Вхід для користувачів

Наразі на сайті

Наразі на сайті 0 користувачів і 0 гостей.

12-й Кубок імені К.О.Калініна з класичного парашутизму

Стрибки на точність приземлення

аеродром Коротич, м. Харків

Чоловіки

3 - 6.09.2009 р.

№ уч.
Прізвище
та ініціали
Спорт.
звання,
категорія
Спортивна
органiзацiя
Cума
кваліфікац.
стрибків
Фінал: стрибки на два датчики
Рез-т
табло
№ 1
Рез-т
табло
№ 2
Штраф
Сума
Мiсце
18 Азанов В.А. МС Єнакіївський ДАТСК МОН
0,11
0,01
0,02
N
0,03
1
45 Петров В.Г. МС Харківський АК ТСОУ ім. В.С.Гризодубової
0,13
0,02
0,02
N
0,04
2
20 Котов К.І. МС Курська ОФПС
0,08
0,03
0,02
N
0,05
3
17 Ліжненко І.І. МС Єнакіївський ДАТСК МОН
0,05
0,04
0,02
N
0,06
4
28 Небреєв Б.А. МС СК "ПАРА-КРИМ", м. Сімферополь
0,12
0,05
0,03
N
0,08
5
39 Балін С.В. КМС Молодіжна збірна Росії
0,15
0,03
0,05
N
0,08
5
15 Манірко Є.М. МСМК в/ч 1467, ДПСУ, м. Харків
0,09
0,03
0,06
N
0,09
7
52 Поздняков І.С. КМС Республіка Білорусь
0,05
0,07
0,03
N
0,10
8
53 Балабановіч А.В. МС Республіка Білорусь
0,08
0,07
0,03
N
0,10
8
37 Плєсовских А.Н. КМС Молодіжна збірна Росії
0,07
0,09
0,02
N
0,11
10
49 Куніцкій А.В. 1 р-д. Республіка Білорусь
0,12
0,07
0,04
N
0,11
10
6 Гулак С.Г. МСМК в/ч А1134, ПС ЗСУ, м. Вiнниця
0,07
0,10
0,02
N
0,12
12
1 Лисенко С.О. кат. "С" Єнакіївський ДАТСК МОН
0,14
0,10
0,10
N
0,20
13
5 Шляпников О.В. МС ЦАК ім. Антонова, м. Київ
0,09
0,09
0,16
N
0,25
14
14 Корчмар П.П. МС в/ч 1467, ДПСУ, м. Харків
0,15
15
9 Гачін А.Г. МС ФАСУ, м. Ульянівськ, Росія
0,16
16
4 Кутя О.А. МС в/ч А1134, ПС ЗСУ, м. Вiнниця
0,16
16
47 Кутафін Є.В. КМС Республіка Казахстан, м. Уральск
0,16
16
38 Нікітін Є.Б. КМС Молодіжна збірна Росії
0,17
19
51 Скворцов М.Г. КМС Республіка Білорусь
0,17
19
54 Бистров А.А. МС Республіка Білорусь
0,17
19
19 Бірюков Г.В. МС Курська ОФПС
0,18
22
40 Рубан В.М. МС Харківський АК ТСОУ ім. В.С.Гризодубової
0,18
22
7 Соболєв В.Є. МС ФАСУ, м. Ульяновськ, Росія
0,19
24
29 Юрченко В.О. МС СК "ПАРА-КРИМ", м. Сімферополь
0,19
24
36 Богданов А.С. 1 р-д. Бєлгородський АСК РОСТО
0,19
24
13 Глуздовський С.О. 1 р-д.  в/ч 1467, ДПСУ, м. Харків
0,20
27
50 Отомас В.І. 1 р-д. Республіка Білорусь
0,21
28
23 Недбайлюк Є.В. 1 р-д.  Донецький АСК ТСОУ
0,22
29
22 Абрамов Д.Д. МС Донецький АСК ТСОУ
0,25
30
34 Юрчук В.Ю. 1 р-д. Бєлгородський АСК РОСТО
0,32
31
35 Юрчук К.Ю. 1 р-д. Бєлгородський АСК РОСТО
0,32
31
8 Косінскій С.А. 1 р-д. ФАСУ, м. Ульяновськ, Росія
0,33
33
10 Іванов І.Л. 1 р-д. Курська ОФПС
0,33
33
21 Спіца А.А. КМС Курська ОФПС
0,33
33
56 Сімбіркін А.В.  1 р-д. Республіка Казахстан, м. Уральск
0,34
36
33 Януш О.О. КМС Єнакіївський ДАТСК МОН
0,40
37
44 Іванов Є.М. 1 р-д.  Харківський АК ТСОУ ім. В.С.Гризодубової
0,42
38
16 Лабінцев  С.І. кат. "С" Єнакіївський ДАТСК МОН
0,51
39
11 Савєнко Є.М. 1 р-д. Бєлгородський АСК РОСТО
0,52
40
32 Бойко В.М. кат. "С" Єнакіївський ДАТСК МОН
0,60
41
48 Чуріков П.В. КМС Республіка Казахстан, м. Уральск
0,64
42
42 Корепанов Е.Е. 1 р-д.  Харківський АК ТСОУ ім. В.С.Гризодубової
0,75
43
24 Виблов В.А. 1 р-д.  Донецький АСК ТСОУ
0,97
44
2 Бабенко М.В. кат. "С" Єнакіївський ДАТСК МОН
1,17
45
30 Кузьмін М.С. 1 р-д. СК "ПАРА-КРИМ", м. Сімферополь
1,72
46
31 Богуренко І.Л. 1 р-д.  Єнакіївський ДАТСК МОН
2,39
47
41 Ромасько С.М. МС Харківський АК ТСОУ ім. В.С.Гризодубової
2,66
48
27 Соколов С.В. 2 р-д. Краматорський ОР АТСК
2,69
49
46 Джунусходжаєв І.Т. КМС Республіка Казахстан, м. Уральск
2,79
50
26 Пономарьов О.М. 2 р-д. Кіровоградський АСК ТСОУ
3,10
51
12 Провоторов А.А. 2 р-д. Бєлгородський АСК РОСТО
3,44
52
43 Міронов С.Л. 2 р-д. Бєлгородський АСК РОСТО
3,93
53
25 Банар - Янатій О.Ю. 2 р-д. Кіровоградський АСК ТСОУ
4,27
54
3 Беседа А.О. кат "В" Єнакіївський ДАТСК МОН
6,83
55

 

Старший cуддя вправи № 2, суддя FAI В.М. Плохой
Секретар вправи № 2, суддя 3 категорії М.С. Труш

 

Жінки

№ уч.
Прізвище та ініціали
Спорт.
звання,
категорія
Спортивна
органiзацiя
Cума
кваліфікац.
стрибків
Фінал стрибки на два датчики
Результат
Рез-т
табло
№ 1
Рез-т
табло
№ 2
Штраф
Сума
Мiсце
69 Налівайко Т.А. МС Республіка Білорусь
0,12
0,01
0,02
N
0,03
1
70 Сталькова Є.Н. МС Республіка Білорусь
0,12
0,01
0,03
N
0,04
2
72 Залєвська К.К. МСМК в/ч 1467, ДПСУ, м. Харків
0,14
0,02
0,03
N
0,05
3
80 Кузнецова Т.В. МС в/ч А 1134, ПС ЗСУ, м. Вiнниця
0,13
0,03
0,04
N
0,07
4
75 Баліна О.І. МС Молодіжна збірна Росії
0,08
0,12
0,04
N
0,16
5
63 Кузьміна Ю.С. МС Республіка Білорусь
0,12
0,16
0,16
N
0,32
6
82 Кириленко О.С. МСМК в/ч 2269, ВВ МВСУ, м. Олександрія
0,15
7
79 Корчмар І.М. МСМК в/ч А 1134, ПС ЗСУ, м. Вiнниця
0,22
8
64 Боковая А.О. КМС Республіка Білорусь
0,51
9
73 Щукіна І.Є. КМС Молодіжна збірна Росії
0,61
10
83 Яковлева Н.Д. 1 р-д.  Кіровоградський АСК ТСОУ
0,77
11
77 Чєрнікова О.В. 1 р-д. Бєлгородський АСК РОСТО
1,24
12
78 Смірнова Н.С. 1 р-д. Бєлгородський АСК РОСТО
1,90
13
62 Купчик О.В. кат. "С" Єнакіївський ДАТСК МОН
1,95
14
76 Крівощєкова Т.В. МС Молодіжна збірна Росії
2,61
15
74 Гусєва А.В. 1 р-д. Молодіжна збірна Росії
2,75
16
61 Ольшницька Н.М. МС Донецький АСК ТСОУ
3,06
17
71 Зубрицька Л.А. МСМК в/ч 1467, ДПСУ,  м. Харків
3,53
18
67 Климова Г.Л. кат. "С" Єнакіївський ДАТСК МОН
3,91
19
68 Холоденко О.В. кат. "С" Єнакіївський ДАТСК МОН
5,28
20
81 Пісарькова О.Л. КМС Днiпропетровський АСК ТСОУ
5,91
21
65 Москалєва Д.О. 1 р-д. Республіка Казахстан, м. Уральск
6,16
22
66 Овчіннікова Н.І. 1 р-д. Республіка Казахстан, м. Уральск
10,26
23

 

Старший cуддя вправи № 2, суддя FAI В.М. Плохой
Секретар вправи № 2, суддя 3 категорії М.С. Труш