Дещо з галерей

Вхід для користувачів

Наразі на сайті

Наразі на сайті 0 користувачів і 0 гостей.

Міжнародний турнір «Відкритий чемпіонат Харківської області

з точності приземлення»,

12-й Кубок імені К.О.Калініна,

7-й Кубок пам'яті Героя України

Василя Мельникова

з класичного парашутизму

 

Звіт Головної суддівської колегії

 

м. Харків                                                                                                                   3 - 6. 09. 2009

Змагання проводилися з 3 по 6 вересня 2009 р. у м. Харкові на базі Харківського аероклубу ім. В.С. Гризодубової, аеродром Коротич.

Програма змагань:

Вправа № 1. Стрибки на точність приземлення з H=900–1000 м.

Вправа № 2. На точність приземлення одночасно на два датчика.

Вправа № 3. Групові стрибки на точність приземлення з H=900–1000 м.

До змагань допускалися спортсмени у відповідності з Положенням про змагання. Усього у змаганнях взяли участь 78 спортсменів, з них жінок—23. Представників Росії – 21 спортсмени, Білорусії – 10 спортсменів, Казахстану – 6 спортсменів.

Для участі у вправі № 3 було заявлено 18 чоловічих команд та 11 жіночих.

За спортивною класифікацією:

МСМК

МС

КМС

1 р-д

2 р-д

F

E

D

C

В

БК

 

ч

ж

ч

ж

ч

ж

ч

ж

ч

ж

ч

ж

ч

ж

ч

ж

ч

ж

ч

ж

ч

ж

2

4

17

7

7

2

16

6

5

-

3

-

3

1

9

9

9

17

-

3

12

3

Найстарший за віком— Рубан В.М.. 1949 р.н., серед жінок – Ольшницька Н.М. 1956 р.н., наймолодший Проворотов А.А. 1992 р.н., серед жінок – Овчіннікова Н.І. 1991 р.н.

За кількістю стрибків: найбільша - Гулак С.Г - 10008, найменша - Проворотов А.А. - 126.

Суддівська колегія складалася з 16 чоловік та мала такий склад: судді FAI - 2, судді НК - 2, судді 1 кат. - 4, судді 2 кат. — 5, судді 3 кат. — 3. Також 2 – судді - стажери. З них один суддя - суддя 1 кат. з республіки Казахстан

Учасники змагань представляли спортивні колективи наступних організацій та стран:

1. ХАК ТСОУ ім. В.С.Гризодубової;

2. Єнакіївський ДАТСК МОН;

3. Кіровоградский АСК ТСОУ;

4. В/ч 1467, ДПСУ, м. Харків;

5. Белгородський АСК РОСТО, Росія;

6. Курського ОФПС, Росія;

7. Республіка Казахстан;

8. Республіка Білорусь;

9. Дніпропетровський АТСК ТСОУ;

10. В/ч 1134, м. Вінниця;

11. СК «Пара- Крим» м. Сімферополь;

12. Донецький АСК ТСОУ;

13. Молодіжна збірна Росії;

14. ЦАК ім. Антонова, м. Київ;

15. в/ч 2269, ВВ МВСУ, м. Олександрія.

 

У змаганнях брали участь спортсмени з наступних міст України: Харків, Кіровоград, Вінниця, Краматорськ, Сімферополь, Київ, Донецьк, Єнакієве, Дніпропетровськ, Олександрія;

Росії: Москва, Тюмень, Владікавказ, Ватутіно, Ульянівськ, Желізногірськ, Бєлгород/, Пермь, Самара, Єкатеринбург;

Білорусі: Мінськ, Барановичі, Вітебськ;

Казахстану: Уральск.

Змагання проведені згідно з положенням про проведення міжнародного турніру «Відкритий чемпіонат Харківської області зі стрибків з парашутом на точність приземлення», 12 – го Кубку ім. К.А. Калініна з класичного парашутизму, 7 – го Кубку героя України В. Мельникова.

Змагання проходили у звичайних погодних умовах: сила вітру – 0 – 6 м/с, хмарність - 0 – 3 бали висотою до 1500 м.

Програма змагань виконана повністю.

Загалом було виконано 570 стрибків, з них За програмою Міжнародний турнір «Відкритий чемпіонат Харківської області з точності приземлення», ,7-й Кубок пам'яті Героя УкраїниВасиля Мельникова  – 546, за програмою 12-го Кубку імені К.О.Калініна – 20 стрібків з них 24 на пристрілку та 2 повторних.

Травм, протестів та отказів парашутної техніки не зафіксовано.

Парашутні стрибки обслуговувалися двома літаками АН-2 Харківського АК ім. В.С.Гризодубової. Проживання учасників змагань було організовано на аеродромі „Коротич”, та у гуртожитку танкового інституту ЗСУ, у профілакторії ХАЗ, Харчування учасників змагань було організовано на аеродромі.

Стрибки виконувалися на мати з поролону, що були надані Харківською обласною федерацією парашутного спорту.

Результати у стрибках на точність приземлення вимірювались електронною системою (АВП) „Поиск-2”, м. Рязань, що була надана Харківською обласною федерацією парашутного спорту, в/ч 1467 Державної прикордонної служби України, м. Харків, та Авіаційним центром ВСМ м. Донецьк з діаметром центру 2 – сантіметри.

Швидкість вітру вимірювалась електронним анемометром, що був наданий федерацією парашутного спорту України.

Призери нагороджувалися медалями, дипломами та грошовими преміями, спортсмени, які посіли 4 – 6 місце - цінними призами. Призери у вправі № 2 та № 3 нагороджувалися дипломами та заохочувальними призами.

Тренери переможців нагороджувалися дипломами.

 

Підтвердження та виконання нормативів ЄСК України.

 

          8 спортсменів виконали норматив «Кандидата у майстри спорту України»;

          8 спортсмени виконали нормативи «Майстра спорту України»;

          3 спортсмени виконали нормативи «1 – го розряду».

Висновки:

Суддівська колегія визначає відмінну роботу колективу Харківського АК ім. В.С.Гризодубової (начальник Філатов С.М.) та Харківської обласної ФПС (президент Шаповалов О.В.) з підготовки та проведення змагань.

Урочисте відкриття та закриття змагань було проведене на аеродромі у присутності почесних гостей за участю оркестру ХУПС. Хід, проходження та результати змагань освітлювалися засобами масової інформації (телебачення, радіо, газети). Змагання проводилися за підтримки голови Харківської обласної державної адміністрації.

Пропозиції:

1.        Раді Федерації парашутного спорту Харківаської області рекомендувати винайти можливості для вдосконалення суддівської апаратури:

·         придбання контрольного датчика визначення першої точки приземлення спортсмена;

·         сучасної системи виміру швидкості та напряму вітру.

2.        Головна суддівська коллегія звертає увагу на високий спортивний дух змагань.

 

 

 

Головний суддя,

суддя 1 категорії                                                           О.О. Труш

 

Заступник Головного судді,

суддя FAI                                                                      В.В. Покатілов

 

Старший суддя вправи № 1

суддя НК                                                                       В.Б. Чернишов

 

Старший суддя вправи № 2

суддя 2 категорії                                                           Н.М. Очеретяная

 

Старший суддя вправи № 2

суддя FAI                                                                      В.М. Плохой

 

Старший суддя на старті,

суддя 2 категорії                                                           О.Ю. Бутузов

 

Головний секретар,

Суддя 2 категорії                                                          С.М. Труш