСОУ ім. В.С.Гризодубової 26 Ромасько С.М.
16 
16 
Харківський АК ТСОУ ім. В.С.Гризодубової 33 Петров В.Г.
16 
сума стрибка
10 
23 
19 
37 
14 
підсумок
33 
39 
58 
95 
Чоловіки
Кваліфікаційні стрибки
Спортивна
органiзацiя
№ уч.
Прізвище та ініціали
1-й
2-й
3-й
4-й
5-й
Сума
(см)
Мiсце
Дніпро Інгул
Дніпропетровський АСК ТСОУ 8 Корж А.П.
12 
132 
9
Дніпропетровський АСК ТСОУ 16 Звіздун І.С.
15 
16 
16 
Кіровоградський АСК ТСОУ 27 Пустовий О.М.
16 
16 
сума стрибка
27 
15 
35 
34 
21 
підсумок
42 
77 
111 
132 
"Мальва 24"
Єнакіївський ДАТСК ТСОУ 29 Звєрєв В.В.
16 
137 
10
Єнакіївський ДАТСК ТСОУ 30 Бабенко М.В.
16 
    відсутній учасник
16 
16 
16 
16 
16 
сума стрибка
48 
25 
21 
22 
21 
підсумок
73 
94 
116 
137 
Бобри
Єнакіївський ДАТСК ТСОУ 4 Лисенко С.О.
15 
158 
11
Єнакіївський ДАТСК ТСОУ 7 Богуренко І.Л.
12 
16 
16 
Асоциація "ПАРА-СКУФ" 23 Бойко В.М.
15 
13 
16 
16 
сума стрибка
20 
29 
35 
33 
41 
підсумок
49 
84 
117 
158 
Старший суддя вправи №3, суддя 2 категорії В.О. Дузенко
Секретар вправи №3, суддя 2 категорії С.М. Шадчин