Дещо з галерей

Вхід для користувачів

Наразі на сайті

Наразі на сайті 0 користувачів і 0 гостей.

ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 2008 р.
ЗІ СТРИБКІВ З ПАРАШУТОМ НА ТОЧНІСТЬ ПРИЗЕМЛЕННЯ

аер. "Коротич", м. Харків

10 - 12.10.2008 р.

Вправа № 1- Індивідуальні стрибки на точність приземлення

Чоловіки


уч.
Прізвище та ініціали
Спорт.
звання, категорія
Спортивна органiзацiя
Стрибки
Cума
Мiсце
Викон. нормат.
1-й
2-й
3-й
4-й
57 Должєнков М.І.
МСМК
Аероклуб РОСТО, м. Курськ
0.00
0.01
0.02
0.01
0.04
1
2 Должєнков М.І.
МС
Аероклуб РОСТО, м. Курськ
0.01
0.00
0.02
0.02
0.05
2
55 Манірко Є.М.
МСМК
в/ч 1467, ДПСУ, м. Харків
0.00
0.01
0.02
0.02
0.05
3
28 Ліжненко І.І.
МС
Єнакіївський ДАТСК ТСОУ
0.00
0.02
0.08
0.02
0.12
4
37 Ткаченко С.В.
МС
в/ч А1134, ПС ЗСУ, м. Вiнниця
0.05
0.11
0.01
0.02
0.19
5
13 Поздняков І.С.
КМС
ЦАК ДОСААФ, м. Мінськ
0.03
0.00
0.14
0.03
0.20
6
16 Недбайлюк Є.В.
1 р-д. 
АТСК "Грааль", м. Севастополь
0.05
0.04
0.11
0.02
0.22
7
П 1 р-д.
22 Юрчук К.Ю.
1 р-д. 
Бєлгородський АСК РОСТО
0.01
0.14
0.03
0.05
0.23
8
П 1 р-д.
48 Корчмар П.П.
МС
в/ч 1467, ДПСУ, м. Харків
0.05
0.02
0.10
0.09
0.26
9
36 Петров В.Г.
МС
Харківський АК ТСОУ ім. В.С.Гризодубової
0.06
0.03
0.15
0.03
0.27
10
25 Яшев А.С.
1 р-д. 
ГАСПК, м. Калуга
0.04
0.00
0.19
0.10
0.33
11
П 1 р-д.
27 Спіца А.А.
1 р-д. 
Аероклуб РОСТО, м. Курськ
0.01
0.01
0.26
0.07
0.35
12
П 1 р-д.
29 Бартєнєв А.А.
1 р-д. 
Аероклуб РОСТО, м. Курськ
0.03
0.05
0.36
0.03
0.47
13
П 1 р-д.
24 Ромасько С.М.
МС
Харківський АК ТСОУ ім. В.С.Гризодубової
0.28
0.04
0.10
0.09
0.51
14
45 Рубан В.М.
МС
Харківський АК ТСОУ ім. В.С.Гризодубової
0.03
0.08
0.02
0.60
0.73
15
23 Корепанов Е.Е.
1 р-д. 
Харківський АК ТСОУ ім. В.С.Гризодубової
0.08
0.03
0.99
0.05
1.15
16
П 1 р-д.
17 Должєнков Д.І.
МС
Аероклуб РОСТО, м. Курськ
0.01
0.02
1.31
0.03
1.37
17
8 Юрчук В.Ю.
1 р-д. 
Бєлгородський АСК РОСТО
1.40
0.05
0.06
0.03
1.54
18
П 1 р-д.
21 Бистров А.А.
КМС
ЦАК ДОСААФ, м. Мінськ
0.01
0.03
0.00
1.57
1.61
19
46 Лабінцев  С.І.
1 р-д. 
Єнакіївський ДАТСК ТСОУ
0.05
0.12
0.00
1.47
1.64
20
П 1 р-д.
30 Глуздовський С.О.
1 р-д. 
в/ч 1467, ДПСУ, м. Харків
0.03
0.04
1.71
0.04
1.82
21
П 1 р-д.
54 Котов К.І.
МС
Аероклуб РОСТО, м. Курськ
0.02
0.02
2.01
0.00
2.05
22
51 Януш О.О.
1 р-д. 
Єнакіївський ДАТСК ТСОУ
0.09
0.03
0.01
2.25
2.38
23
П 1 р-д.
5 Богданов А.С.
1 р-д. 
Бєлгородський АСК РОСТО
0.09
0.16
0.18
1.98
2.41
24
П 1 р-д.
39 Фєдянін Н.Н.
1 р-д. 
Аероклуб РОСТО, м. Курськ
0.00
0.07
0.06
2.33
2.46
25
П 1 р-д.
20 Бірюков Г.В.
МС
Аероклуб РОСТО, м. Курськ
0.02
0.00
2.50
0.00
2.52
26
6 Куніцкій А.В.
1 р-д. 
ЦАК ДОСААФ, м. Мінськ
0.00
0.03
2.50
0.03
2.56
27
19 Пустовий О.М.
1 р-д. 
Кіровоградський АСК ТСОУ
0.09
0.14
2.11
0.22
2.56
27
П 1 р-д.
38 Абрамов Д.Д.
МС
АТСК "Грааль", м. Севастополь
0.02
0.01
0.06
2.50
2.59
29
49 Виблов В.А.
1 р-д. 
АТСК "Грааль", м. Севастополь
0.02
0.45
0.01
2.13
2.61
30
П 1 р-д.
32 Азанов В.А.
МС
Єнакіївський ДАТСК ТСОУ
0.04
0.01
0.07
2.50
2.62
31
11 Іванов І.Л.
1 р-д. 
Аероклуб РОСТО, м. Курськ
0.01
0.08
2.50
0.04
2.63
32
26 Биков В.В.
1 р-д. 
Бєлгородський АСК РОСТО
0.05
0.12
2.50
0.00
2.67
33
43 Купрій В.Н.
1 р-д. 
ГАСПК, м. Калуга
0.12
0.03
0.07
2.50
2.72
34
3 Звєрєв В.В.
1 р-д. 
Єнакіївський ДАТСК ТСОУ
0.07
0.15
0.02
2.50
2.74
35
10 Лисенко С.О.
1 р-д. 
Єнакіївський ДАТСК ТСОУ
0.07
0.05
0.22
2.50
2.84
36
56 Савєнко Є.М.
1 р-д. 
Бєлгородський АСК РОСТО
0.85
0.03
0.02
1.98
2.88
37
П 1 р-д.
12 Бабенко М.В.
1 р-д. 
Єнакіївський ДАТСК ТСОУ
0.14
0.36
0.09
2.50
3.09
38
15 Богуренко І.Л.
1 р-д. 
Єнакіївський ДАТСК ТСОУ
0.08
0.12
0.69
2.50
3.39
39
50 Дейкін А.В.
1 р-д. 
ГАСПК, м. Калуга
0.08
0.35
0.48
2.50
3.41
40
14 Кузнєцов А.В.
кат "С"
в/ч 1467, ДПСУ, м. Харків
0.03
0.09
1.42
2.50
4.04
41
53 Пономарёв Д.В.
1 р-д. 
Аероклуб РОСТО, м. Курськ
0.99
0.72
0.00
2.50
4.21
42
47 Пустовий Д.М.
2 р-д.
Кіровоградський АСК ТСОУ
0.03
0.60
2.13
2.50
5.26
43
35 Козленко О.О.
1 р-д. 
Харківський АК ТСОУ ім. В.С.Гризодубової
0.18
0.10
2.50
2.50
5.28
44
4 Іванов Є.М.
1 р-д. 
Харківський АК ТСОУ ім. В.С.Гризодубової
2.39
0.35
0.11
2.50
5.35
45
58 Бойко В.М.
кат. "С"
Асоціація "ПАРА-СКУФ"
0.20
0.22
2.50
2.49
5.41
46
31 Євтушенко Є.А.
кат "В"
Єнакіївський ДАТСК ТСОУ
0.21
0.87
2.50
2.50
6.08
47
18 Гілко Р.М.
1 р-д. 
в/ч 1467, ДПСУ, м. Харків
0.06
1.03
2.50
2.50
6.09
48
41 Григорьєв Д.А.
1 р-д. 
ГАСПК, м. Калуга
1.81
1.42
2.50
2.50
8.23
49
7 Міронов С.Л.
2 р-д.
Бєлгородський АСК РОСТО
2.50
2.50
1.53
2.50
9.03
50
33 Грінченко В.Ю.
кат "В"
Харківський АК ТСОУ ім. В.С.Гризодубової
2.50
1.74
2.50
2.50
9.24
51
52 Пономарьов О.М.
2 р-д
Кіровоградський АСК ТСОУ
2.50
1.98
2.50
2.50
9.48
52
40 Банар - Янатій О.Ю.
2 р-д.
Кіровоградський АСК ТСОУ
2.50
2.50
2.50
2.39
9.89
53
1 Чіжов А.В.
1 р-д. 
ГАСПК, м. Калуга
2.50
2.50
2.50
2.50
10.00
54
9 Закопайло А.В.
2 р-д.
Харківський АК ТСОУ ім. В.С.Гризодубової
2.50
2.50
2.50
2.50
10.00
54
34 Гузанов В.О.
2 р-д.
АТСК "АНТЕЙ", м. Одеса
2.50
2.50
2.50
2.50
10.00
54
42 Комаров В.В.
2 р-д.
АТСК "АНТЕЙ", м. Одеса
2.50
2.50
2.50
2.50
10.00
54
44 Клевцов С.Ю.
2 р-д.
Харківський АК ТСОУ ім. В.С.Гризодубової
2.50
2.50
2.50
2.50
10.00
54

 

Старший cуддя вправи № 1, суддя 2 категорії Л.М. Дьячок
Секретар вправи № 1, суддя 3 категорії І.В. Волобуєва

 


Вправа № 1- Індивідуальні стрибки на точність приземлення

Жінки

уч.
Прізвище та ініціали
Спорт.
звання, категорія
Спортивна органiзацiя
Стрибки
Cума
Мiсце
Викон. нормат.
1-й
2-й
3-й
64 Сталькова Є.Н.
МС
ЦАК ДОСААФ, м. Мінськ
0.06
0.04
0.13
0.23
1
69 Балибіна Д.Д.
КМС
Курський аероклуб
0.02
0.02
0.86
0.90
2
61 Зубрицька Л.А.
МСМК
в/ч 1467, ДПСУ, м. Харків
0.01
0.00
1.30
1.31
3
74 Боковая А.О.
КМС
ЦАК ДОСААФ, м. Мінськ
0.03
0.04
1.43
1.50
4
77 Пісарькова О.Л.
КМС
АТСК "Грааль", м. Севастополь
0.13
0.05
1.43
1.61
5
70 Корчмар І.М.
МСМК
в/ч А1134, ПС ЗСУ, м. Вiнниця
0.01
0.01
2.50
2.52
6
71 Залєвська К.К.
МСМК
в/ч 1467, ДПСУ, м. Харків
0.00
0.03
2.50
2.53
7
63 Кузнецова Т.В.
МС
в/ч А1134, ПС ЗСУ, м. Вiнниця
0.08
0.05
2.50
2.63
8
65 Чєрнікова О.В.
1 р-д. 
Бєлгородський АСК РОСТО
0.17
0.04
2.50
2.71
9
68 Хлопіна Х.А.
1 р-д. 
ЦАК ДОСААФ, м. Мінськ
0.04
0.47
2.50
3.01
10
75 Смірнова Н.С.
1 р-д. 
Бєлгородський АСК РОСТО
2.50
0.10
0.67
3.27
11
67 Яковлева Н.Д.
1 р-д. 
Кіровоградський АСК ТСОУ
2.30
0.12
2.50
4.92
12
62 Климова Г.Л.
1 р-д. 
Харківський АК ТСОУ ім. В.С.Гризодубової
2.50
0.07
2.50
5.07
13
72 Холоденко О.В.
1 р-д. 
Єнакіївський ДАТСК ТСОУ
2.50
0.16
2.50
5.16
14
76 Аношина Є.Є.
1 р-д. 
ГАСПК, м. Калуга
2.50
1.53
2.50
6.53
15
66 Нечехова О.О.
2 р-д.
АТСК "АНТЕЙ", м. Одеса
2.50
2.50
2.50
7.50
16
73 Жукова Д.С.
2 р-д.
Харківський АК ТСОУ ім. В.С.Гризодубової
2.50
2.50
2.50
7.50
16

 

Старший cуддя вправи № 1, суддя 2 категорії Л.М. Дьячок
Секретар вправи № 1, суддя 3 категорії І.В. Волобуєва


Вправа № 2 На точність приземлення одночасно на два датчика АІУ


уч.
Прізвище та ініціали
Спорт.
звання, категорія
Спортивна органiзацiя
Результат
 
Кваліфікаційних стрибків
Табло 1
Табло 2
Сумарний
Місце
57 Должєнков М.І.
МСМК
Аероклуб РОСТО, м. Курськ
0.04
5
10 
1
55 Манірко Є.М.
МСМК
в/ч 1467, ДПСУ, м. Харків
0.26
6
14 
2
48 Корчмар П.П.
МС
в/ч 1467, ДПСУ, м. Харків
0.12
7
11 
18 
3
36 Петров В.Г.
МС
Харківський АК ТСОУ ім. В.С.Гризодубової
0.19
15
16 
31 
4
2 Должєнков М.І.
МС
Аероклуб РОСТО, м. Курськ
0.05
16
16 
32 
5
28 Ліжненко І.І.
МС
Єнакіївський ДАТСК ТСОУ
0.27
16
16 
32 
5
37 Ткаченко С.В.
МС
в/ч А1134, ПС ЗСУ, м. Вiнниця
0.05
16
16 
32 
5
13 Поздняков І.С.
КМС
ЦАК ДОСААФ, м. Мінськ
0.20
16
16 
32 
5
16 Недбайлюк Є.В.
1 р-д. 
АТСК "Грааль", м. Севастополь
0.22
16
16 
32 
5
22 Юрчук К.Ю.
1 р-д. 
Бєлгородський АСК РОСТО
0.23
16
16 
32 
5

 

    Старший cуддя вправи № 2, суддя НК В.М. Плохой
Секретар вправи № 2, суддя 3 категорії С.М. Труш

Вправа № 3- Групові стрибкі на точність приземлення

Чоловіки

Команда
№ уч.
Прізвище та ініціали
Спорт.
звання, категорія
Результати стрибків
Сума
Місце
1
2
3
4
"Курський АК-1"
2 Должєнков М.І.
МС
0.01
0.00
0.02
0.02
1.46
1
17 Должєнков Д.І.
МС
0.01
0.02
1.31
0.03
57 Должєнков М.І.
МСМК
0.00
0.01
0.02
0.01
сума стрибка
0.02
0.03
1.35
0.06
підсумок
0.05
1.40
1.46
 
"Прикордонники"
30 Глуздовський С.О.
1 р-д.
0.03
0.04
1.71
0.04
2.13
2
48 Корчмар П.П.
МС
0.05
0.02
0.10
0.09
55 Манірко Є.М.
МСМК
0.00
0.01
0.02
0.02
сума стрибка
0.08
0.07
1.83
0.15
підсумок
0.15
1.98
2.13
 
"ХАЗ"
23 Корепанов Е.Е.
1 р-д. 
0.08
0.03
0.99
0.05
2.39
3
24 Ромасько С.М.
МС
0.28
0.04
0.10
0.09
45 Рубан В.М.
МС
0.03
0.08
0.02
0.60
сума стрибка
0.39
0.15
1.11
0.74
підсумок
0.54
1.65
2.39
 
"16,0 ТЕАМ"
6 Куніцкій А.В.
1 р-д.
0.00
0.03
2.50
0.03
4.37
4
13 Поздняков І.С.
КМС
0.03
0.00
0.14
0.03
21 Бистров А.А.
КМС
0.01
0.03
0.00
1.57
сума стрибка
0.04
0.06
2.64
1.63
підсумок
0.10
2.74
4.37
 
"Єнакіївський ДАТСК ТСОУ" 28 Ліжненко І.І.
МС
0.00
0.02
0.08
0.02
4.38
5
32 Азанов В.А.
МС
0.04
0.01
0.07
2.50
46 Лабінцев  С.І.
1 р-д. 
0.05
0.12
0.00
1.47
сума стрибка
0.09
0.15
0.15
3.99
підсумок
0.24
0.39
4.38
 
"Курський АК-2"
27 Спіца А.А.
1 р-д. 
0.01
0.01
0.26
0.07
4.86
6
39 Фєдянін Н.Н.
1 р-д. 
0.00
0.07
0.06
2.33
54 Котов К.І.
МС
0.02
0.02
2.01
0.00
сума стрибка
0.03
0.10
2.33
2.40
підсумок
0.13
2.46
4.86
 
"Грааль"
16 Недбайлюк Є.В.
1 р-д. 
0.05
0.04
0.11
0.02
5.42
7
38 Абрамов Д.Д.
МС
0.02
0.01
0.06
2.50
49 Виблов В.А.
1 р-д. 
0.02
0.45
0.01
2.13
сума стрибка
0.09
0.50
0.18
4.65
підсумок
0.59
0.77
5.42
 
"Курський АК-3"
11 Іванов І.Л.
1 р-д.
0.01
0.08
2.50
0.04
5.62
8
20 Бірюков Г.В.
МС
0.02
0.00
2.50
0.00
29 Бартєнєв А.А.
1 р-д
0.03
0.05
0.36
0.03
сума стрибка
0.06
0.13
5.36
0.07
підсумок
0.19
5.55
5.62
 
"Атака"
35 Козленко О.О.
1 р-д.
0.18
0.10
2.50
2.50
5.74
9
36 Петров В.Г.
МС
0.06
0.03
0.15
0.03
37 Ткаченко С.В.
МС
0.05
0.11
0.01
0.02
сума стрибка
0.29
0.24
2.66
2.55
підсумок
0.53
3.19
5.74
 
"Перцы"
5 Богданов А.С.
1 р-д. 
0.09
0.16
0.18
1.98
6.83
10
8 Юрчук В.Ю.
1 р-д. 
1.40
0.05
0.06
0.03
56 Савєнко Є.М.
1 р-д. 
0.85
0.03
0.02
1.98
сума стрибка
2.34
0.24
0.26
3.99
підсумок
2.58
2.84
6.83
 
"Неботрясы"
10 Лисенко С.О.
1 р-д. 
0.07
0.05
0.22
2.50
8.61
11
15 Богуренко І.Л.
1 р-д. 
0.08
0.12
0.69
2.50
51 Януш О.О.
1 р-д. 
0.09
0.03
0.01
2.25
сума стрибка
0.24
0.20
0.92
7.25
підсумок
0.44
1.36
8.61
 
"КАЛУГА"
25 Яшев А.С.
1 р-д. 
0.04
0.00
0.19
0.10
11.28
12
41 Григорьєв Д.А.
1 р-д. 
1.81
1.42
2.50
2.50
43 Купрій В.Н.
1 р-д. 
0.12
0.03
0.07
2.50
сума стрибка
1.97
1.45
2.76
5.10
підсумок
3.42
6.18
11.28
 
"Звери"
3 Звєрєв В.В.
1 р-д. 
0.07
0.15
0.02
2.50
11.91
13
12 Бабенко М.В.
1 р-д. 
0.14
0.36
0.09
2.50
31 Євтушенко Є.А.
кат "В"
0.21
0.87
2.50
2.50
сума стрибка
0.42
1.38
2.61
7.50
підсумок
1.80
4.41
11.91
 
"Барс"
7 Міронов С.Л.
2 р-д.
2.50
2.50
1.53
2.50
11.93
14
22 Юрчук К.Ю.
1 р-д. 
0.01
0.14
0.03
0.05
26 Биков В.В.
1 р-д. 
0.05
0.12
2.50
0.00
сума стрибка
2.56
2.76
4.06
2.55
підсумок
5.32
9.38
11.93
 
"К.Г.Б."
14 Кузнєцов А.В.
кат "С"
0.03
0.09
1.42
2.50
15.54
15
18 Гілко Р.М.
1 р-д.
0.06
1.03
2.50
2.50
58 Бойко В.М.
кат. "С"
0.20
0.22
2.50
2.49
сума стрибка
0.29
1.34
6.42
7.49
підсумок
1.63
8.05
15.54
 
"Три толстяка"
19 Пустовий О.М.
1 р-д.
0.09
0.14
2.11
0.22
17.71
16
40 Банар - Янатій О.Ю.
2 р-д.
2.50
2.50
2.50
2.39
47 Пустовий Д.М.
2 р-д.
0.03
0.60
2.13
2.50
сума стрибка
2.62
3.24
6.74
5.11
підсумок
5.86
12.60
17.71
 
"Калуга-2"
1 Чіжов А.В.
1 р-д. 
2.50
2.50
2.50
2.50
18.76
17
4 Іванов Є.М.
1 р-д. 
2.39
0.35
0.11
2.50
50 Дейкін А.В.
1 р-д. 
0.08
0.35
0.48
2.50
сума стрибка
4.97
3.20
3.09
7.50
підсумок
8.17
11.26
18.76
 
"Одисей"
34 Гузанов В.О.
2 р-д.
2.50
2.50
2.50
2.50
24.21
18
42 Комаров В.В.
2 р-д.
2.50
2.50
2.50
2.50
53 Пономарёв Д.В.
1 р-д.
0.99
0.72
0.00
2.50
сума стрибка
5.99
5.72
5.00
7.50
підсумок
11.71
16.71
24.21
 
"Молодёжь"
9 Закопайло А.В.
2 р-д.
2.50
2.50
2.50
2.50
29.24
19
33 Грінченко В.Ю.
кат "В"
2.50
1.74
2.50
2.50
44 Клевцов С.Ю.
2 р-д.
2.50
2.50
2.50
2.50
сума стрибка
7.50
6.74
7.50
7.50
підсумок
14.24
21.74
29.24

 

Старший cуддя вправи № 3, суддя 2 категорії Л.М. Дьячок
Секретар вправи № 3, суддя 3 категорії І.В. Волобуєва

Вправа № 3- Групові стрибкі на точність приземлення

Жінки

Команда
№ уч.
Прізвище та ініціали
Спорт.
звання, категорія
Результати стрибків
Сума
Місце
1
2
3
"Беларусь"
64 Сталькова Є.Н.
МС
0.06
0.04
0.13
1.73
1
74 Боковая А.О.
КМС
0.03
0.04
1.43
сума стрибка
0.09
0.08
1.56
підсумок
0.17
1.73
 
"Прикордонниці"
61 Зубрицька Л.А.
МСМК
0.01
0.00
1.30
3.84
2
71 Залєвська К.К.
МСМК
0.00
0.03
2.50
сума стрибка
0.01
0.03
3.80
підсумок
0.04
3.84
 
"Сборная СНГ"
68 Хлопіна Х.А.
1 р-д. 
0.04
0.47
2.50
4.62
3
77 Пісарькова О.Л.
КМС
0.13
0.05
1.43
сума стрибка
0.17
0.52
3.93
підсумок
0.69
4.62
 
"Вінницькі ластівки"
63 Кузнецова Т.В.
МС
0.08
0.05
2.50
5.15
4
70 Корчмар І.М.
МСМК
0.01
0.01
2.50
сума стрибка
0.09
0.06
5.00
підсумок
0.15
5.15
 
"Кіровоград"
67 Яковлева Н.Д.
1 р-д. 
2.30
0.12
2.50
5.82
5
69 Балибіна Д.Д.
КМС
0.02
0.02
0.86
сума стрибка
2.32
0.14
3.36
підсумок
2.46
5.82
 
"БАСК"
65 Чєрнікова О.В.
1 р-д. 
0.17
0.04
2.50
5.98
6
75 Смірнова Н.С.
1 р-д. 
2.50
0.10
0.67
сума стрибка
2.67
0.14
3.17
підсумок
2.81
5.98
 
"ОСИ"
62 Климова Г.Л.
1 р-д.
2.50
0.07
2.50
10.23
7
72 Холоденко О.В.
1 р-д.
2.50
0.16
2.50
сума стрибка
5.00
0.23
5.00
підсумок
5.23
10.23
 
"МуСе"
66 Нечехова О.О.
2 р-д.
2.50
2.50
2.50
15.00
8
73 Жукова Д.С.
2 р-д.
2.50
2.50
2.50
сума стрибка
5.00
5.00
5.00
підсумок
10.00
15.00

 

Старший cуддя вправи № 3, суддя 2 категорії Л.М. Дьячок
Секретар вправи № 3, суддя 3 категорії І.В. Волобуєва