Дещо з галерей

Вхід для користувачів

Наразі на сайті

Наразі на сайті 0 користувачів і 0 гостей.

58-й чемпiонат України
з класичного парашутизму

м. Кіровоград

03 - 07.09.2008 р.

ЗАГАЛЬНОКОМАНДНА ПЕРШIСТЬ

Команда
Сума очок в особистому двоєборстві команд
Загальна сума очок
Місце
Чоловіки
Жінки
в/ч А1134, ПС ЗСУ, м. Вiнниця
53
10
63
1
в/ч 1467, ДПСУ, м. Харків
48
24
72
2
Єнакіївський ДАТСК ТСОУ
74
35
109
3

 

Головний суддя, суддя FAI І.А. Тьорло
Головний секретар, суддя 2 категории О.О. Труш

 

 


Вправа № 1 - Iндивідуальнi стрибки на точнiсть приземлення

Жiнки

№ уч.
Прізвище та ініціали
Спорт.
звання
Спортивна органiзацiя
Стрибки
Напів-фінал
Фінал
Сума (см.)
Мiсце
Викон. нормат.
1-й
2-й
3-й
4-й
5-й
62 Корчмарь І.М. МСМК в/ч А1134, ПС ЗСУ, м. Вiнниця
2
3
3
1
1
2
1
13
1
63 Залєвська К.К. МСМК в/ч 1467, ДПСУ, м. Харків
16
5
8
1
2
0
0
32
2
64 Зубрицька Л.А. МСМК в/ч 1467, ДПСУ, м. Харків
16
2
4
1
3
4
4
34
3
61 Кузнецова Т.В. МС в/ч А1134, ПС ЗСУ, м. Вiнниця
16
3
2
0
6
6
2
35
4
67 Веселовська А.В. 1 р-д Авіацентр вищої спортивної майстерності
16
9
10
1
8
9
4
57
5
72 Зіміна-Кокіна З.В. МС Днiпропетровський АСК ТСОУ
4
9
8
1
16
16
54
6
73 Пісарькова О.Л. КМС Днiпропетровський АСК ТСОУ
16
16
13
9
3
0
57
7
68 Сивухіна О.В. МС ЦАК ТСОУ ім. О.К.Антонова, м. Київ
16
8
15
16
3
3
61
8
77 Яковлєва Н.В. 1 р-д в/ч 2269, ВВ МВСУ, м. Олександрія
16
1
16
16
16
16
81
9
76 Курченко О.А. МСМК в/ч 2269, ВВ МВСУ, м. Олександрія
16
4
16
16
16
16
84
10
66 Ольшницька Н.М. МС Донецький АСК ТСОУ
16
5
16
16
16
69
11
70 Климова Г.Л. 1 р-д Харківський АК ТСОУ ім. В.С.Гризодубової
16
16
10
11
16
69
11
69 Гурковська О.Б. 1 р-д Вінницький АСК ТСОУ
16
10
16
16
16
74
13
79 Холоденко О.В. 1 р-д Єнакіївський ДАТСК ТСОУ
16
16
15
16
12
75
14
78 Купчик О.В. 1 р-д Єнакіївський ДАТСК ТСОУ
16
16
16
16
16
80
15
71 Яковлева Н.Д. 1 р-д Кіровоградський АСК ТСОУ
16
16
16
16
16
80
15
75 Кириленко О.С. МСМК в/ч 2269, ВВ МВСУ, м. Олександрія
16
16
16
16
16
80
15
80 Кулігіна О.О. МС Асоціація "ПАРА-СКУФ"
16
16
16
16
16
80
15

 

Старший суддя вправи № 1, суддя 2 категорiї А.Г. Семенець
Секретар вправи № 1, суддя 3 категорiї М.Г. Жеребцов

 


Вправа № 2 - Iндивiдуальнi акробатичнi стрибки

Жiнки

№ уч.
Прізвище та ініціали
Спорт.
звання
Спортивна органiзацiя
1-й стрибок
2-й стрибок
Напівфiнал
Фінал
Сума (сек.)
Місце
Викон.
нормат.
штраф
рез-т
штраф
рез-т
штраф
рез-т
штраф
рез-т
62 Корчмарь І.М. МСМК в/ч А1134, ПС ЗСУ, м. Вiнниця
0.6
8.58
1.0
8.89
1.1
9.57
0.2
8.12
35.16
1
64 Зубрицька Л.А. МСМК в/ч 1467, ДПСУ, м. Харків
0.3
8.58
0.1
9.05
0.5
9.52
0.9
9.69
36.84
2
68 Сивухіна О.В. МС ЦАК ТСОУ ім. О.К.Антонова, м. Київ
0.8
10.09
1.2
10.45
0.9
10.07
0.2
9.59
40.20
3
61 Кузнецова Т.В. МС в/ч А1134, ПС ЗСУ, м. Вiнниця
2.4
11.17
0.3
9.75
0.6
8.99
1.9
10.66
40.57
4
80 Кулігіна О.О. МС Асоціація "ПАРА-СКУФ"
1.0
9.52
1.1
10.60
-
10.24
1.0
10.24
40.60
5
76 Курченко О.А. МСМК в/ч 2269, ВВ МВСУ, м. Олександрія
1.3
10.59
1.9
10.89
0.1
9.71
31.19
6
73 Пісарькова О.Л. КМС Днiпропетровський АСК ТСОУ
0.6
10.76
0.2
10.02
0.1
10.55
31.33
7
ПКМС
67 Веселовська А.В. 1 р-д Авіацентр вищої спортивної майстерності
0.6
11.42
0.2
10.62
0.6
10.71
32.75
8
П 1р-д
72 Зіміна-Кокіна З.В. МС Днiпропетровський АСК ТСОУ
1.6
10.77
2.1
11.88
1.5
11.17
33.82
9
77 Яковлєва Н.В. 1 р-д в/ч 2269, ВВ МВСУ, м. Олександрія
1.2
11.19
1.2
12.15
1.5
12.82
36.16
10
П 1р-д
75 Кириленко О.С. МСМК в/ч 2269, ВВ МВСУ, м. Олександрія
16.0
16.00
0.3
8.12
24.12
11
66 Ольшницька Н.М. МС Донецький АСК ТСОУ
0.7
11.93
0.9
13.37
25.30
12
69 Гурковська О.Б. 1 р-д Вінницький АСК ТСОУ
2.7
12.98
1.5
12.44
25.42
13
П 1р-д
78 Купчик О.В. 1 р-д Єнакіївський ДАТСК ТСОУ
1.3
12.92
2.2
15.09
28.01
14
79 Холоденко О.В. 1 р-д Єнакіївський ДАТСК ТСОУ
2.0
14.40
2.4
14.29
28.69
15
70 Климова Г.Л. 1 р-д Харківський АК ТСОУ ім. В.С.Гризодубової
16.0
16.00
1.1
13.23
29.23
16
63 Залєвська К.К. МСМК в/ч 1467, ДПСУ, м. Харків
16.0
16.00
16.0
16.00
32.00
17
71 Яковлева Н.Д. 1 р-д Кіровоградський АСК ТСОУ
16.0
16.00
16.0
16.00
32.00
17

 

Старший суддя вправи № 2, суддя НК В.Б. Чернишов
Секретар вправи №2, суддя 3 категорії С.М. Труш

 


ОСОБИСТЕ ДВОЄБОРСТВО

Жiнки

№ уч.
Прізвище та ініціали
Спорт.
звання
Спортивна органiзацiя
Вправа №1
Вправа  №2
 
Двоєборство
Викон.
нормат.
Рез-т (см.)
Мiсце
Рез-т (сек.)
Мiсце
Сума (очки)
Мiсце
62 Корчмарь І.М. МСМК в/ч А1134, ПС ЗСУ, м. Вiнниця
13 
1
35.16
1
64 Зубрицька Л.А. МСМК в/ч 1467, ДПСУ, м. Харків
34 
3
36.84
2
2
61 Кузнецова Т.В. МС в/ч А1134, ПС ЗСУ, м. Вiнниця
35 
4
40.57
3
68 Сивухіна О.В. МС ЦАК ТСОУ ім. О.К.Антонова, м. Київ
61 
8
40.20
11 
4
67 Веселовська А.В. 1 р-д Авіацентр вищої спортивної майстерності
57 
5
32.75
13 
5
73 Пісарькова О.Л. КМС Днiпропетровський АСК ТСОУ
57 
7
31.33
14 
6
72 Зіміна-Кокіна З.В. МС Днiпропетровський АСК ТСОУ
54 
6
33.82
15 
7
76 Курченко О.А. МСМК в/ч 2269, ВВ МВСУ, м. Олександрія
84 
10
31.19
16 
8
63 Залєвська К.К. МСМК в/ч 1467, ДПСУ, м. Харків
32 
2
32.00
17 
19 
9
77 Яковлєва Н.В. 1 р-д в/ч 2269, ВВ МВСУ, м. Олександрія
81 
9
36.16
10 
19 
10
80 Кулігіна О.О. МС Асоціація "ПАРА-СКУФ"
80 
15
40.60
20 
11
66 Ольшницька Н.М. МС Донецький АСК ТСОУ
69 
11
25.30
12 
23 
12
75 Кириленко О.С. МСМК в/ч 2269, ВВ МВСУ, м. Олександрія
80 
15
24.12
11 
26 
13
69 Гурковська О.Б. 1 р-д Вінницький АСК ТСОУ
74 
13
25.42
13 
26 
14
70 Климова Г.Л. 1 р-д Харківський АК ТСОУ ім. В.С.Гризодубової
69 
11
29.23
16 
27 
15
79 Холоденко О.В. 1 р-д Єнакіївський ДАТСК ТСОУ
75 
14
28.69
15 
29 
17
78 Купчик О.В. 1 р-д Єнакіївський ДАТСК ТСОУ
80 
15
28.01
14 
29 
16
71 Яковлева Н.Д. 1 р-д Кіровоградський АСК ТСОУ
80 
15
32.00
17 
32 
18

 

Головний суддя, суддя  FAI І.А. Тьорло
Головний секретар, суддя 2 категории О.О. Труш  

 


Командна першість

Жiнки

№ уч.
Прізвище та ініціали
Спорт.
звання
Спортивна органiзацiя
Вправа №1
Вправа. №2
Командний залік
Рез-т
(см)
Мiсце
Рез-т
(сек)
Мiсце
Залікові
очки
Місце
команди
61 Кузнецова Т.В. МС в/ч А1134, ПС ЗСУ, м. Вiнниця
35 
4
40.57 
4
8
1
62 Корчмар I.М. МСМК в/ч А1134, ПС ЗСУ, м. Вiнниця
13 
1
35.16 
1
2
  відсутня учасниця    
10
63 Залєвська К.К. МСМК в/ч 1467, ДПСУ, м. Харків
32 
2
32.00 
17
19
2
64 Зубрицька Л.А. МСМК в/ч 1467, ДПСУ, м. Харків
34 
3
36.84 
2
5
  відсутня учасниця    
24
72 Зіміна-Кокіна З.В. МС Днiпропетровський АСК ТСОУ
54 
6
33.82 
9
15
3
73 Пісарькова О.Л. КМС Днiпропетровський АСК ТСОУ
57 
7
31.33 
7
14
  відсутня учасниця    
29
75 Кириленко О.С. МСМК в/ч 2269, ВВ МВСУ, м. Олександрія
80 
15
24.12 
11
26*
4
76 Курченко О.А. МСМК в/ч 2269, ВВ МВСУ, м. Олександрія
84 
10
31.19 
6
16
77 Яковлєва Н.В. 1 р-д в/ч 2269, ВВ МВСУ, м. Олександрія
81
9
36.16 
10
19
35
78 Купчик О.В. 1 р-д Єнакіївський ДАТСК ТСОУ
80 
15
28.01 
14
29
5
79 Холоденко О.В. 1 р-д Єнакіївський ДАТСК ТСОУ
75 
14
28.69 
15
29
  відсутня учасниця    
58

 

Головний суддя, суддя  FAI І.А. Тьорло
Головний секретар, суддя 2 категории О.О. Труш  

 


Вправа № 3 - Групові стрибки на точнiсть приземлення

Жiнки

№ уч.
Спортивна органiзацiя
Прізвище та ініціали
Стрибки
Сума (см.)
Мiсце
1-й
2-й
3-й
4-й
5-й
61 в/ч А1134, ПС ЗСУ,  м. Вiнниця Кузнецова Т.В.
16 
0 
117 
1
62 Корчмарь І.М.
  відсутня учасниця
16 
16 
16 
16 
16 
сума стрибка
34 
22 
21 
17 
23 
56 
77 
94 
117 
63 в/ч 1467, ДПСУ,
м. Харків
Залєвська К.К.
16 
138 
2
64 Зубрицька Л.А.
16 
  відсутня учасниця
16 
16 
16 
16 
16 
сума стрибка
48 
23 
28 
18 
21 
71 
99 
117 
138 
66 "Валькірії" Ольшницька Н.М.
16 
16 
16 
16 
171 
3
67 Веселовська А.В.
16 
10 
68 Сивухіна О.В.
16 
15 
16 
сума стрибка
48 
22 
41 
33 
27 
70 
111 
144 
171 
72 Днiпропетровський АСК ТСОУ Зіміна-Кокіна З.В.
16 
175 
4
73 Пісарькова О.Л.
16 
16 
13 
  відсутня учасниця
16 
16 
16 
16 
16 
сума стрибка
36 
41 
37 
26 
35 
77 
114 
140 
175 
75 в/ч 2269, ВВ МВСУ, м. Олександрія Кириленко О.С.
16 
16 
16 
16 
16 
213 
5
76 Курченко О.А.
16 
16 
16 
16 
77 Яковлєва Н.В.
16 
16 
16 
16 
сума стрибка
48 
21 
48 
48 
48 
69 
117 
165 
213 
69 "Лексус" Гурковська О.Б.
16 
10 
16 
16 
16 
223 
6
70 Климова Г.Л.
16 
16 
10 
11 
16 
71 Яковлева Н.Д.
16 
16 
16 
16 
16 
сума стрибка
48 
42 
42 
43 
48 
90 
132 
175 
223 
78 Єнакіївський ДАТСК ТСОУ Купчик О.В.
16 
16 
16 
16 
16 
235 
7
79 Холоденко О.В.
16 
16 
15 
16 
12 
  відсутня учасниця
16 
16 
16 
16 
16 
сума стрибка
48 
48 
47 
48 
44 
96 
143 
191 
235 

 

Старший суддя вправи № 3, суддя 2 категорiї А.Г. Семенець
Секретар вправи № 3, суддя 2 категорiї Л.І. Олефірова

 


Вправа № 1 - Iндивідуальнi стрибки на точнiсть приземлення

Чоловiки


уч.
Прізвище та ініціали
Спорт.
звання
Спортивна органiзацiя
Стрибки
Напів-
фінал
Фінал
Додат-
ковий
стрибок
Cума
(см)
Мiсце
Викон.
нормат.
1-й
2-й
3-й
4-й
5-й
23 Гулак С.Г. МСМК в/ч А1134, ПС ЗСУ, м. Вiнниця
1*
12 
1
5 Корчмар П.П. МС в/ч 1467, ДПСУ, м. Харків
5*
12 
2
ПМС
2 Осичний Ю.О. МС в/ч 2269, ВВ МВСУ, м. Олександрія
13 
3
ПМС
30 Ліжненко І.І. МС Єнакіївський ДАТСК ТСОУ
14 
4
ПМС
34 Шляпников О.В. МС ЦАК ТСОУ ім. О.К.Антонова, м. Київ
12 
16 
37 
5
32 Азанов В.А. МС Єнакіївський ДАТСК ТСОУ
13 
22 
6
ПМС
20 Трофименко В.М. МС АТСК "Грааль", м. Севастополь
16 
25 
7
3 Школа Ф.Ф. МС Одеський АСК ТСОУ
16 
25 
7
6 Манірко Є.М. МСМК в/ч 1467, ДПСУ, м. Харків
16 
25 
7
9 Носков О.А. МС ТОВ "Севастопольський АСК"
16 
36 
10
18 Виблов В.А. 1 р-д АТСК "Грааль", м. Севастополь
16 
27 
11
1 Кириленко Ю.В. МСМК в/ч 2269, ВВ МВСУ, м. Олександрія
16 
28 
12
13 Скібінський Б.А. МС Рівненський АСК 
16 
10 
28 
12
21 Кутя О.А. МСМК в/ч А1134, ПС ЗСУ, м. Вiнниця
10 
28 
12
43 Корж О.П. МС Дніпропетровський АСК ТСОУ
30 
15
4 Рубан В.М. МС Харківський АК ТСОУ ім. В.С.Гризодубової
16 
31 
16
22 Ткаченко С.В. МС в/ч А1134, ПС ЗСУ, м. Вiнниця
16 
33 
17
29 Лабінцев С.І. 1 р-д Єнакіївський ДАТСК ТСОУ
14 
11 
36 
18
25 Звєрєв В.В. 1 р-д Єнакіївський ДАТСК ТСОУ
16 
38 
19
7 Глуздовський С.О. 1 р-д в/ч 1467, ДПСУ, м. Харків
16 
40 
20
12 Чернявський А.М. 1 р-д ТОВ "Севастопольський АСК"
16 
16 
40 
20
17 Абрамов Д.Д. МС АТСК "Грааль", м. Севастополь
16 
16 
41 
22
28 Лисенко С.О. 1 р-д Єнакіївський ДАТСК ТСОУ
16 
13 
43 
23
11 Слободянюк Ю.Я. 1 р-д ТОВ "Севастопольський АСК"
16 
10 
12 
44 
24
19 Недбайлюк Є.В. 1 р-д АТСК "Грааль", м. Севастополь
10 
16 
45 
25
27 Богуренко І.Л. 1 р-д Єнакіївський ДАТСК ТСОУ
16 
15 
45 
25
38 Мореєв В.В. 1 р-д Чернігівський АСК ТСОУ
16 
16 
46 
27
41 Козленко О.О. 1 р-д Харківський АК ТСОУ ім. В.С.Гризодубової
10 
16 
46 
27
26 Бабенко М.В. 1 р-д Єнакіївський ДАТСК ТСОУ
16 
16 
49 
29
42 Пустовий О.М. 1 р-д Кіровоградський АСК ТСОУ
16 
16 
11 
50 
30
33 Шаров В.А. 1 р-д ЦАК ТСОУ ім. О.К.Антонова, м. Київ
16 
16 
53 
31
35 Ужакін Д.М. 1 р-д ЦАК ТСОУ ім. О.К.Антонова, м. Київ
16 
16 
16 
53 
31
36 Мейтарчан В.Г. 1 р-д ЦАК ТСОУ ім. О.К.Антонова, м. Київ
16 
16 
16 
54 
33
10 Сиволапов О.Є. 1 р-д ТОВ "Севастопольський АСК"
14 
16 
16 
60 
34
14 Буліс Ю.Е. 1 р-д Рівненський АСК 
16 
16 
16 
13 
63 
35
31 Воронюк І.В. 1 р-д Єнакіївський ДАТСК ТСОУ
16 
13 
16 
16 
63 
35
37 Бойко В.М. кат. "С" Асоціація "ПАРА-СКУФ"
16 
16 
15 
16 
65 
37
39 Януш О.О. 1 р-д Єнакіївський ДАТСК ТСОУ
16 
16 
16 
13 
65 
37
40 Довгоброд В.І. МС Чернігівський АСК ТСОУ
16 
16 
16 
16 
72 
39
44 Звіздун І.С. 1 р-д Дніпропетровський АСК ТСОУ
16 
14
16 
16 
16 
78 
40
15 Шавронський В.Я. 1 р-д Рівненський АСК 
16 
16 
16 
16 
16 
80 
41

 

Старший суддя вправи № 1, суддя 2 категорiї А.Г. Семенець
Секретар вправи № 1, суддя 3 категорiї М.Г. Жеребцов

 


Вправа № 2 - Iндивiдуальнi акробатичнi стрибки

Чоловiки

№ уч.
Прізвище та ініціали
Спорт.
звання
Спортивна органiзацiя
1-й стрибок
1-й стрибок
Напiвфiнал
Фiнал
Сума
(сек.)
Мiсце
Викон.
нормат.
штраф
рез-т
штраф
рез-т
штраф
рез-т
штраф
рез-т
6 Манірко Є.М. МСМК в/ч 1467, ДПСУ, м. Харків
0.9 
7.55 
1.2 
7.98 
0.7 
7.67 
0.3 
7.51 
30.71 
1
20 Трофименко В.М. МС АТСК "Грааль", м. Севастополь
1.8 
8.59 
0.7 
7.39 
0.9 
7.71 
1.2 
7.99 
31.68 
2
ПМС
1 Кириленко Ю.В. МСМК в/ч 2269, ВВ МВСУ, м. Олександрія
0.3 
8.08 
0.1 
7.71 
0.3 
8.14 
0.2 
7.76 
31.69 
3
5 Корчмар П.П. МС в/ч 1467, ДПСУ, м. Харків
0.4 
8.71 
 
-
7.67 
0.2 
8.01 
0.2 
8.14 
32.53 
4
ПМС
21 Кутя О.А. МСМК в/ч А1134, ПС ЗСУ, м. Вiнниця
1.1 
8.05 
0.6 
7.99 
1.3 
8.64 
0.5 
8.05 
32.73 
5
32 Азанов В.А. МС Єнакіївський ДАТСК ТСОУ
1.1 
8.71 
1.3 
8.91 
0.3 
9.48 
27.10 
6
30 Ліжненко І.І. МС Єнакіївський ДАТСК ТСОУ
0.8 
9.13 
0.8 
8.70 
1.7 
9.54 
27.37 
7
22 Ткаченко С.В. МС в/ч А1134, ПС ЗСУ, м. Вiнниця
0.5 
9.46 
0.6 
8.86 
0.2 
9.21 
27.53 
8
43 Корж О.П. МС Дніпропетровський АСК ТСОУ
1.2 
9.46 
1.0 
9.08 
1.3 
9.30 
27.84 
9
23 Гулак С.Г. МСМК в/ч А1134, ПС ЗСУ, м. Вiнниця
1.7 
9.35 
1.3 
9.05 
1.6 
9.71 
28.11 
10
3 Школа Ф.Ф. МС Одеський АСК ТСОУ
0.1 
9.16 
0.3 
9.38 
0.2 
10.05 
28.59 
11
2 Осичний Ю.О. МС в/ч 2269, ВВ МВСУ, м. Олександрія
1.4 
9.64 
0.9 
9.27 
18.91 
12
9 Носков О.А. МС ТОВ "Севастопольський АСК"
0.5 
9.43 
0.7 
9.70 
19.13 
13
7 Глуздовський С.О. 1 р-д в/ч 1467, ДПСУ, м. Харків
2.7 
10.17 
1.5 
9.24 
19.41 
14
П 1 р-д
4 Рубан В.М. МС Харківський АК ТСОУ ім. В.С.Гризодубової
0.9 
9.96 
0.3 
9.65 
19.61 
15
13 Скібінський Б.А. МС Рівненський АСК 
1.3 
10.60 
2.1 
10.64 
21.24 
16
33 Шаров В.А. 1 р-д ЦАК ТСОУ ім. О.К.Антонова, м. Київ
1.6 
11.23 
1.2 
10.44 
21.67 
17
П 1 р-д
37 Бойко В.М. кат. "С" Асоціація "ПАРА-СКУФ"
1.1 
11.46 
1.1 
10.45 
21.91 
18
В 1 р-д
17 Абрамов Д.Д. МС АТСК "Грааль", м. Севастополь
0.1 
9.42 
3.1 
12.59 
22.01 
19
34 Шляпников О.В. МС ЦАК ТСОУ ім. О.К.Антонова, м. Київ  
-
10.03 
1.3 
12.19 
22.22 
20
18 Виблов В.А. 1 р-д АТСК "Грааль", м. Севастополь
0.8 
10.57 
1.4 
12.10 
22.67 
21
П 1 р-д
36 Мейтарчан В.Г. 1 р-д ЦАК ТСОУ ім. О.К.Антонова, м. Київ
2.5 
11.87 
1.0 
10.90 
22.77 
22
П 1 р-д
14 Буліс Ю.Е. 1 р-д Рівненський АСК 
0.8 
12.17 
0.9 
11.40 
23.57 
23
П 1 р-д
12 Чернявський А.М. 1 р-д ТОВ "Севастопольський АСК"
0.9 
12.17 
1.1 
11.50 
23.67 
24
П 1 р-д
38 Мореєв В.В. 1 р-д Чернігівський АСК ТСОУ
1.7 
13.12 
0.5 
10.73 
23.85 
25
28 Лисенко С.О. 1 р-д Єнакіївський ДАТСК ТСОУ
3.0 
13.26 
1.4 
10.74 
24.00 
26
П 1 р-д
41 Козленко О.О. 1 р-д Харківський АК ТСОУ ім. В.С.Гризодубової
0.9 
11.93 
1.3 
12.12 
24.05 
27
19 Недбайлюк Є.В. 1 р-д АТСК "Грааль", м. Севастополь
1.6 
13.17 
1.3 
11.68 
24.85 
28
35 Ужакін Д.М. 1 р-д ЦАК ТСОУ ім. О.К.Антонова, м. Київ
0.9 
12.48 
0.2 
13.83 
26.31 
29
25 Звєрєв В.В. 1 р-д Єнакіївський ДАТСК ТСОУ
1.0 
12.19 
1.3 
14.26 
26.45 
30
31 Воронюк І.В. 1 р-д Єнакіївський ДАТСК ТСОУ
0.9 
13.70 
1.5 
13.84 
27.54 
31
44 Звіздун І.С. 1 р-д Дніпропетровський АСК ТСОУ
2.4 
14.11 
1.3 
13.52 
27.63 
32
29 Лабінцев С.І. 1 р-д Єнакіївський ДАТСК ТСОУ
2.3 
11.73 
16.0 
16.00 
27.73 
33
39 Януш О.О. 1 р-д Єнакіївський ДАТСК ТСОУ
5.1 
15.43 
3.6 
12.70 
28.13 
34
27 Богуренко І.Л. 1 р-д Єнакіївський ДАТСК ТСОУ
1.5 
14.64 
0.6 
14.69 
29.33 
35
11 Слободянюк Ю.Я. 1 р-д ТОВ "Севастопольський АСК"
1.8 
14.73 
1.5 
15.62 
30.35 
36
42 Пустовий О.М. 1 р-д Кіровоградський АСК ТСОУ
2.6 
16.00 
2.0 
15.31 
31.31 
37
40 Довгоброд В.І. МС Чернігівський АСК ТСОУ
16.0 
16.00 
5.3 
15.37 
31.37 
38
10 Сиволапов О.Є. 1 р-д ТОВ "Севастопольський АСК"
2.5 
16.00 
3.0 
16.00 
32.00 
39
15 Шавронський В.Я. 1 р-д Рівненський АСК 
5.7 
16.00 
16.0 
16.00 
32.00 
39
26 Бабенко М.В. 1 р-д Єнакіївський ДАТСК ТСОУ
16.0 
16.00 
16.0 
16.00 
32.00 
39

 

Старший суддя вправи № 2, суддя НК В.Б. Чернишов
Секретар вправи №2, суддя 3 категорії С.М. Труш

 


ОСОБИСТЕ ДВОЄБОРСТВО

Чоловiки

№     уч.
Прізвище та ініціали
Спорт.
звання
Спортивна органiзацiя
Вправа №1
Вправа  №2
 
Двоєборство
Викон.
нормат.
Рез-т (см.)
Мiсце
Рез-т (сек.)
Мiсце
Сума (очки)
Мiсце
5 Корчмар П.П. МС в/ч 1467, ДПСУ, м. Харків
12
32.53 
6
ПМС
6 Манірко Є.М. МСМК в/ч 1467, ДПСУ, м. Харків
25
30.71 
8
20 Трофименко В.М. МС АТСК "Грааль", м. Севастополь
25
31.68 
9
23 Гулак С.Г. МСМК в/ч А1134, ПС ЗСУ, м. Вiнниця
12
28.11 
10 
11
30 Ліжненко І.І. МС Єнакіївський ДАТСК ТСОУ
14
27.37 
11
32 Азанов В.А. МС Єнакіївський ДАТСК ТСОУ
22
27.10 
12
1 Кириленко Ю.В. МСМК в/ч 2269, ВВ МВСУ, м. Олександрія
28
12 
31.69 
15
2 Осичний Ю.О. МС в/ч 2269, ВВ МВСУ, м. Олександрія
13
18.91 
12 
15
21 Кутя О.А. МСМК в/ч А1134, ПС ЗСУ, м. Вiнниця
28
12 
32.73 
17
3 Школа Ф.Ф. МС Одеський АСК ТСОУ
25
28.59 
11 
18
10 
9 Носков О.А. МС ТОВ "Севастопольський АСК"
36
10 
19.13 
13 
23
11 
43 Корж О.П. МС Дніпропетровський АСК ТСОУ
30
15 
27.84 
24
12 
34 Шляпников О.В. МС ЦАК ТСОУ ім. О.К.Антонова, м. Київ
37
22.22 
20 
25
13 
22 Ткаченко С.В. МС в/ч А1134, ПС ЗСУ, м. Вiнниця
33
17 
27.53 
25
14 
13 Скібінський Б.А. МС Рівненський АСК 
28
12 
21.24 
16 
28
15 
4 Рубан В.М. МС Харківський АК ТСОУ ім. В.С.Гризодубової
31
16 
19.61 
15 
31
16 
18 Виблов В.А. 1 р-д АТСК "Грааль", м. Севастополь
27
11 
22.27 
21 
32
17 
7 Глуздовський С.О. 1 р-д в/ч 1467, ДПСУ, м. Харків
40
20 
19.41 
14 
34
18 
17 Абрамов Д.Д. МС АТСК "Грааль", м. Севастополь
41
22 
22.01 
19 
41
19 
12 Чернявський А.М. 1 р-д ТОВ "Севастопольський АСК"
40
20 
23.67 
24 
44
20 
33 Шаров В.А. 1 р-д ЦАК ТСОУ ім. О.К.Антонова, м. Київ
53
31 
21.67 
17 
48
21 
25 Звєрєв В.В. 1 р-д Єнакіївський ДАТСК ТСОУ
38
19 
26.45 
30 
49
22 
28 Лисенко С.О. 1 р-д Єнакіївський ДАТСК ТСОУ
43
23 
24.00 
26 
49
23 
29 Лабінцев С.І. 1 р-д Єнакіївський ДАТСК ТСОУ
36
18 
27.73 
33 
51
24 
38 Мореєв В.В. 1 р-д Чернігівський АСК ТСОУ
46
27 
23.85 
25 
52
25 
19 Недбайлюк Є.В. 1 р-д АТСК "Грааль", м. Севастополь
45
25 
24.85 
28 
53
26 
41 Козленко О.О. 1 р-д Харківський АК ТСОУ ім. В.С.Гризодубової
46
27 
24.05 
27 
54
27 
37 Бойко В.М. кат. "С" Асоціація "ПАРА-СКУФ"
65
37 
21.91 
18 
55
28 
36 Мейтарчан В.Г. 1 р-д ЦАК ТСОУ ім. О.К.Антонова, м. Київ
54
33 
22.77 
22 
55
29 
14 Буліс Ю.Е. 1 р-д Рівненський АСК 
63
35 
23.57 
23 
58
30 
11 Слободянюк Ю.Я. 1 р-д ТОВ "Севастопольський АСК"
44
24 
30.35 
36 
60
31 
27 Богуренко І.Л. 1 р-д Єнакіївський ДАТСК ТСОУ
45
25 
29.33 
35 
60
32 
35 Ужакін Д.М. 1 р-д ЦАК ТСОУ ім. О.К.Антонова, м. Київ
53
31 
26.31 
29 
60
33 
31 Воронюк І.В. 1 р-д Єнакіївський ДАТСК ТСОУ
63
35 
27.54 
31 
66
34 
42 Пустовий О.М. 1 р-д Кіровоградський АСК ТСОУ
50
30 
31.31 
37 
67
35 
26 Бабенко М.В. 1 р-д Єнакіївський ДАТСК ТСОУ
49
29 
32.00 
39 
68
36 
39 Януш О.О. 1 р-д Єнакіївський ДАТСК ТСОУ
65
37 
28.13 
34 
71
37 
44 Звіздун І.С. 1 р-д Дніпропетровський АСК ТСОУ
78
40 
27.63 
32 
72
38 
10 Сиволапов О.Є. 1 р-д ТОВ "Севастопольський АСК"
60
34 
32.00 
39 
73
39 
40 Довгоброд В.І. МС Чернігівський АСК ТСОУ
72
39 
31.37 
38 
77
40 
15 Шавронський В.Я. 1 р-д Рівненський АСК 
80
41 
32.00 
39 
80
41 

 

Головний суддя, суддя  FAI І.А. Тьорло
Головний секретар, суддя 2 категории О.О. Труш  

 


Командна першість

Чоловiки

№     уч.
Прізвище та ініціали
Спорт.
звання
Спортивна органiзацiя
Вправа №1
Вправа. №2
Командний залік
Рез-т
(см)
Мiсце
Рез-т
(сек)
Мiсце
Залікові
очки
Місце
команди
5 Корчмар П.П. МС в/ч 1467, ДПСУ, м. Харків
12 
2
32.53 
4
6
1
6 Манірко Є.М. МСМК в/ч 1467, ДПСУ, м. Харків
25 
7
30.71 
1
8
7 Глуздовський С.О. 1 р-д в/ч 1467, ДПСУ, м. Харків
40 
20
19.41 
14
34
  відсутній учасник    
48
21 Кутя О.А. МСМК в/ч А1134, ПС ЗСУ, м. Вiнниця
28 
12
32.73 
5
17
2
22 Ткаченко С.В. МС в/ч А1134, ПС ЗСУ, м. Вiнниця
33 
17
27.53 
8
25
23 Гулак С.Г. МСМК в/ч А1134, ПС ЗСУ, м. Вiнниця
12 
1
28.11 
10
11
  відсутній учасник    
53
29 Лабінцев С.І. 1 р-д Єнакіївський ДАТСК ТСОУ
36 
18
27.73 
33
51
3
30 Ліжненко І.І. МС Єнакіївський ДАТСК ТСОУ
14 
4
27.37 
7
11
31 Воронюк І.В. 1 р-д Єнакіївський ДАТСК ТСОУ
63 
35
27.54 
31
66*
32 Азанов В.А. МС Єнакіївський ДАТСК ТСОУ
22 
6
27.10 
6
12
74
17 Абрамов Д.Д. МС АТСК "Грааль", м. Севастополь
41 
22
22.01 
19
41
4
18 Виблов В.А. 1 р-д АТСК "Грааль", м. Севастополь
27 
11
22.27 
21
32
19 Недбайлюк Є.В. 1 р-д АТСК "Грааль", м. Севастополь
45 
25
24.85 
28
53*
20 Трофименко В.М. МС АТСК "Грааль", м. Севастополь
25 
7
31.68 
2
9
82
9 Носков О.А. МС ТОВ "Севастопольський АСК"
36 
10
19.13 
13
23
5
10 Сиволапов О.Є. 1 р-д ТОВ "Севастопольський АСК"
60 
34
32.00 
39
73*
11 Слободянюк Ю.Я. 1 р-д ТОВ "Севастопольський АСК"
44 
24
30.35 
36
60
12 Чернявський А.М. 1 р-д ТОВ "Севастопольський АСК"
40 
20
23.67 
24
44
127
33 Шаров В.А. 1 р-д ЦАК ТСОУ ім. О.К.Антонова
53 
31
21.67 
17
48
6
34 Шляпников О.В. МС ЦАК ТСОУ ім. О.К.Антонова
37 
5
22.22 
20
25
35 Ужакін Д.М. 1 р-д ЦАК ТСОУ ім. О.К.Антонова
53 
31
26.31 
29
60*
36 Мейтарчан В.Г. 1 р-д ЦАК ТСОУ ім. О.К.Антонова
54 
33
22.77 
22
55
128
13 Скібінський Б.А. МС Рівненський АСК 
28 
12
21.24 
16
28
7
14 Буліс Ю.Е. 1 р-д Рівненський АСК 
63 
35
23.57 
23
58
15 Шавронський В.Я. 1 р-д Рівненський АСК 
80 
41
32.00 
39
80
  відсутній учасник    
166

 

Головний суддя, суддя  FAI І.А. Тьорло
Головний секретар, суддя 2 категории О.О. Труш  

 


Вправа № 3 - Групові стрибки на точнiсть приземлення

Чоловiки

№ уч.
Спортивна органiзацiя
Прізвище та ініціали
Стрибки
Сума (см.)
Мiсце
1-й
2-й
3-й
4-й
5-й
1  "ІНГУЛ" Кириленко Ю.В.
16 
92 
1
2 Осичний Ю.О.
3 Школа Ф.Ф.
16 
4 Рубан В.М.
16 
4
сума стрибка
50 
14 
16 
64 
70 
86 
92 
29 Єнакіївський ДАТСК ТСОУ Лабінцев С.І.
14 
11 
134 
2
30 Ліжненко І.І.
31 Воронюк І.В.
16 
13 
16 
16 
32 Азанов В.А.
13 
5
сума стрибка
38 
25 
32 
11 
28 
63 
95 
106 
134 
17 АТСК "Грааль",
м. Севастополь
Абрамов Д.Д.
16 
16 
136 
3
18 Виблов В.А.
16 
19 Недбайлюк Є.В.
10 
16 
20 Трофименко В.М.
16 
1
сума стрибка
58 
13 
23 
28 
14 
71 
94 
122 
136 
21 в/ч А1134, ПС ЗСУ, м. Вінниця Кутя О.А.
10 
148 
4
22 Ткаченко С.В.
16 
23 Гулак С.Г.
  відсутній учасник
16 
16
16 
16 
16 
сума стрибка
42 
27 
30 
28 
21 
69 
99 
127 
148 
5 в/ч 1467, ДПСУ,
м. Харків
Корчмар П.П.
154 
5
6 Манірко Є.М.
16 
7 Глуздовський С.О.
16 
  відсутній учасник
16 
16
16 
16 
16 
сума стрибка
37 
32 
27 
36 
22 
69 
96 
132 
154 
9 ТОВ "Севастопольський АСК" Носков О.А.
164 
6
10 Сиволапов О.Є.
14 
16 
16 
11 Слободянюк Ю.Я.
16 
10 
12 
12 Чернявський А.М.
16 
16
сума стрибка
46 
39 
29 
23 
27 
85 
114 
137 
164 
33 ЦАК ТСОУ ім. О.К.Антонова,
м. Київ
Шаров В.А.
16 
16 
169 
7
34 Шляпников О.В.
35 Ужакін Д.М.
16 
16 
16 
36 Мейтарчан В.Г.
16 
5
16 
16 
сума стрибка
43 
31 
23 
35 
37 
74 
97 
132 
169 
25 "Єнакієвець" Звєрєв В.В.
16 
175 
8
26 Бабенко М.В.
16 
16 
27 Богуренко І.Л.
16 
15 
28 Лисенко С.О.
16 
13
сума стрибка
43 
43 
37 
30 
22 
86 
123 
153 
175 
41 "Квартет" Козленко О.О.
10 
16 
204 
9
42 Пустовий О.М.
16 
16 
11 
43 Корж О.П.
44 Звіздун І.С.
16 
14
16 
16 
16 
сума стрибка
29 
45 
40 
49 
41 
74 
114 
163 
204 
13 Рівненський АСК  Скібінський Б.А.
16 
10 
251 
10
14 Буліс Ю.Е.
16 
16 
16 
13 
15 Шавронський В.Я.
16 
16 
16 
16 
16 
  відсутній учасник
16 
16
16 
16 
16 
сума стрибка
50 
48 
48 
50 
55 
98 
146 
196 
251 

 

Старший суддя вправи № 3, суддя 2 категорiї А.Г. Семенець
Секретар вправи № 3, суддя 2 категорiї Л.І. Олефірова