Дещо з галерей

Вхід для користувачів

Наразі на сайті

Наразі на сайті 0 користувачів і 0 гостей.

7-й Кубок пам'яті Героя України Василя Мельникова

Групові стрибкі на точність приземлення

аеродром Коротич, м. Харків

Чоловіки

3 - 6.09.2009 р.

Команда
№ уч.
Прізвище та ініціали
Спорт. звання, категорія
Результати  стрибків
Сума
Місце
Фінальна частина
1
2
3
4
5
1/4 фіналу 1/2 фіналу Фінал Мiсце
"ДПСУМ" 13 Глуздовський Сергій Олександрович 1 р-д. 
0,03
0,02
0,06
0,09
0,00
0,44
3
0,03
0,02
0,07
1
14 Корчмар Петро Петрович МС
0,03
0,01
0,02
0,06
0,03
0,02
0,01
0,01
15 Манірко Євген Миколайович МСМК
0,04
0,00
0,02
0,02
0,01
0,03
0,00
0,01
сума стрибка
0,10
0,03
0,10
0,17
0,04
0,08
0,03
0,09
підсумок
0,13
0,23
0,40
0,44
 
 
"Молода Росія" 37 Плєсовских Андрєй Николаєвич КМС
0,00
0,01
0,00
0,02
0,04
0,39
2
0,01
0,03
0,00
2
38 Нікітін Євгєній Борісовіч КМС
0,01
0,07
0,00
0,03
0,06
0,02
0,01
0,10
39 Балін Сєргєй Васільєвич КМС
0,07
0,03
0,00
0,01
0,04
0,02
0,15
0,03
сума стрибка
0,08
0,11
0,00
0,06
0,14
0,05
0,19
0,13
підсумок
0,19
0,19
0,25
0,39
 
 
"Біло- русь 1" 52 Поздняков Ілья Сєргєєвич КМС
0,02
0,01
0,00
0,01
0,01
0,30
1
0,02
0,00
3
 
53 Балабановіч Андрєй Вячєславович МС
0,01
0,02
0,02
0,01
0,02
0,02
0,04
54 Бистров Антон Альбєртовіч МС
0,03
0,01
0,05
0,07
0,01
0,01
0,00
сума стрибка
0,06
0,04
0,07
0,09
0,04
0,05
0,04
підсумок
0,10
0,17
0,26
0,30
 
 
"Донбас" 16 Лабінцев  Сергій Іванович 1 р-д. 
0,22
0,09
0,06
0,10
0,04
0,67
6
0,03
0,15
4
 
17 Ліжненко Ігор Іванович МС
0,00
0,02
0,00
0,01
0,02
0,04
0,03
18 Азанов Валерій Анатолійович МС
0,04
0,02
0,03
0,00
0,02
0,05
0,01
сума стрибка
0,26
0,13
0,09
0,11
0,08
0,12
0,19
підсумок
0,39
0,48
0,59
0,67
 
 
"Шанс" 19 Бірюков Гєннадій Владіміровіч МС
0,04
0,04
0,05
0,02
0,03
0,59
5
0,03
5
 
20 Котов Константін Іванович МС
0,01
0,01
0,01
0,00
0,05
0,03
21 Спіца Антон Алєксандровіч КМС
0,04
0,14
0,07
0,03
0,05
0,05
сума стрибка
0,09
0,19
0,13
0,05
0,13
0,11
підсумок
0,28
0,41
0,46
0,59
 
 
"Біло- русь 2" 49 Куніцкій Артур Валєрьєвіч 1 р-д.
0,04
0,02
0,01
0,02
0,03
0,50
4
0,03
6
 
50 Отомас Владімір Івановіч 1 р-д.
0,04
0,04
0,10
0,01
0,02
0,13
51 Скворцов Максим Гєоргієвіч КМС
0,07
0,03
0,02
0,00
0,05
0,01
сума стрибка
0,15
0,09
0,13
0,03
0,10
0,17
підсумок
0,24
0,37
0,40
0,50
 
 
"ФАСУ" 7 Соболєв Владімір Євгєньєвич МС
0,03
0,03
0,05
0,01
0,07
0,68
8
0,03
7
 
8 Косінскій Сєргєй Алєксєєвіч 1 р-д.
0,07
0,01
0,09
0,10
0,06
2,50
9 Гачиін Александр Геннадьєвич МС
0,02
0,02
0,02
0,05
0,05
0,01
сума стрибка
0,12
0,06
0,16
0,16
0,18
2,54
підсумок
0,18
0,34
0,50
0,68
 
 
"в/ч А 1134" 4 Кутя Олександр Анатолійович МСМК
0,04
0,04
0,04
0,02
0,02
0,32
7
0,03
8
 
5 Шляпников Олександр Володимирович МС
0,02
0,03
0,02
0,01
0,01
2,50
6 Гулак Сергій Григорович МСМК
0,02
0,01
0,00
0,01
0,03
0,03
сума стрибка
0,08
0,08
0,06
0,04
0,06
2,56
підсумок
0,16
0,22
0,26
0,32
 
 
"Craft-mans" 34 Юрчук Владімір Юрьєвіч 1 р-д.
0,07
0,13
0,04
0,07
0,01
0,83
9
35 Юрчук Константін Юрьєвич 1 р-д.
0,08
0,13
0,05
0,03
0,03
36 Богданов Антон Сєргєєвіч 1 р-д.
0,04
0,01
0,07
0,04
0,03
сума стрибка
0,19
0,27
0,16
0,14
0,07
підсумок
0,46
0,62
0,76
0,83
"ВАНО" 22 Абрамов Дмитро Дмитрович МС
0,01
0,05
0,05
0,04
0,10
1,44
10
23 Недбайлюк Євгеній Вікторович 1 р-д. 
0,02
0,03
0,04
0,12
0,01
24 Виблов В`ячеслав Анатолійович 1 р-д. 
0,02
0,04
0,04
0,81
0,06
сума стрибка
0,05
0,12
0,13
0,97
0,17
підсумок
0,17
0,30
1,27
1,44
"ПАРА-КРИМ" 28 Небреєв Борис Альбертович МС
0,05
0,01
0,02
0,02
0,02
2,03
11
29 Юрченко Віталій Олександрович МС
0,01
0,04
0,03
0,04
0,07
30 Кузьмін Максим Сергійович 1 р-д.
0,05
0,01
0,10
1,46
0,10
сума стрибка
0,11
0,06
0,15
1,52
0,19
підсумок
0,17
0,32
1,84
2,03
"БоЯн" 31 Богуренко Іван Леонідович 1 р-д. 
0,06
0,16
0,09
2,07
0,01
3,39
12
32 Бойко Володимир Маркович кат. "С"
0,02
0,33
0,05
0,07
0,13
33 Януш Олександр Олександрович КМС
0,25
0,04
0,03
0,04
0,04
сума стрибка
0,33
0,53
0,17
2,18
0,18
підсумок
0,86
1,03
3,21
3,39
"Авіатор" 40 Рубан Володимир Миколайович МС
0,05
0,03
0,07
0,01
0,02
3,59
13
41 Ромасько Станіслав Миколайович МС
2,50
0,03
0,04
0,04
0,05
42 Корепанов Ель Ельєвич 1 р-д. 
0,52
0,12
0,01
0,07
0,03
сума стрибка
3,07
0,18
0,12
0,12
0,10
підсумок
3,25
3,37
3,49
3,59
"Казах- стан" 46 Джунусходжаєв Іскєндєр Толкиновіч КМС
2,50
0,04
0,09
0,14
0,02
3,59
14
47 Кутафін Євгєній Вітальевич КМС
0,03
0,03
0,02
0,06
0,02
48 Чуріков Петр Владімірович КМС
0,14
0,27
0,04
0,06
0,13
сума стрибка
2,67
0,34
0,15
0,26
0,17
підсумок
3,01
3,16
3,42
3,59
"Висота" 10 Іванов Іван Лєонідовіч 1 р-д.
0,01
0,01
0,01
0,03
0,27
4,29
15
11 Савєнко Євгєній Міхайловіч 1 р-д.
0,03
0,44
0,01
0,02
0,02
12 Провоторов Алєксєй Алєксандровіч 2 р-д.
0,02
1,84
0,16
1,28
0,14
сума стрибка
0,06
2,29
0,18
1,33
0,43
підсумок
2,35
2,53
3,86
4,29
"Антекс" 43 Міронов Сєргєй Лєонідовіч 2 р-д.
0,06
0,24
0,08
1,82
1,73
4,48
16
44 Іванов Євген Меркурійович 1 р-д. 
0,07
0,08
0,05
0,16
0,06
45 Петров Володимир Гаврилович МС
0,02
0,03
0,02
0,05
0,01
сума стрибка
0,15
0,35
0,15
2,03
1,80
підсумок
0,50
0,65
2,68
4,48
"Судорга" 1 Лисенко Сергій Олегович 1 р-д. 
0,03
0,00
0,10
0,00
0,01
8,14
17
2 Бабенко Максим Валерійович 1 р-д. 
0,05
0,08
0,16
0,09
0,79
3 Беседа Антон Олександрович кат "В"
1,77
0,10
0,30
2,16
2,50
сума стрибка
1,85
0,18
0,56
2,25
3,30
підсумок
2,03
2,59
4,84
8,14
"Стріжи" 25 Банар - Янатій Олександр Юрійович 2 р-д.
2,24
1,22
0,06
0,49
0,26
10,06
18
26 Пономарьов Олександр Миколайович 2 р-д.
2,00
0,13
0,16
0,61
0,20
27 Соколов Станіслав Вікторович 2 р-д.
0,98
0,09
0,38
1,13
0,11
сума стрибка
5,22
1,44
0,60
2,23
0,57
підсумок
6,66
7,26
9,49
10,06

 

Старший cуддя вправи № 3, суддя 2 категорії Н.М. Очеретяна
Секретар вправи № 3, суддя 3 категорії О.А. Манірко

 

Жінки

Команда
№ уч.
Прізвище та ініціали
Спорт. звання, категорія
Результати стрибків
Сума
Місце
Фінальна частина
1
2
3
4
5
1/4 фіналу
1/2 фіналу
Фінал
Мiсце
"КуБок" 63 Кузьміна Юлія Сєргєєвна МС
0,07
0,02
0,00
0,02
0,01
0,63
3
0,02
0,02
0,00
1
64 Боковая Анна Олєговна КМС
0,03
0,01
0,44
0,01
0,02
0,02
0,00
0,02
сума стрибка
0,10
0,03
0,44
0,03
0,03
0,04
0,02
0,02
підсумок
0,13
0,57
0,60
0,63
"Білорусь" 69 Налівайко Татьяна Алєксандровна МС
0,01
0,02
0,00
0,03
0,06
0,24
1
0,02
0,02
0,01
2
70 Сталькова Єлєна Ніколаєвна МС
0,03
0,01
0,02
0,04
0,02
0,00
2,50
0,01
сума стрибка
0,04
0,03
0,02
0,07
0,08
0,02
2,52
0,02
підсумок
0,07
0,09
0,16
0,24
 
"ДПСУЖ" 71 Зубрицька Лариса Анатоліївна МСМК
2,50
0,01
1,02
0,00
0,00
3,67
7
0,00
0,02
3
72 Залєвська Клавдія Калинівна МСМК
0,03
0,03
0,05
0,01
0,02
0,01
0,02
сума стрибка
2,53
0,04
1,07
0,01
0,02
0,01
0,04
підсумок
2,57
3,64
3,65
3,67
 
"Молода Росія 1" 75 Баліна Ольга Ігорєвна МС
0,01
0,01
0,00
0,00
0,06
2,69
4
0,02
0,02
4
76 Крівощєкова Таисья Владіміровна МС
0,04
0,05
2,50
0,02
0,00
0,06
2,50
сума стрибка
0,05
0,06
2,50
0,02
0,06
0,08
2,52
підсумок
0,11
2,61
2,63
2,69
"в/ч А 1134" 79 Корчмар Ірина Миколаївна МСМК
0,03
0,01
0,02
0,04
0,12
0,35
2
0,03
5
80 Кузнецова Тетяна Вячеславівна МС
0,00
0,03
0,05
0,03
0,02
0,02
сума стрибка
0,03
0,04
0,07
0,07
0,14
0,05
підсумок
0,07
0,14
0,21
0,35
 
"Молода Росія 2" 73 Щукіна Іріна Єфімовна КМС
0,13
0,29
0,00
0,03
0,16
3,36
6
0,04
6
74 Гусєва Анна Владіміровна 1 р-д.
0,05
0,11
2,50
0,07
0,02
0,03
сума стрибка
0,18
0,40
2,50
0,10
0,18
0,07
підсумок
0,58
3,08
3,18
3,36
 
"От винта" 61 Ольшницька Наталія Миколаївна МС
1,59
0,03
1,09
0,09
0,26
5,01
8
0,03
7
62 Купчик Ольга Вікторівна 1 р-д.
0,03
0,05
1,70
0,07
0,10
0,15
сума стрибка
1,62
0,08
2,79
0,16
0,36
0,18
підсумок
1,70
4,49
4,65
5,01
 
"Бєл- город" 77 Чєрнікова Ольга Владіміровна 1 р-д.
0,05
0,04
1,01
0,12
0,02
3,14
5
0,21
8
78 Смірнова Наталья Сєргєєвна 1 р-д.
0,05
0,03
0,13
1,62
0,07
0,06
сума стрибка
0,10
0,07
1,14
1,74
0,09
0,27
підсумок
0,17
1,31
3,05
3,14
"Оленки" 81 Пісарькова Олена Леонідівна КМС
0,87
0,02
2,50
2,50
0,02
6,06
9
82 Кириленко Олена Степанівна МСМК
0,02
0,03
0,03
0,03
0,04
сума стрибка
0,89
0,05
2,53
2,53
0,06
підсумок
0,94
3,47
6,00
6,06
"Колючкі" 67 Климова Галина Леонідівна 1 р-д. 
0,10
0,06
2,50
0,04
1,21
9,19
10
68 Холоденко Олександра Вікторівна 1 р-д. 
2,50
0,09
2,50
0,07
0,12
сума стрибка
2,60
0,15
5,00
0,11
1,33
підсумок
2,75
7,75
7,86
9,19
"Казах-стан 1" 65 Москалєва Дарья Олєговна 1 р-д.
2,50
0,07
2,42
0,97
0,20
16,42
11
66 Овчіннікова Надєжда Івановна 1 р-д.
2,50
2,50
2,50
0,26
2,50
сума стрибка
5,00
2,57
4,92
1,23
2,70
підсумок
7,57
12,49
13,72
16,42

 

Старший cуддя вправи № 3, суддя 2 категорії Н.М. Очеретяна
Секретар вправи № 3, суддя 3 категорії О.А. Манірко

 

Таблиця матчевих зустрічей у групових стрибках на точність приземлення

на Кубок імені Героя України Василя Мельникова

аеродром Коротич, м. Харків

Чоловіки

3 - 6.09.2009 р.

Черговість  відділення
місце
чверть-фінал
попередній результат
результат стрибка
півфінал
попередній результат
результат стрибка
місце
Фінал
      
попередній результат
результат стрибка
Місце
4
8
"ФАСУ" 0,68 2,54
7
1
"Білорусь 1" 0,30 0,05
"Білорусь 1"
0,05
0,04
"ДПСУМ"
0,08
0,03
переможений у півфіналі 
переможець півфінала 
1
5
"Білорусь 2"
0,50
0,17
6
4
"ДПСУМ"
0,44
0,08
"Білорусь 1"
0,04
3
"ДПСУМ"
0,03
0,09
1
"Донбас"
0,19
4
переможений у півфіналі 
переможець півфінала
"Молода Росія"
0,19
0,13
2
2
6
"Шанс"
0,59
0,11
5
3
"Молода Росія"
0,39
0,05
"Молода Росія"
0,05
0,19
"Донбас"
0,12
0,19
 
3
7
"Донбас"
0,67
0,12
8
2
"в/ч А 1134"
0,32
2,56

 

Старший cуддя вправи № 3, суддя 2 категорії Н.М. Очеретяна
Секретар вправи № 3, суддя 3 категорії О.А. Манірко

 

 

Жінки

Черговість  відділення
місце
чвертьфінал
попередній результат
результат стрибка
півфінал
попередній результат
результат стрибка
місце
Фінал
      
попередній результат
результат стрибка
Місце
4
8
"От винта"
5,01
0,18
7
1
"Білорусь"
0,24
0,02
"Білорусь"
0,02
2,52
"Молода Росія 1"
0,08
2,52
переможений у півфіналі 
переможець півфінала 
1
5
"Белгород"
3,14
0,27
8
4
"Молода Росія 1"
2,69
0,08
"Молода Росія 1"
2,52
4
"Білорусь"
2,52
0,02
2
"ДПСУЖ"
0,04
3
переможений у півфіналі 
переможець півфінала
"КуБок"
0,02
0,02
1
2
6
"Молода Росія 2"
3,36
0,07
6
3
"КуБок"
0,63
0,04
"КуБок"
0,04
0,02
"ДПСУЖ"
0,05
0,04
 
3
7
"ДПСУЖ"
3,67
0,01
5
2
в/ч А 1134"
0,35
0,05

 

Старший cуддя вправи № 3, суддя 2 категорії Н.М. Очеретяна
Секретар вправи № 3, суддя 3 категорії О.А. Манірко