Дещо з галерей

Вхід для користувачів

Наразі на сайті

Наразі на сайті 0 користувачів і 0 гостей.

”Затверджено”
Радою ФПС України 19.12.2008 р., протокол № 05/08
Президент ФПСУ
О. Шаповалов

Календарний план спортивних заходів з парашутного спорту на 2009 рік

Пор №

Назва заходу

Строк початку/
закінчення

Трива-лість

Місце проведення

Організації, учасники

Учасників

Суддів

Вид змагань

Всього людино-днів

всього

однієї команди

всього

іного-родніх

 1.

НТЗ з підготовки до встановлення світових та національних рекордів з групової акробатики

01 – 15.03

14

Таїланд

Кращі спортсмени

10

 

 

 

 

 

2. 

НТЗ з підготовки до міжнародних змагань

квітень

10

АР Крим

Збірна України

33

20

-

-

-

 

3. 

НТЗ з підготовки до рекорду світу у категорії “Велика формація“

квітень

14

США

Кращі спортсмени

10

10

 

 

 

 

4. 

Всеукраїнський семінар суддів з парашутного спорту

27-30.04

4

сел. Майське,
Дніпропет-ровська обл.

Провідні судді

 

 

35

 

 

 

5. 

НТЗ з підготовки до рекорду світу у категорії “Велика формація“

травень

14

США

Кращі спортсмени

10

10

 

 

 

 

6. 

Міжнародні змагання на Кубок Адріатики

14 – 17.05

4

м. Бар, Чорногорія

Збірна України

7

5

 

 

ОК

 

7. 

НТЗ з підготовки до міжнародних змагань

травень

10

м. Київ

Збірна України

33

20

-

-

-

 

8. 

Міжнародні змагання на “Кубок ЦСПК”

25 – 30.05

6

м. Рязань, Росія

Збірна України

12

10

 

 

О/К

 

9. 

Кубок імені ГРС М.О. Острякова

03 – 06.06

4

Севастополь

Клуби

40

5

12

6

О/К

 

10. 

Всесвітні Авіаційні Ігри (класичний парашутизм)

06 – 13.06

7

м. Турин, Італія

Кращі спортсмени світу

2

1

 

 

О

 

11. 

Кубок пам’яті абсолютного чемпіона світу Г.М. Сурабка з парашутних видів спорту

16 – 21.06

6

смт. Бородянка, Київська обл.

Клуби

50

5

15

10

О/К

 

12. 

НТЗ з підготовки до чемпіонату Європи (класичний парашутизм)

червень

10

м. Кіровоград

Збірна України

33

20

-

-

-

 

13. 

Відкритий Кубок України з Фрі-Флайю

23-26.07

4

сел. Майське,
Дніпропет-ровська обл.

Клуби

24

3

9

6

К

 

14. 

Кубок “Агро-Союзу” з парашутного спорту
(групова акробатика серед ”команд-двійок”)

23-26.07

4

сел. Майське,
Дніпропет-ровська обл.

Клуби

24

3

9

6

К

 

15. 

Всеукраїнський семінар суддів з парашутного спорту

липень

4

м. Харків

Провідні судді

 

 

35

 

 

 

16. 

14й Кубок України, 12й Кубок імені К. Калініна та 7й Кубок пам'яті Героя України В. Мельникова
з класичного парашутизму

22 – 26.07

5

м. Харків

Кращі спортсмени

50

 

15

10

О

 

17. 

НТЗ з підготовки до чемпіонату Європи (класичний парашутизм)

липень-серпень

15

м. Кіровоград

Збірна України

33

20

-

-

-

 

18. 

6-й Чемпіонат Європи з класичного парашутизму

липень-серпень

7

За призначенням

Збірна України

14

10

 

 

О/К

 

19. 

Кубок “Великого Донбасу“

05 – 09.08

5

Донецька обл.

Клуби

50

5

15

10

О/К

 

20. 

Всеукраїнські змагання на Кубок з парашутного пілотування

20 – 23.08

4

смт. Бородянка, Київська обл.

Кращі спортсмени

 

 

 

 

 

 

21. 

Кубок “Агро-Союзу” з парашутного спорту
(групова акробатика, швидкісна побудова формації ”шістка”)

21 - 24.08

5

сел. Майське,
Дніпропет-ровська обл.

Клуби

24

3

9

6

К

 

22. 

59-й чемпіонат України з класичного парашутизму та 2-й чемпіонат України серед юніорів

серпень-вересень

5

м. Кіровоград

Клуби

84

7

20

18

О/К

 

23. 

НТЗ з підготовки до чемпіонату Європи (групова акробатика)

серпень

10

Київська область

Збірна України

30

20

-

-

-

 

24. 

Кубки світу та чемпіонати Європи з групової акробатики та артистичних видів парашутного спорту

30.08–06.09

8

Чеська Республіка

Збірні України

18

5

 

 

К

 

25. 

4-й чемпіонат України та Кубок “ЮТЕМ“ з групової акробатики

23 -27.09

5

За призначенням

Клуби

48

6

9

6

К

 

26. 

НТЗ з підготовки до міжнародних змагань

вересень

5

АР Крим

Збірна України

28

15

 

 

 

 

27. 

Кубок пам’яті Г.О. Олійника “Кримське Небо”

вересень

5

м. Севастополь

Клуби

40

5

12

7

О/К

 

28. 

Спроби зі встановлення рекорду світу у категорії “Велика формація“

21-27.09

7

США

Кращі спортсмени

10

10

 

 

 

 

29. 

Кубок СНД з класичного парашутизму

вересень-жовтень

6

Агой, Краснодар-ський край, Росія

Збірна України

12

10

 

 

О/К

 

30. 

Кубок пам’яті М.О. Федоренка “День-Ніч”

вересень-жовтень

5

АР Крим

Клуби

54

6

12

6

О/К

 

31. 

НТЗ з підготовки до рекорду світу у категорії “Велика формація“

листопад

14

США

Кращі спортсмени

10

10