Дещо з галерей

Вхід для користувачів

Наразі на сайті

Наразі на сайті 0 користувачів і 0 гостей.
Рада Харківської обласної федерації парашутного спорту на своєму позачерговому засіданні розглянула ситуацію що склалася навколо діяльності ФПС України.
Рада визнала події досить тривожними та такими, що суттєво ускладнюють подальшу роботу федерації і, на наш погляд, йдуть всупереч інтересам парашутного спорту України.

Депутатське звернення Народного депутата О.С.Донія
Депутатський запит Народного депутата О.А.Бондаренко
Лист ФПСУ до Харківської федерації
Лист Харківської федерації до ФПСУ

Депутатське звернення Народного депутата О.С.Донія


27  липня 2009 р.    №368/ 155    

                                                            Міністру України у справах сім’ї,               

                                                             молоді та спорту

                                                             ПАВЛЕНКУ Ю.О.                                                                                

                                           

Д Е П У Т А Т С Ь К Е   З В Е Р Н Е Н Н Я

 (в порядку ч.5 ст. 17 Закону України

«Про статус народного депутата України»)

 

Шановний Юрію Олексійовичу!

 

     14-18 липня 2009 року Міністерством освіти і науки України на базі Єнакіївського державного авіаційно-технічного спортивного клубу були проведені Всеукраїнські змагання з парашутного багатоборства пам’яті льотчика-космонавта Г.Т.Берегового.  Попри те, що ця спортивна дисципліна офіційно визнана в Україні, включена до Єдиної спортивної класифікації й ще 10 років тому була найпопулярнішою серед усіх дисциплін технічних видів спорту, через байдужість Федерації парашутного спорту України та Міністерства у справах сім’ї,  молоді та спорту (а також його попередників) у нашій державі з 1996 року не проводяться Чемпіонати з парашутного багатоборства, не сформована збірна команда, Україна не представлена на міжнародних змаганнях з парашутного багатоборства (яке, до речі, в усіх країнах, де культивується ця дисципліна, окрім України, іменується як «парашутно-атлетичне багатоборство»).

     У той же час парашутне багатоборство, яке містить стрибки з парашутом на точність приземлення, плавання довільним стилем і легкоатлетичний біг, є саме тією спортивною дисципліною, що забезпечує розвиток і психологічну підготовку молоді до захисту Вітчизни, формування в неї патріотичної свідомості, національної гідності, готовності до виконання громадянського та конституційного обов’язку. До змагань з парашутного багатоборства допускаються юнаки й дівчата, починаючи з 13-14 років (при цьому замість стрибка з парашутом спортсмени молодшої вікової групи демонструють техніку відокремлення від макета літака, збирання та складання парашута). Саме тому розвитку цієї спортивної дисципліни приділяється така увага Міністерством освіти і науки України та Комітетом з питань науки і освіти Верховної  Ради України.

     Зокрема, у першому кварталі 2009 року Комітет з питань науки і освіти Верховної  Ради України тричі розглядав питання щодо неналежного матеріального забезпечення єдиного державного авіаційно-технічного спортивного клубу – Єнакіївського державного АТСК Міністерства освіти і науки України.  Верховна Рада України  на своїх пленарних засіданнях двічі голосувала запити на ім’я Прем’єр-міністра України з вимогою збільшити фінансування цього клубу та забезпечити його вихованців сучасними парашутними системами. Завдяки спільній роботі Міністерства освіти і науки України та профільного комітету Верховної Ради, у цьому році Єнакіївський державний АТСК був додатково профінансований на 168 тис. грн., завдяки чому вдалося після 13-річної перерви провести на базі клубу Всеукраїнські змагання з парашутного багатоборства.

     За відгуками засобів масової інформації та знаних фахівців у галузі парашутного спорту, змагання відбулися на дуже високому організаційному та методичному рівні. Завчасно був сформований організаційний комітет на чолі з заступником Міністра освіти і науки України П.Полянським, до складу якого увійшли заступник міського голови м.Єнакієвого та представники відділів і управлінь міських і обласних органів державної влади. Значну допомогу в проведенні змагань надало Управління з питань фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації та особисто його начальник Кірбаба В.І.

     У змаганнях взяли участь 4 жіночих і 10 чоловічих команд – усього 41 учасник, у тому числі – один майстер спорту України міжнародного класу й два майстри спорту. У складі суддівської колегії змагань були два судді міжнародної категорії, три судді національної категорії, перший чемпіон України з парашутного багатоборства 1978 року, чемпіон Радянського Союзу з  парашутного багатоборства, абсолютний чемпіон світу 1976 року з класичного парашутизму, багаторазові рекордсмени світу.

     Попри несприятливі погодні умови учасники показали гідні результати. Зокрема, один із спортсменів – представник  Єнакіївського державного АТСК О.Януш – виконав  нормативи кандидата в майстри спорту України з парашутного багатоборства, а 15-ть спортсменів виконали нормативи 3-го розряду. За підсумками змагань рішенням тренерського комітету, очолюваного заслуженим майстром спорту, 50-кратною рекордсменкою світу, абсолютною чемпіонкою світу з класичного парашутизму  Закорецькою В.М., перед Мінсім’ямолодьспортом України порушено клопотання про формування збірної команди України з парашутного багатоборства для участі в міжнародних змаганнях.

     Результати змагань були також високо оцінені в інших країнах, де культивується парашутне багатоборства. Зокрема по завершенні Всеукраїнських змагань з парашутного багатоборства пам’яті льотчика-космонавта Г.Т.Берегового, Федерація парашутного спорту Росії офіційно звернулася до Єнакіївського державного АТСК з запрошенням сформувати команду й взяти участь у Відкритому Чемпіонаті Росії з парашутно-атлетичного багатоборства , що має відбутися з 18 по 23 серпня в м.Санкт-Петербург.

 

     Одначе, як з’ясувалося, з причини кричущої недбалості службових осіб Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту Всеукраїнські змагання з парашутного багатоборства пам’яті льотчика-космонавта Г.Т.Берегового не були включені до Єдиного календарного плану спортивних змагань України на 2009 рік. Це трапилося попри те, що Управління з питань фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації внесло відповідне подання від 24.06.2009 № 01-3/1774, а я, як народний депутат України, завчасно проінформував Вас про важливість зазначеного спортивного заходу й прохав взяти на особистий контроль питання внесення змагань до Єдиного календарного плану.

     Таким чином, змагання ІІІ-го рангу, організовані та проведені центральним органом виконавчої влади – Міністерством освіти і науки України – тепер вважаються неофіційними, їх підсумки підлягають анулюванню, а спортсмени, що виконали розрядні нормативи, не мають права на присвоєння відповідних розрядів. Внаслідок цього значні кошти державного та місцевого бюджетів, а також спонсорська допомога виявилися даремно витраченими на захід, що не має статусу офіційного. Лише на виготовлення ексклюзивного нагородного матеріалу було витрачено 9,96 тис. грн. Біля 12 тис. грн. склали видатки Міністерства освіти і науки України на придбання паливно-мастильних матеріалів, необхідних для виконання стрибків з парашутом під час змагань. Був задіяний резервний літак, який спеціально перегнали в Єнакієве з Донецького авіаспортклубу Товариства сприяння обороні України. Учасники і судді змагань проживали за рахунок міського бюджету в приміщенні школи-інтернату №2 м.Єнакієвого. Для виконання окремих вправ були задіяні стадіон у м.Єнакієвому й басейн у м.Світлодарську. Очевидно, що в разі, якщо Всеукраїнські змагання з парашутного багатоборства пам’яті льотчика-космонавта Г.Т.Берегового з вини службових осіб очолюваного Вами Міністерства так і не набудуть статусу офіційних, видатки на проведення змагань мають бути відшкодовані потерпілим організаціям за рахунок Мінсім’ямолодьспорту України.

    Окрім того, подібні випадки дискредитують в очах спортсменів, суддів, усіх любителів спорту державну політику в цій галузі, завдають значної образи учасникам змагань, суттєво псують імідж Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту. Вважаю, що керівництво  Мінсім’ямолодьспорту України має вжити дієві заходи щодо недопущення подібного на майбутнє та принести учасникам змагань свої вибачення.

     Звертає на себе увагу також та обставина, що Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту, безпідставно відмовляючи в наданні статусу офіційних Всеукраїнським змаганням, що проводяться центральним органом виконавчої влади на виконання державної програми фізичного виховання молоді, у той же час без жодних застережень включає до Єдиного календарного плану спортивних змагань України всілякі віртуальні або взагалі неіснуючі заходи, які невідомо хто, де й коли проводить.

     Особливо показовим є приклад з парашутним спортом. Так, з початку 2009 року й до цього дня в Україні з парашутного спорту проведено тільки одне змагання, включене до Єдиного календарного плану на 2009 рік – Кубок «Агро-Союз» (групова акробатика, команди-двійки), і то з мінімально можливою кількістю учасників – 4 команди. Інші змагання - Кубок імені ГРС М.О. Острякова, Кубок пам’яті Г.М. Сурабка, 8-й відкритий Кубок України з парашутної групової акробатики, Відкритий Кубок України з Фрі-Флайю, 14-й Кубок України з класичного парашутизм, Кубок «Великого Донбасу» - проводити ніхто не збирається, положення про ці змагання ніхто не затверджував, а включення цих заходів до Єдиного календарного плану на 2009 рік створює лише інформаційний шум.

     Але особливо зухвалим виглядає «проведення» Федерацією парашутного спорту України Всеукраїнських змагань на Кубок з парашутного пілотування. Цей Кубок був «розіграний» без жодного стрибка й без жодного судді, а лише за допомогою правої кнопки маніпулятора «миша», причому достроково. Змагання мали бути проведені 20 – 23 серпня 2009 року на аеродромі «Бородянка» Київської області, але оскільки їх організовувати також ніхто не збирався, ФПСУ скористалася тим, що 23-26 липня 2009 року в м. Коломна (Російська Федерація) пройшов відкритий Чемпіонат Росії з купольного пілотування. Через відкритий статус цього Чемпіонату в ньому взяли участь п’ятеро громадян України. Результати, показані цими учасниками, Федерація парашутного спорту України скопіювала з оприлюдненого протоколу відкритого Чемпіонату Росії, розставила з гори до низу в порядку зменшення балів і оголосила «Всеукраїнськими змаганнями на Кубок з парашутного пілотування». Попри явну анекдотичність подібних «змагань», Мінсім’ямолодьспорт України визнав їх офіційними і включив до Єдиного календарного плану спортивних змагань України на 2009 рік – і це при тому, що парашутне (або купольне) пілотування, на відміну від парашутного багатоборства, як спортивна дисципліна в Україні не визнане й Єдиною спортивною класифікацією України не передбачене.

      Проведення так званих «всеукраїнських змагань» з невизнаних спортивних дисциплін та ще й шляхом копіювання протоколів іноземних чемпіонатів свідчить не тільки про розвинуте почуття гумору в керівників Федерації парашутного спорту України, але й про повну відсутність контролю з боку Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту за діяльністю спортивних федерацій, заходи яких Мінсім’ямолодьспорт України фінансує. У той же час ті Всеукраїнські змагання, які реально проводяться, участь у яких беруть не п’ятеро, а сорок один учасник, на проведення яких витрачені значні бюджетні кошти, на яких спортсмени виконують розрядні нормативи, Мінсім’ямолодьспорт України ігнорує й до Єдиного календарного плану не включає. Вважаю таку ситуацію неприпустимою і явно незаконною.

      Відповідно до ч.5 ст.17 Закону України «Про статус народного депутата України»,  народний депутат як представник  державної  влади  у  разі
порушень законності має  право  вимагати  негайного  припинення  порушення та звертатися з вимогою до відповідних органів державної влади,  органів місцевого самоврядування, їх посадових осіб, керівників підприємств, установ та  організацій  припинити  такі  порушення. 

      Виходячи з наведеного та підставі ч. 5 ст. 17 Закону України «Про статус народного депутата України», -

 

П Р О Ш У :

 

 1. Негайно усунути явне порушення законності з боку Міністерства України у справах сім’ї,  молоді та спорту й включити до Єдиного календарного плану спортивних змагань України на 2009 рік Всеукраїнські змагання з парашутного багатоборства пам’яті льотчика-космонавта Г.Т.Берегового, проведені 14 – 18 липня 2009 року Міністерством освіти і науки України на базі Єнакіївського державного авіаційно-технічного спортивного клубу (Донецька обл.).
 2. Провести службове розслідування й встановити осіб, винних у тому, що Всеукраїнські змагання з парашутного багатоборства пам’яті льотчика-космонавта Г.Т.Берегового, проведені 14 – 18 липня 2009 року Міністерством освіти і науки України на базі Єнакіївського державного авіаційно-технічного спортивного клубу, не були включені до Єдиного календарного плану спортивних змагань України на 2009 рік. Матеріали службового розслідування направити мені в копіях у строк, передбачений Законом України «Про статус народного депутата України».
 3. Без зволікань розглянути рішення тренерського комітету, винесене за підсумками Всеукраїнських змагання з парашутного багатоборства пам’яті льотчика-космонавта Г.Т.Берегового, у частині клопотань, порушених перед Міністерством України у справах сім’ї,  молоді та спорту. Винести по цих клопотаннях мотивоване рішення й направити його мені в копії.

 

Додатки:

 1. Наказ Міністра освіти і науки України про проведення Всеукраїнських змагань з парашутного багатоборства від 02.07.2009 №618;
 2. Положення про Всеукраїнські змагання з парашутного багатоборства пам’яті льотчика-космонавта Г.Т.Берегового;
 3. Лист Управління з питань фізичної культури та спорту від 24.06.2009 № 01-3/1774;
 4. Рішення тренерського комітету від 18.07.2009;
 5. Лист Президента       Федерації парашутного спорту Росії від 23.07.2009 №55/9/198.

 

 

 

Народний депутат України,

Голова підкомітету

Комітету з питань науки і освіти

Верховної Ради України                                                          ДОНІЙ О.С.На початок сторінки

Депутатський запит Народного депутата О.А.Бондаренко6 листопада 2009 р. №145/ 11/10-322 

    

                                                                       Прем’єр-міністрові України               

                                                                       ТИМОШЕНКО Ю.В.

                                                                      

ДЕПУТАТСЬКИЙ ЗАПИТ

 

Щодо  припинення незаконних грошових

поборів з неповнолітніх спортсменів-парашутистів

та відновлення законності під час проведення

національних змагань з парашутного спорту

 

Шановна Юліє Володимирівно!

   

     У вересні 2009 року група народних депутатів України звернулася до Міністра України в справах сім’ї, молоді та спорту Павленка Ю.О. з проханням негайно втрутитися в ситуацію, що склалася в українському парашутному спорті, припинити грошові побори зі спортсменів, відновити законність під час проведення Чемпіонатів і Кубків України з парашутного спорту, а головне -  вжити заходи для захисту неповнолітніх юніорів  від свавілля та визиску з боку керівників так званої «Всеукраїнської громадської організації «Федерація парашутного спорту України» (надалі за текстом – ФПСУ).

      Відповідно до вимог чинного законодавства, нормативних актів Мінсім’ямолодьспорту  України та усталеної практики, кожного року впродовж перших трьох тижнів спортивно-фізкультурні товариства та громадські організації, що культивують певні спортивні дисципліни, подають до Мінсім’ямолодьспорту  України свої пропозиції щодо проведення тих чи інших спортивних змагань загальнонаціонального або зонального (міжобласного) рівня та проекти положень про такі змагання. У випадку, якщо Мінсім’ямолодьспорт  України затверджує подані проекти положень, змагання включаються до Єдиного календарного плану спортивних змагань України на відповідний рік. Саме такий порядок організації офіційних змагань встановлено ст. 36-6 Закону України «Про фізичну культуру і спорт», якою передбачено, що умови та  порядок  організації  й проведення всіх Чемпіонатів, Кубків України, всеукраїнських змагання затверджує виключно центральний орган виконавчої влади з фізкультури і спорту.

      Але Мінсім’ямолодьспорт України, у цілому дотримуючись законності щодо проведення змагань з інших спортивних дисциплін, повністю усунувся від будь-якого контролю за проведенням офіційних змагань з парашутного спорту: положення про змагання вже багато років не затверджує;  законність витрат державних коштів, спрямованих на проведення змагань з парашутного спорту, не контролює; свого представника на змагання не направляє. Натомість державні повноваження самочинно виконує якесь об’єднання громадян – ФПСУ – яке, як виявили народні депутати України, має ознаки фіктивності й було зареєстроване в 1998 році по підроблених документах. Попри гучну назву так звана «Федерація парашутного спорту України» - це громадська організація, заснована кількома особами, яка не має ані належної кількості місцевих осередків, ані будь-якої матеріальної бази для розвитку парашутного спорту. Як встановили народні депутати шляхом направлення відповідних звернень, все майно ФПСУ складають письмовий стіл, два комп’ютери, чайник і мікрохвильова пічка.

     Відповідно до угоди між Мінсім’ямолодьспорт України і Товариством сприяння обороні України від 06.12.05, частина повноважень держави в питаннях розвитку парашутного спорту делегована саме цьому Товариству. Само це Товариство, яке має належну матеріальну базу, аеродроми, аероклуби, літаковий парк, парашутну техніку, і має опікуватися парашутним спортом в Україні.  Але через  відсутність будь-якого контролю за використанням бюджетних коштів, що виділяються на фінансування заходів з парашутного спорту, аферисти з числа керівників ФПСУ присвоїли собі права центрального органу виконавчої влади з фізкультури та спорту й самотужки затверджують положення Чемпіонатів, Кубків України та всеукраїнських змагань з парашутного спорту, обкладаючи при цьому учасників змагань усілякими поборами на свою користь. Зокрема, вже кілька років поспіль на Україні спортсмени-парашутисти не допускаються до участі в змаганнях, якщо вони не заплатять по 100грн. безповоротної фінансової допомоги на користь ФПСУ, а їх спортивні організації не нададуть таку допомогу в розмірі 500грн. – саме такі умови допуску до змагань записані, наприклад, в положенні про 59-й Чемпіонат України з класичного парашутизму 2009 року.

     Окрім того, спортсмени не допускаються до участі в змаганнях з парашутного спорту, якщо вони не придбають у голови виконкому ФПСУ Тьорла І.А. три «національні сертифікати парашутиста» вартістю по 50грн. кожний. Зрозуміло, що в Україні ані спортивна, ані парашутна діяльність ніякій сертифікації не підлягають, ФПСУ не має ліцензії на проведення будь-яких спортивних занять й взагалі, будучи громадською організацією, не може надавати ніякі платні послуги. При цьому депутатською перевіркою встановлено, що за всі роки «сертифікаційної діяльності» ФПСУ не сплатила ані копійки податків з сум реалізованих «сертифікатів».

     Урешті-решт, справа дійшла до того, що президент ФПСУ Карпеков Д.В. і голова виконкому ФПСУ Тьорло І.А. в цьому році стали шахрайським шляхом видурювати гроші в неповнолітнього вихованця Єнакіївського державного авіаційно-технічного спортивного клубу Міністерства освіти і науки України Максима Слободяна, мотивуючи це тим, що якщо юніор не заплатить «безповоротну фінансову допомогу на здійснення статутної діяльності ФПСУ» в розмірі 300грн., то він не буде допущений до участі в 2-му Чемпіонаті України серед юніорів з класичного парашутизму, який мав відбутися 10-13 вересня 2009 року в м.Кіровограді. Після того, як всі юніори, у тому числі М.Слободян, заплатили гроші, які від них вимагалися, та прибули на змагання, президент ФПСУ Карпков Д.В. і голова виконкому ФПСУ Тьорло І.А. оголосили, що вони  передумали й вирішили 2-й Чемпіонат України серед юніорів з класичного парашутизму не проводити.  Юнацький Чемпіонат був брутально розігнаний, гроші неповнолітнім спортсменам Карпеков Д.В. і Тьорло І.А. так і не повернули.

      На особливий наголос заслуговує та обставина, що подібне беззаконня коїться на всіх офіційних змаганнях з парашутного спорту національного рівня, які проводяться від імені держави за Єдиними календарним планом Мінсім’ямолодьспорту України й фінансуються коштом державного бюджету. Загальнодержавний захід - 2-й Чемпіонат України серед юніорів з класичного парашутизму – розігнали дві особи, які взагалі не мають ніякого відношенні до прийняття рішень про проведення чи не проведення змагань такого рівня. Не кажучи вже про те, що збір грошей з неповнолітніх за право взяти участь у Чемпіонаті – це прямий злочин.

      З огляду на викладене вище народні депутати України звернулися до Міністра України в справах сімї, молоді та спорту Павленка Ю.О. з проханням скасувати результати офіційних заходів з парашутного спорту, які були проведені в 2009 році з брутальним порушення Закону України «Про фізичну культуру і спорт». А головне - припинити грошові побори з дітей, відсторонити аферистів від організації спортивних змагань і повторно провести в 2009 році 2-й Чемпіонат України серед юніорів з класичного парашутизму. При цьому від Мінсімямолодьспорту України прохалося тільки видати відповідний наказ і повторно внести юнацькі змагання до Єдиного календарного плану спортивних змагань України на 2009 рік. Що ж стосується організаційного та фінансового клопоту по повторному проведенню 2-го Чемпіонату України серед юніорів з класичного парашутизму, то його повністю брали на себе народні депутати України та Єнакіївський державний авіаційно-технічний спортивний клуб Міністерства освіти і науки України.

     Але замість відповіді по суті Міністр України в справах сім’ї молоді та спорту Павленко Ю.О. переслав депутатське звернення для розгляду в Товариство сприяння обороні України – громадську організацію, яка взагалі не має ніякого відношення до питань, порушених у зверненні. Як зазначено у відповіді Павленка Ю.О., таке його рішення викликане тим, що Всеукраїнська громадська організація «Товариство сприяння обороні України» належить до числа тих, які розвивають парашутний спорт. У той час як у депутатському зверненні йшлося про неналежне виконання Мінсім’ямолодьспортом України обов’язків центрального органу виконавчої влади з фізкультури й спорту, встановлених Законом України «Про фізичну культуру і спорт».

 

      Шановна Юліє Володимирівно!

 

     Усі юніори, про яких ідеться в запиті, проходять спортивну підготовку в єдиному в країні Єнакіївському державному авіаційно-технічному спортивному клубі Міністерства освіти і науки України. Завдяки підтримці народних депутатів України та Вашому дорученню щодо додаткового фінансування клубу, юніори були підготовлені до участі в 2-му Чемпіонаті України серед юніорів з класичного парашутизму повністю коштом державного бюджету. Окрім того для двох своїх вихованців – Олександра Януша й Максима Слободяна – клуб придбав нові парашути. Але всі зусилля Міністерства освіти України та народних депутатів України, спрямовані на проведення змагань між юними спортсменами, виявилися марними - Чемпіонат України серед юніорів у цьому році розіграний не був і жодних пояснень цього факту з боку Мінсім’ямолодьспорту України народні депутати так і не дочекалися. Як не дочекалися й пояснень з приводу тих грошових поборів, які запроваджені зі спортсменів на офіційних змаганнях з парашутного спорту, що проводяться від імені держави.

 

       Виходячи з наведеного та на підставі ст. 15 Закону України «Про статус народного депутата України», -

 

в и м а г а ю :

 

 1. Зобов’язати Мінюст України вжити негайних заходів для скасування державної реєстрації Всеукраїнської громадської організації «Федерація парашутного спорту України», яка була зареєстрована по підроблених документах, у своїй діяльності порушує власний Статут, систематично нехтує настанови Закону України «Про об’єднання громадян» і не має місцевих осередків у половині областей України.
 2. Зобов’язати Мінсім’ямолодьспорт України припинити фінансування заходів ФПСУ за рахунок державного бюджету та включення заходів ФПСУ до Єдиного календарного плану спортивних змагань в Україні.
 3. Зобов’язати Мінсім’ямолодьспорт України розглянути колективне депутатське звернення від 18 вересня 2009 року й дати відповідь по суті порушених у ньому питань.
 4. Зобов’язати Мінсім’ямолодьспорт України скасувати результати всіх чемпіонатів і кубків України з парашутного спорту, які, всупереч вимогам  Закону України «Про фізичну культуру і спорт»,  були проведені в 2008 і 2009 роках без попереднього затвердження положення про змагання Міністерством України в справах сім’ї, молоді та спорту.
 5. Зобов’язати Мінсім’ямолодьспорт України скасувати результати всіх спортивних заходів в України з парашутного спорту, які проводилися в 2008 і 2009 роках та в якості умови допуску спортсменів містили вимогу придбання «національного сертифіката парашутиста».
 6. Зобов’язати  Мінсім’ямолодьспорт України повторно провести до кінця 2009 року 2-й Чемпіонат України серед юніорів з класичного парашутизму.
 7. Зобов’язати Головне контрольне-ревізійне управління вжити заходи для повернення до державного бюджету коштів, спрямованих Мінсім’ямолодьспортом України в 2008 і 2009 роках на фінансування Чемпіонатів, Кубків України і всеукраїнських змагань з парашутного спорту, положення про які не були затверджені Мінсім’ямолодьспортом України.
 8. Звернутися до Генеральної прокуратури України з проханням вжити заходи для повернення неповнолітньому вихованцю Єнакіївського державного авіаційно-технічного клубу Міністерства освіти і науки України Максиму Слободяну коштів, які в нього шахрайським чином видурив президент ФПСУ Карпеков Д.В. При цьому проінформувати Генеральну прокуратуру, що інтереси юніора (відповідно до доручення від батька М.Слободяна) представляє помічник-консультант народного депутата Донія О.С. журналіст Бойко В.М., тел. 050 327 18 02.
 9. Доручити Державній податковій адміністрації України здійснити перевірку фінансово-господарської діяльності ФПСУ, вжити заходи щодо припинення незаконної торгівлі цією організацією так званими «національними сертифікатами парашутиста» та притягнути до відповідальності службових осіб ФПСУ, винних в ухиленні від сплати податків і безліцензійній діяльності.

 

Додатки

 

 1. Колективне депутатське звернення від 28.09.2009
 2. Відповідь Мінсім’ямолодьспорту України від 06.10.2009 №62/12642

 

 

 

Народний депутат України                                                                  БОНДАРЕНКО О.А.На початок сторінки

Лист ФПСУ до Харківської федераціїПрезиденту Харківської обласної федерації парашутного спорту Шаповалову О.В.

Шановний Олеже Володимировичу!

Інформую Вас, що Рада Всеукраїнської громадської організації “Федерація парашутного спорту України” розпочала роботу зі збору підписів під зверненням членів ФПСУ до керівників державних інституцій та до тих депутатів, котрі ініціювали процес скасування державної реєстрації ВГО “ФПС України”.

Оскільки обидві наші організації давно і плідно проводять узгоджену роботу із розвитку парашутного спорту в Україні, Рада ФПСУ звертається до керівного органу Харківської обласної федерації парашутного спорту із пропозицією розглянути питання щодо збору підписів серед членів ФПСУ у Харківській області під зверненням на підтримку Всеукраїнської громадської організації “Федерація парашутного спорту України”, на захист нашої історії, наших здобутків, які творились й зусиллями чисельних харківських парашутистів, на захист подальшого розвитку парашутного спорту в Україні.

З повагою,

Д. Карпеков

Президент ВГО “ФПС України”На початок сторінки

Лист Харківської федерації до ФПСУПрезиденту федерації

парашутного спорту України

Карпекову Д. В.

 

Шановний Дмитре Владиславовичу !

          Повідомляємо Вам, що рада Харківської обласної федерації парашутного спорту на своєму позачерговому засіданні розглянула ситуацію, що склалася навколо діяльності ФПСУ, і визнала її досить тривожною і такою, що може суттєво ускладнити подальшу роботу федерації. Усвідомлюючи важливу роль ФПСУ в координуванні і подальшому розвитку всіх напрямків парашутного спорту, рада ХоФПС висловила готовність всебічно і об’єктивно розглянути питання, щодо підпису звернення в підтримку ФПС України. Задля цього ми запрошуємо Вас на позачергове спільне засідання ради ХоФПС, ревізійної комісії ХоФПС, Харківської обласної організації ТСОУ та Харківського аероклубу ім. В.С. Гризодубової, яке ми готові скликати у зручний для Вас час.

           Про дату приїзду прохання повідомити нас завчасно.

З найкращими побажаннями,

Президент ХоФПСО. Шаповалов
Віце-президент ХоФПСО.Пархоменко
Генеральний директор ХоФПСО.Труш
Члени ради ХоФПС:В.Плохой
В. Сокольський
Члени ревізійної комісії:
Голова ревкомісії ХоФПС,
Голова Харківської обласної організації ТСОУ
О.Скринніков
Члени ревкомісіїЄ. Манірко
В.Фандер
Начальник Харківського аероклубу
ім. В.С. Гризодубової
С. Філатов


На початок сторінки