Дещо з галерей

Вхід для користувачів

Наразі на сайті

Наразі на сайті 0 користувачів і 0 гостей.

VII Відкритий Кубок "Агро-Союзу"
з парашутного спорту

10-14 вересня 2008 р.

м. Дніпропетровськ, аеродром "Майське"

Вправа № 1 Групова акробатика - "двійки"

Назва команди
Склад команди
1-й
стрибок
2-й
стрибок
3-й
стрибок
4-й
стрибок
5-й
стрибок
Сума (фігур)
Мiсце
DETOX Алексеєнко В.А.
Кузнецов С.Ю.
Шевченко О. В.  -відеооператор
16
21
25
13
16
91
1
SS   Цап С.О.
ДовганьС.Б.
КарасьМ.О. -відеооператор
15
12
15
11
13
66
2
2-GATHER Янковой Ю.В.            
Максименко О.А.          
Карась М.О.  - відеооператор
13
15
17
10
9
64
3
DELETE  Пода О.В.
Маркевич Я.В.
Дубінін Р.М.  - відеооператор
9
14
17
9
12
61
4
БАЛМАН Балашов І.Б.                 
Манірко Є.М.               
Шанін О. С.  - відеооператор
15
9
14
9
12
59
5
УПЫРЬКИ Кравченко А.А.            
Тарусов В.В.                  
Шанін О.С. - відеооператор
14
11
14
7
9
55
6
ДО ЛАМПОЧКИ Кутя О.А.
Турін М.С.
Шевченко О.В. - відеооператор 
9
7
13
9
10
48
7
"МЕДВЕДИ" Хрущов Є.Ю.
СавинецьЄ.В.
Лєвшин И.А.  - відеооператор
6
7
12
8
6
39
8

 

Ст. суддя впр. №1, суддя 2 категорії Л. Олефірова
Головний секретар, суддя 2 категорії Л. Дьячок

 

Вправа № 2 Групова акробатика - "швидкісні шістки"

Назва команди
Склад команди
1-й
стрибок
2-й
стрибок
3-й
стрибок
Сума
Мiсце
Sky Devils Балашов Ілля Борисович
Рижило Петро Анатолійович
Гамзабеков Керимхан Гамзайович
Толмачов Євген Сергійович            
Кравченко Андрій Анатолійович    
Татусов Валерій Валерійович          
Шанін Олександр Сергійович - відеооператор
23.43
18.81
15.46
57.70
1
DETOX Алексеєнко Віталій Анатолійович   
Кузнєцов Сергій Юрійович        
Маркевич Ярослав Володимирович 
Пода Олег Володимирович
Турін Марк Семенович 
Цап Сергій Олександрович 
Шевченко Олексій Володимирович - відеооператор
24.14
18.92
35.00
78.06
2
КОНКОРД Крикливий Володимир Вікторович   
Терлецька Ірина Сергіївна    
Максименко Олександр Анатолійович
Янковой Юрій Васильович              
Мчедлешвілі Марина Миколаївна   
Довгань Сергій Борисович              
Дубінін  Роман Миколайович - відеооператор
35.00
30.27
35.00
100.27
3
XXXX-L Самойлов Євген Володимирович      
Лантинов Юрій Федорович         
Савинець Євген Валерійович           
Хрущов Едуард Іванович          
Сокольський Вадим Борисович            
Кутя Олександр Анатолійович             
Левшин Володимир Анатолійович - відеооператор 
35.00
35.00
35.00
105.00
4

 

Старший суддя впр. №2, суддя FAI В.Тихоненко
 
Головний секретар, суддя 2 категорії Л. Дьячок