Дещо з галерей

Вхід для користувачів

Наразі на сайті

Наразі на сайті 0 користувачів і 0 гостей.

МІЖНАРОДНИЙ ТУРНІР
"ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЗІ СТРИБКІВ З ПАРАШУТОМ НА ТОЧНІСТЬ ПРИЗЕМЛЕННЯ"

аеродром Коротич, м. Харків

3 - 6.09.2009 р.


Чоловіки

Вправа № 1- Стрибки на точність приземлення


уч.
Прізвище та ініціали
Спорт.
звання, категорія
Спортивна
органiзацiя
Стрибки
ПФ
Ф
Додат.
стрибок
Cума
Мiсце
Викон.
нормат.
1-й
2-й
3-й
4-й
5-й
17 Ліжненко І.І. МС Єнакіївський ДАТСК МОН
0,00
0,02
0,00
0,01
0,02
0,01
0,03
0,09
1
15 Манірко Є.М. МСМК в/ч 1467, ДПСУ, м. Харків
0,04
0,00
0,02
0,02
0,01
0,00
0,01
0,01*
0,10
2
52 Поздняков І.С. КМС Республіка Білорусь
0,02
0,01
0,00
0,01
0,01
0,05
0,00
0,03*
0,10
3
ВМС
20 Котов К.І. МС Курська ОФПС
0,01
0,01
0,01
0,00
0,05
0,01
0,03
0,12
4
6 Гулак С.Г. МСМК в/ч А1134, ПС ЗСУ, м. Вiнниця
0,02
0,01
0,00
0,01
0,03
0,02
0,04
0,13
5
53 Балабановіч А.В. МС Республіка Білорусь
0,01
0,02
0,02
0,01
0,02
0,02
0,03
0,13
6
45 Петров В.Г. МС Харківський АК ТСОУ ім. В.С.Гризодубової
0,02
0,03
0,02
0,05
0,01
0,02
0,00
0,15
7
5 Шляпников О.В. МС ЦАК ім. Антонова, м. Київ
0,02
0,03
0,02
0,01
0,01
0,05
0,01
0,15
8
18 Азанов В.А. МС Єнакіївський ДАТСК МОН
0,04
0,02
0,03
0,00
0,02
0,04
0,01
0,16
9
37 Плєсовских А.Н. КМС Молодіжна збірна Росії
0,00
0,01
0,00
0,02
0,04
0,04
0,05
0,16
10
39 Балін С.В. КМС Молодіжна збірна Росії
0,07
0,03
0,00
0,01
0,04
0,01
0,01
0,17
11
ВМС
54 Бистров А.А. МС Республіка Білорусь
0,03
0,01
0,05
0,07
0,01
0,00
0,02
0,19
12
14 Корчмар П.П. МС в/ч 1467, ДПСУ, м. Харків
0,03
0,01
0,02
0,06
0,03
0,01
0,04
0,20
13
1 Лисенко С.О. кат. "С" Єнакіївський ДАТСК МОН
0,03
0,00
0,10
0,00
0,01
0,03
0,09
0,26
14
ВМС
9 Гачін А.Г. МС ФАСУ, м. Ульянівськ, Росія
0,02
0,02
0,02
0,05
0,05
0,01
0,17
15
28 Небреєв Б.А. МС СК "ПАРА-КРИМ", м. Сімферополь
0,05
0,01
0,02
0,02
0,02
0,06
0,18
16
40 Рубан В.М. МС Харківський АК ТСОУ ім. В.С.Гризодубової
0,05
0,03
0,07
0,01
0,02
0,00
0,18
16
36 Богданов А.С. 1 р-д. Бєлгородський АСК РОСТО
0,04
0,01
0,07
0,04
0,03
0,00
0,19
18
ВМС
29 Юрченко В.О. МС СК "ПАРА-КРИМ", м. Сімферополь
0,01
0,04
0,03
0,04
0,07
0,01
0,20
19
51 Скворцов М.Г. КМС Республіка Білорусь
0,07
0,03
0,02
0,00
0,05
0,03
0,20
19
ВМС
4 Кутя О.А. МС в/ч А1134, ПС ЗСУ, м. Вiнниця
0,04
0,04
0,04
0,02
0,02
0,05
0,21
21
7 Соболєв В.Є. МС ФАСУ, м. Ульяновськ, Росія
0,03
0,03
0,05
0,01
0,07
0,03
0,22
22
38 Нікітін Є.Б. КМС Молодіжна збірна Росії
0,01
0,07
0,00
0,03
0,06
0,06
0,23
23
ВМС
47 Кутафін Є.В. КМС Республіка Казахстан, м. Уральск
0,03
0,03
0,02
0,06
0,02
0,08
0,24
24
ВМС
50 Отомас В.І. 1 р-д. Республіка Білорусь
0,04
0,04
0,10
0,01
0,02
0,03
0,24
24
ВМС
19 Бірюков Г.В. МС Курська ОФПС
0,04
0,04
0,05
0,02
0,03
0,08
0,26
26
13 Глуздовський С.О. 1 р-д.  в/ч 1467, ДПСУ, м. Харків
0,03
0,02
0,06
0,09
0,00
0,07
0,27
27
ВКМС
49 Куніцкій А.В. 1 р-д. Республіка Білорусь
0,04
0,02
0,01
0,02
0,03
1,58
1,70
28
23 Недбайлюк Є.В. 1 р-д.  Донецький АСК ТСОУ
0,02
0,03
0,04
0,12
0,01
0,22
29
ВКМС
22 Абрамов Д.Д. МС Донецький АСК ТСОУ
0,01
0,05
0,05
0,04
0,10
0,25
30
34 Юрчук В.Ю. 1 р-д. Бєлгородський АСК РОСТО
0,07
0,13
0,04
0,07
0,01
0,32
31
ВКМС
35 Юрчук К.Ю. 1 р-д. Бєлгородський АСК РОСТО
0,08
0,13
0,05
0,03
0,03
0,32
31
ВКМС
8 Косінскій С.А. 1 р-д. ФАСУ, м. Ульяновськ, Росія
0,07
0,01
0,09
0,10
0,06
0,33
33
ВКМС
10 Іванов І.Л. 1 р-д. Курська ОФПС
0,01
0,01
0,01
0,03
0,27
0,33
33
ВКМС
21 Спіца А.А. КМС Курська ОФПС
0,04
0,14
0,07
0,03
0,05
0,33
33
56 Сімбіркін А.В.  1 р-д. Республіка Казахстан, м. Уральск
0,09
0,11
0,07
0,03
0,04
0,34
36
ВКМС
33 Януш О.О. КМС Єнакіївський ДАТСК МОН
0,25
0,04
0,03
0,04
0,04
0,40
37
44 Іванов Є.М. 1 р-д.  Харківський АК ТСОУ ім. В.С.Гризодубової
0,07
0,08
0,05
0,16
0,06
0,42
38
ВКМС
16 Лабінцев  С.І. кат. "С" Єнакіївський ДАТСК МОН
0,22
0,09
0,06
0,10
0,04
0,51
39
11 Савєнко Є.М. 1 р-д. Бєлгородський АСК РОСТО
0,03
0,44
0,01
0,02
0,02
0,52
40
32 Бойко В.М. кат. "С" Єнакіївський ДАТСК МОН
0,02
0,33
0,05
0,07
0,13
0,60
41
48 Чуріков П.В. КМС Республіка Казахстан, м. Уральск
0,14
0,27
0,04
0,06
0,13
0,64
42
42 Корепанов Е.Е. 1 р-д.  Харківський АК ТСОУ ім. В.С.Гризодубової
0,52
0,12
0,01
0,07
0,03
0,75
43
24 Виблов В.А. 1 р-д.  Донецький АСК ТСОУ
0,02
0,04
0,04
0,81
0,06
0,97
44
2 Бабенко М.В. кат. "С" Єнакіївський ДАТСК МОН
0,05
0,08
0,16
0,09
0,79
1,17
45
30 Кузьмін М.С. 1 р-д. СК "ПАРА-КРИМ", м. Сімферополь
0,05
0,01
0,10
1,46
0,10
1,72
46
31 Богуренко І.Л. 1 р-д.  Єнакіївський ДАТСК МОН
0,06
0,16
0,09
2,07
0,01
2,39
47
41 Ромасько С.М. МС Харківський АК ТСОУ ім. В.С.Гризодубової
2,50
0,03
0,04
0,04
0,05
2,66
48
27 Соколов С.В. 2 р-д. Краматорський ОР АТСК
0,98
0,09
0,38
1,13
0,11
2,69
49
46 Джунусходжаєв І.Т. КМС Республіка Казахстан, м. Уральск
2,50
0,04
0,09
0,14
0,02
2,79
50
26 Пономарьов О.М. 2 р-д. Кіровоградський АСК ТСОУ
2,00
0,13
0,16
0,61
0,20
3,10
51
12 Провоторов А.А. 2 р-д. Бєлгородський АСК РОСТО
0,02
1,84
0,16
1,28
0,14
3,44
52
43 Міронов С.Л. 2 р-д. Бєлгородський АСК РОСТО
0,06
0,24
0,08
1,82
1,73
3,93
53
25 Банар - Янатій О.Ю. 2 р-д. Кіровоградський АСК ТСОУ
2,24
1,22
0,06
0,49
0,26
4,27
54
3 Беседа А.О. кат "В" Єнакіївський ДАТСК МОН
1,77
0,10
0,30
2,16
2,50
6,83
55
Старший cуддя вправи № 1, суддя НК В.Б. Чернишов
Секретар вправи № 1, суддя НК П.С. Корчмар

Жінки

Вправа № 1- Стрибки на точність приземлення


уч.
Прізвище та ініціали
Спорт.
звання, категорія
Спортивна
органiзацiя
Стрибки
ПФ
Ф
Додат.
стрибок
Cума
Мiсце
Викон.
нормат.
1-й
2-й
3-й
4-й
5-й
75 Баліна О.І. МС Молодіжна збірна Росії
0,01
0,01
0,00
0,00
0,06
0,02
0,01
0,11
1
70 Сталькова Є.Н. МС Республіка Білорусь
0,03
0,01
0,02
0,04
0,02
0,02
0,02
0,16
2
72 Залєвська К.К. МСМК в/ч 1467, ДПСУ, м. Харків
0,03
0,03
0,05
0,01
0,02
0,00
0,03
0,01*
0,17
3
82 Кириленко О.С. МСМК в/ч 2269, ВВ МВСУ, м. Олександрія
0,02
0,03
0,03
0,03
0,04
0,01
0,01
0,04*
0,17
4
69 Налівайко Т.А. МС Республіка Білорусь
0,01
0,02
0,00
0,03
0,06
0,01
0,09
0,22
5
63 Кузьміна Ю.С. МС Республіка Білорусь
0,07
0,02
0,00
0,02
0,01
0,03
0,53
0,68
6
80 Кузнецова Т.В. МС в/ч А 1134, ПС ЗСУ, м. Вiнниця
0,00
0,03
0,05
0,03
0,02
0,08
0,21
7
79 Корчмар І.М. МСМК в/ч А 1134, ПС ЗСУ, м. Вiнниця
0,03
0,01
0,02
0,04
0,12
0,04
0,26
8
64 Боковая А.О. КМС Республіка Білорусь
0,03
0,01
0,44
0,01
0,02
0,02
0,53
9
73 Щукіна І.Є. КМС Молодіжна збірна Росії
0,13
0,29
0,00
0,03
0,16
0,00
0,61
10
83 Яковлева Н.Д. 1 р-д.  Кіровоградський АСК ТСОУ
0,14
0,07
0,04
0,39
0,13
0,09
0,86
11
77 Чєрнікова О.В. 1 р-д. Бєлгородський АСК РОСТО
0,05
0,04
1,01
0,12
0,02
0,06
1,30
12
78 Смірнова Н.С. 1 р-д. Бєлгородський АСК РОСТО
0,05
0,03
0,13
1,62
0,07
1,90
13
62 Купчик О.В. кат. "С" Єнакіївський ДАТСК МОН
0,03
0,05
1,70
0,07
0,10
1,95
14
В 1 р-д.
76 Крівощєкова Т.В. МС Молодіжна збірна Росії
0,04
0,05
2,50
0,02
0,00
2,61
15
74 Гусєва А.В. 1 р-д. Молодіжна збірна Росії
0,05
0,11
2,50
0,07
0,02
2,75
16
61 Ольшницька Н.М. МС Донецький АСК ТСОУ
1,59
0,03
1,09
0,09
0,26
3,06
17
71 Зубрицька Л.А. МСМК в/ч 1467, ДПСУ, м. Харків
2,50
0,01
1,02
0,00
0,00
3,53
18
67 Климова Г.Л. кат. "С" Єнакіївський ДАТСК МОН
0,10
0,06
2,50
0,04
1,21
3,91
19
В 1 р-д.
68 Холоденко О.В. кат. "С" Єнакіївський ДАТСК МОН
2,50
0,09
2,50
0,07
0,12
5,28
20
В 1 р-д.
81 Пісарькова О.Л. КМС Днiпропетровський АСК ТСОУ
0,87
0,02
2,50
2,50
0,02
5,91
21
65 Москалєва Д.О. 1 р-д. Республіка Казахстан, м. Уральск
2,50
0,07
2,42
0,97
0,20
6,16
22
66 Овчіннікова Н.І. 1 р-д. Республіка Казахстан, м. Уральск
2,50
2,50
2,50
0,26
2,50
10,26
23
Старший cуддя вправи № 1, суддя НК В.Б. Чернишов
Секретар вправи № 1, суддя НК П.С. Корчмар